Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Amerikāņu aktrise Šārona Stouna kinofestivālā Saūda Arābijā šā gada 2. decembrī. (Foto: Balkis Press/ABACA/Shutterstock/ Vida Press)

Šārona Stouna atklāj, kāpēc ļoti cietusi viņas karjera

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Slavenības
2022. gada 7. decembrī 15:33 2022. gada 7. decembrī 15:33
  Jauns.lv
Holivudas dīva Šārona Stouna paziņojusi, ka aktrises karjera savulaik stipri cietusi, jo viņa aktīvi nodarbojusies ar izglītošanu AIDS jautājumos. Aktrise atzina, ka savu darbību dēļ saņēmusi arī neskaitāmus draudus.

Saūda Arābijā notiekošajā kinofestivālā “Red Sea” 64 gadus vecā aktrise žurnālistiem pastāstīja, viņai “nebija ne jausmas, ar kādu pretestību, brutalitāti, naidu un apspiešanu nāksies saskarties”.


Šārona Stouna jau 90. gados sāka sadarbību ar labdarības fondu "amfAR", kas palīdz AIDS slimniekiem. Fondu nodibināja Holivudas dīva Elizabete Teilore 1991. gadā un vairākus gadus bija organizācijas priekšsēdētāja. Vēlāk viņu nomainīja Šārona Stouna.

Strādājot ar fondu, Stouna saskārusies ar draudiem. “Ar fondu strādāju jau 25 gadus, līdz AIDS medikamentus sāka reklamēt televīzijā kā aspirīnu. Šī sadarbība izpostīja manu karjeru. Es nestrādāju astoņus gadus, man nepārtraukti draudēja, tostarp manai dzīvībai, un es nolēmu, ka man jāturpina.”

Neraugoties uz visām piedzīvotajām negācijām, Stouna atzinās, ka neko nenožēlo.

Pagājušā gada jūlijā Šārona Stouna pirmo reizi sešu gadu laikā Kannās sarīkoja "amfAR" labdarības galā koncertu. 2020. gadā Šārona Stouna saņēma Elizabetes Teilores AIDS fonda balvu “Legacy Award”.

Saistītās ziņas

64 gadus vecā Šārona Stouna lepojas ar savu augumu un faniem parāda ļoti atklātu bildīti
"Vēl viena nepareiza diagnoze". Šārona Stouna pastāsta par savu slimību
"Radīta sajūta, ka tas ir jāpārcieš vienatnē," - Šārona Stouna atklāj, ka piedzīvojusi deviņus spontānos abortus

Agrāk Šārona Stouna atzinusi, ka filma “Pamatinstinkts”, kas padarīja viņu par sekssimbolu un uzlika sava veida zīmogu viņas karjerai, izpostījusi viņas dzīvi. Aktrise stāstīja, ka viņai savulaik liegta bērna aizbildniecība, jo cilvēki domājuši, ka viņa filmējas seksa filmās, un bijuši pārliecināti, ka aktrise personīgajā dzīvē līdzinās savai populārās filmas varonei.

Citi šobrīd lasa

Spriež par Viļa Lāča pārapbedīšanu un viņa kapa pieminekļa novākšanu. Ko par to saka viņa mazmeita? FOTO
Princese Šarlēna izskatās "nelaimīga un izolēta" laulībā ar princi Albertu, tāpat kā savulaik princese Diāna
Pastaiga pa Vecrīgu 27 gadus vecai sievietei beidzas ar smagu galvas traumu
Pievienot komentāru