Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

"Ārsti brīdināja, skats neesot patīkams..." Mārtiņa Rītiņa brāļi šefpavāra dzīvību nodevuši augstāko spēku un mediķu rokās

Slavenības
19. janvārī 06:30 2022. gada 19. janvārī 06:30
  Jauns.lv
Pazīstamais šefpavārs Mārtiņš Rītiņš (73) jau vairākas nedēļas ir slimnīcā, beidzamajā nedēļā stāvoklis pasliktinājies, un viņš atrodas reanimācijā. Par to, kā Mārtiņš cīnās par dzīvību, žurnālam "Kas Jauns" pastāstījis viņa brālis Jānis.

Jānis atzīst, ka brāļa veselības stāvoklis ir ļoti kritisks. “Ja vienu brīdi mums vēl bija cerības, tad šobrīd viss ir augstāko spēku un mediķu rokās. Viņam šobrīd ir pieslēgta simtprocentīga elpināšana. Viņš ir intubēts. Mārtiņš ir bezsamaņā, un mēs, pie viņa ierodoties, varam vien viņu redzēt caur caurspīdīgu sienu. Tāpat ārsti mūs pabrīdināja, ka skats neesot patīkams... Mēs dienā zvanām ārstiem divas trīs reizes un pārjautājam, kā Mārtiņam ir. Un vēl cerība ir,” stāstījis Jānis, norādot: “Mārtiņš turpina cīņu, bet šobrīd ir ļoti smagā stāvoklī. Neraugoties ne uz ko, mēs nezaudējam cerību. Vēlos pateikties ārstiem, jo viņi dara visu iespējamo un neiespējamo, kas ir viņu spēkos.”

Kā jau vēstīts, Andrejs un Jānis Rītiņi dzīvo cerībās, lai viņus neatstātu jaunākais brālis Mārtiņš, kurš pēc Ziemassvētkiem nonāca slimnīcā un par savu dzīvību cīnās reanimācijā, esot bezsamaņā. “Bija brīdis, kad stāvoklis stabilizējās. Un gribējās ticēt, ka sliktākajam Mārtiņš ticis cauri,” teica Jānis, pastāstot, ka brālim ir atklāts Covid-19 delta paveids.

Savukārt arhitektūras un restorāna uzņēmuma “Vincents” valdes priekšsēdētājs Emīls Jakrins portālam Jauns.lv pirms pusotras nedēļas atklāja, ka Rītiņam ir "gadiem ilgušas hroniskas un nopietnas veselības likstas un, protams, arī cienījamais vecums – 73 gadi... Viņam nav labi."

Saistītās ziņas

Kā īsti Mārtiņš Rītiņš saslima ar Covid-19? Neskaidrībā ir pat tuvinieki
"Man akmens no sirds novēlās!" - priecājas Mārtiņš Rītiņš pēc "iznākšanas no skapja"
Par alkoholismu, traģisko mīlestību un slepenajām attiecībām - Mārtiņš Rītiņš atklāj visu

Par to, kā un kad tad īsti Rītiņam pasliktinājās veselība, kā arī par viņa vēl nepiepildīto sapni vairāk lasiet žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numurā!

 

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; Baidens apstiprina 40 miljardu dolāru palīdzību Ukrainai 32
Draudi ielikt suni mikroviļņu krāsnī, vafeles faniem, fekālijas gultā un baumas par romānu ar advokāti. Jaunākie notikumi Depa prāvā pret Hērdu 1
Agresīvs rašists vilcienā sola nāvi ukraiņiem 11