Latvijas šefpavāri atklāj Chef’s BOX – restorānu tiem, kas ceļā

Šodien, 21.jūlijā, klātesot Latvijā plaši pazīstamiem šefpavāriem Laurim Aleksejevam (36.līnija), Mārim Jansonam (Kest), Mārtiņam Sirmajam (Ramen Riga), Andrim Rūmītim (Hercogs ...

gallery icon
40
2022. gada 21. jūlijs, 18:02

FOTO: Latvijas šefpavāri apvienojušies jauna restorāna izveidē

Jauns.lv

21.jūlijā, klātesot Latvijā plaši pazīstamiem šefpavāriem Laurim Aleksejevam ("36.līnija"), Mārim Jansonam ("Kest"), Mārtiņam Sirmajam ("Ramen Riga"), Andrim Rūmītim ("Hercogs Garden") un Kristīnei Vīksnai ("Tower Cafe") svinīgi atklāts viņu pašu kopīgi radītais līdzņemšanas restorāns – "Chef’s BOX" – restorāns tiem, kas ceļā.

Pirmo reizi Latvijā vairāki pavāri apvienojušies, lai izveidotu vietu, kur autobraucējiem un apkārtnes iedzīvotājiem ērti – pa ceļam uz darbu vai mājām – iegādāties kvalitatīvas, teju restorāna līmeņa maltītes līdzi ņemšanai vai baudīšanai uz vietas.

"Chef’s BOX" ēdienkartē pieejami šo šefpavāru radīti un viņu restorānos plaši iecienīti ēdieni. "Neste" degvielas uzpildes stacijā Mārupē, Upesgrīvas ielā 1, atklātais restorāns ir pirmais Latvijā, taču pavāri neslēpj, ka mērķis ir izveidot "Chef’s BOX" restorānu ķēdi ar vairākām vietām visā Latvijā.

“Ja Covid pandēmijai vispār bija kāds pozitīvs efekts uz restorānu jomu, tad tā ir iedvesma un spars, kas virknei pavāru pavēris jaunas iespējas – jaunus restorānus reģionos, nebijušus piegādes konceptus un citus risinājumus. Man ir prieks, ka mums kopā ar citiem kolēģiem šajā laikā ir izdevies izstrādāt un palaist pirmo vairāku pavāru sadarbības projektu. "Chef’s BOX" turpmāk klientiem būs gardu maltīšu vieta, bet mums – pavāriem – koprades telpa, kur izmēģināt jaunas receptes, nebijušus risinājums un pat aicināt mūsu pulkā vēl citus pavārus!” tā komentē viens no "Chef’s BOX" idejas autoriem, uzņēmējs, restorāna "36.līnija" īpašnieks un šefpavārs Lauris Aleksejevs.

Pirmais "Chef’s BOX" restorāns atklāts un turpmāk ik dienu apkalpos tos, kas ceļā, "Neste" degvielas uzpildes stacijā Mārupē, Upesgrīvas ielā 1.