Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Rudenī princis Džordžs un princese Šarlote sāks mācības citā skolā. (Foto: KGC-03/starmaxinc.com/Newscom/Si/ Vida Press)

 

Prinča Džordža un princeses Šarlotes jaunajā skolā mācības notiks arī sestdienās

Slavenības
1. augustā 16:00 2022. gada 1. augustā 16:00
  Jauns.lv
Princis Džordžs un princese Šarlote septembrī gatavojas uzsākt mācības jaunā skolā, jo Kembridžas hercogu pāris ar bērniem plāno no Londonas pārcelties uz dzīvi Vindzorā.

Hercogiene Ketrīna un princis Viljams jau tuvākajā laikā kopā ar saviem trim bērniem gatavojas pārcelties uz Vindzoru. Viņi no Kensingtonas pils apartamentiem Londonā pārcelsies uz dzīvi Adelaidas kotedžā Vindzorā.

Tiek uzskatīts, ka Ketrīna (40) un Viljams (40) šādu lēmumu pieņēmuši, lai būtu tuvāk karalienei Elizabetei II (96). Savukārt tas nozīmē, ka viņu divi vecākie bērni – princis Džordžs (9) un princese Šarlote (7) – pametīs mācības pašreizējā skolā un sāks apmeklēt jaunu mācību iestādi, kas ir tuvāk Vindzorai.

Šobrīd abi ir “Thomas's Battersea” skolas skolēni, taču tiek baumots, ka septembrī, kad skolas brīvlaiks būs beidzies, viņi sāks mācīties Lambrūkas skolā Berkšīrā.

Izskanējuši pieņēmumi, ka Šarlote un Džordžs kopā ar jaunāko brāli Lūisu (4), kurš arī septembrī sāks apmeklēt skolu, pievienosies prestižajai skolai kā tās audzēkņi.

Lambrūkas skola ir paredzēta kā zēniem, tā meitenēm. Mācību maksa par vienu semestri sasniedz 7000 sterliņu mārciņu. Vēl tiek prasīta 1481 sterliņu mārciņu liela piemaksa, ja audzēknis plāno izmantot internāta pakalpojumus.

Tā kā skola ir piemērota abiem dzimumiem, Kembridži to esot izvērtējuši kā labāku un ērtāku risinājumu savai ģimenei, nekā, ja dotu priekšroku Ludgrovai vai Paplvikai, kas ir mācību iestādes tikai zēniem.

Lambrūka piedāvā iknedēļas internātu un internātu ar ērti maināmu grafiku visiem saviem skolēniem vecumā no septiņiem līdz 13 gadiem. Aptuveni 75% audzēkņu to vienā vai otrā veidā arī izmanto.

“Pat vecākiem, kas dzīvo pavisam līdzās, patīk ideja, ka viņu mazie bērni vajadzības gadījumā var palikt šeit pa nakti — tas nozīmē, ka viņi var sarīkot ballītes un lāpīt paģiras, neraizējoties, ka nākamajā dienā bērni ir jāved uz skolu,” izdevumam “The Telegraph” norādījis kāds vārdā nenosaukts informācijas avots.

Viens no vecākiem, kurš nolēmis sūtīt savus bērnus citā skolā, ļāvis nedaudz ielūkoties, kāda tad īsti ir Lambrūka. Viņš norādījis: “Lambrūkā viss ir tikko nokrāsots, pašas augstākās kvalitātes un bērni tur ir ļoti pieklājīgi.”

“Mūsu atvērto durvju dienu ekskursijā visi bērni DT centrā izgatavoja personalizētus Lambrūkas atslēgu piekariņus. Visi mājās devās ar Lambrūkas koka jo-jo, kas ielikts vairākkārt lietojamā džutas maisiņā ar Lambrūkas logo. Man pat bail iedomāties, cik tas viss viņiem izmaksāja!”

Džordžs, Šarlote un Lūiss Lambrūkā apmeklēs arī sestdienas skolu, kas notiek katru nedēļu, ja viņi mācās šajā iestādē.

“Talk Education” ceļvedī Lambrūka raksturota kā tāda, kur piemīt “gardas brīvības un svaiga gaisa sajūta”.

“Kroketa spēles zālienā mēs pamanījām bērnus vizināmies ar kartingiem, skraidām pa teritoriju ar kriketa nūjām un šūpojamies koka zaros iekārtās vecās riepās. Viņiem visiem bija sārti vaigi un veselīgs mirdzums sejās.”

“Skola ir iekārtota lielā baltā lauku mājā. Šeit ir arī bērnudārzs un pirmsskolas mācību iestāde. Šeit ik uz soļa jūtams gards brīvības gars un svaiga gaisa vēsma,” rakstīts ceļvedī.

Citi šobrīd lasa

"Parodija par mani bija izdevusies!" - Raimonds Pauls sajūsmā par Maksima Galkina uzstāšanos
"Tu ēdi maizi no putinistu rokām." Krievijas dramaturgs atbild Alvja Hermaņa kritikai par "Doždj" interviju ar Rīgas mēru 22
"Viņiem uz galvas līs degoša eļļa!" Maksims Galkins grasās cīnīties par savu pili Krievijā 5
Pievienot komentāru