Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Foto: ekrānuzņēmums no video

 

Kaut ko tādu vēl neesam redzējuši. Madonna izdod video, kurā dzemdē

Trakā pasaule
15. maijā 05:12 2022. gada 15. maijā 05:12
  Jauns.lv
Popzvaigzne Madonna (63) prot sev piesaistīt uzmanību jau 40 gadu garumā. Seksualitātes, izklaides un biznesa sajaukšana "vienā katlā" viņai sen nav nekas svešs. Taču jaunais video pārsteidz pat tos dziedātājas fanus, kurus nekas vairs nespēja izbrīnīt.

Madonna ieinteresējusies par ciparu tehnoloģijas iespējām. Amerikāņu dziedātāja prezentējusi uzreiz trīs konceptuālus videoklipus, kuriem devusi nosaukumus “Mother of Nature” (“Dabas māte”), “Mother of Evolution” (“Evolūcijas māte”) un “Mother of Technology” (“Tehnoloģiju māte”).

Foto: Superrare

Šie ir ar digitālo tehnoloģiju palīdzību izveidoti animēti video rullīši, kuros viņas pašas kailais avatars dzemdē kokus, taureņus un rāpojošus mehāniskus radījumus, kas simbolizē tehnoloģijas.

Projekts veidots kā analoģija starp radošumu un bērna piedzimšanu. Papildus spilgtām krāsām un šokējošam video saturam klipi papildināti ar Madonnas un persiešu dzejnieka un mistiķa Džalaladina Rumi dzejoļiem.

Šie videoklipi tiek izspēlēti īpašā NFT izsolē "SuperRare" platformā, kas norisinās no 11. līdz 13. maijam.

“NFT (Non-fungible token) jeb neaizstājamie blokķēžu žetoni ir unikāla un neaizvietojama datu vienība, kas tiek glabāta digitālajā virsgrāmatā,” paskaidrots interneta enciklopēdijā Vikipēdija. “NFT var tikt sasaistīti ar reproducējamiem darbiem, piemēram, fotoattēliem, video, 3D modeļiem, audio un cita veida digitālajiem failiem.”

Ieņēmumi no Madonnas jauno video pārdošanas tiks pārskaitīti bezpeļņas organizācijām, kas palīdz grūtībās nonākušām sievietēm un bērniem.

 

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; Krievijas karavīri Harkivas virzienā atsakās doties uzbrukumā 35
VIDEO: basketboliste Liene Jansone izrāda ģimenes māju, kur sadzīvo trīs paaudzes
“Vai jūs varētu atkārtot, kā jālieto šie medikamenti?” Ārsts pacientam uzdod šķietami muļķīgus jautājumus
Tēmas: Madonna
Pievienot komentāru