Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Princis Čārlzs. (Foto: Chris Jackson/Pool/Shutterstock/ Vida Press)

 

Princim Čārlzam bijusi ļoti emocionāla pirmā tikšanās ar mazmeitu Lilibetu

Slavenības
3. jūlijā 06:49 2022. gada 3. jūlijā 06:49
  Jauns.lv
Velsas princis Čārlzs un Kornvolas hercogiene Kamilla esot bijuši sajūsmināti par iespēju satikt Hariju un viņa ģimeni karalienes Platīna jubilejas svinību dienās.

Kāda Velsas princim pietuvināta persona pastāstījusi, ka vectēvam Čārlzam bijusi “ļoti emocionāla” pirmā tikšanās ar mazmeitu Lilibetu.

Velsas princis (73) un Kornvolas hercogiene (74) bijuši “izteikti sajūsmināti” par iespēju satikt Hariju ar viņa sievu Meganu un abiem bērniem, kad viņi uz dažām dienām no Kalifornijas bija ieradušies Londonā, lai piedalītos karalienes Platīna jubilejas svinībās.

Princim Harijam, kurš no karalisko pienākumu pildīšanas atkāpās 2020. gada sākumā, bija saspringtas attiecības ar tēvu, un reiz pat izskanējis apgalvojums, ka viņš kādu brīdi neesot atbildējis uz Čārlza tālruņa zvaniem.

Opras Vinfrijas intervijā, ko translēja 2021. gada martā, Harijs un Megana vainoja kādu vārdā nenosauktu karaļnama pārstāvi, kurš uzdevis jautājumu par to, cik tumša būs viņu vēl nedzimušā pirmā bērna ādas krāsa, kā arī apgalvoja, ka Bakingemas pils atteikusies sniegt Meganai palīdzību garīgās veselības atgūšanā.

Neraugoties uz spriedzi, ko radīja šī intervija, kāds no karaļnamam pietuvinātiem cilvēkiem izteicies, ka bijis “brīnišķīgi” jūnija sākumā atkal satikt Saseksas hercogus. Par to informē izdevums “Evening Standard”.

“Bija brīnišķīgi viņus atkal satikt. Bija brīnišķīgi viņus atkal redzēt Lielbritānijā,” norāda informācijas avots, kura vārds netiek atklāts.

“Princis [Čārlzs] un hercogiene [Kamilla] bija izteikti sajūsmināti par iespēju viņus satikt.”

“Princis, protams, nav saticis Ārčiju jau krietnu laiku un tāpēc bija ļoti, ļoti, ļoti īpaši pavadīt kādu laiku kopā ar viņu.”

“Viņš vispār nekad nebija saticis savu mazmeitu Lilī un tāpēc tikšanās ar viņu izvērtās ļoti emocionāla, tā bija kaut kas bezgala brīnišķīgs.”

Lilibeta savu pirmo dzimšanas dienu sagaidīja tēva dzimtenē un arī iepazinās ar savu vecvecmāmiņu, karalieni Elizabeti II, kurai par godu viņai dots vārds.

Kā zināms Lilibeta ir mīļvārdiņš, kādā savulaik karalieni bērnībā dēvēja tēvs, kad mazā princese vēl neprata izteikt savu pilno vārdu. Vēlākos gados šajā mīļvārdā karalieni uzrunāja arī viņas vīrs princis Filips.

Ziņa par prinča Čārlza emocionālo tikšanos ar mazmeitu atklātībā nonākusi vairākas nedēļas pēc Harija un Meganas vizītes Anglijā un dievkalpojuma apmeklējuma Svētā Pāvila katedrālē Londonā. Todien gan viņiem katedrālē bija ierādīta vieta atstatus no Čārlza un Viljama ģimenēm, turklāt Saseksi nebija aicināti apmeklēt citus publiskos pasākumus.

Saskaņā ar Klārensa nama jaunāko informāciju, prinča Čārlza rēķins par abu savu dēlu materiālo atbalstu aizvadīto divu gadu laikā samazinājies par 1,3 miljoniem sterliņu mārciņu. 2019.-2020. gadā tas sastādīja 5,6 miljonus sterliņu mārciņu, taču 2021.-2022. gadā izmaksas sarukušas līdz 4,3 miljoniem sterliņu mārciņu. Kā zināms, pēc Harija un Meganas aiziešanas no britu karaļnama tēvs vairs materiāli neatbalsta sava jaunākā dēla ģimeni, kas nestrādā karaļnama labā un ir izvēlējusies neatkarīgu dzīvi.

 

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; Ukrainas armija apstiprina pēdējā tilta Hersonas apgabalā iznīcināšanu 6
"Tu ēdi maizi no putinistu rokām." Krievijas dramaturgs atbild Alvja Hermaņa kritikai par "Doždj" interviju ar Rīgas mēru 22
"Viņiem uz galvas līs degoša eļļa!" Maksims Galkins grasās cīnīties par savu pili Krievijā 5
Pievienot komentāru