foto: Publicitātes
Bukmeikeri par favorītu uz uzvaru "X faktorā" uzskata Grētu Grantiņu
Grēta.
TV
2021. gada 8. decembris, 11:52

Bukmeikeri par favorītu uz uzvaru "X faktorā" uzskata Grētu Grantiņu

Jauns.lv

Šo svētdien, 12. decembrī, noslēgsies muzikālā šova "X faktors" ceturtā sezona. Par 10 000 eiro un līgumu ar mūzikas ierakstu kompāniju "Universal Music Group" cīnīsies Grēta Grantiņa, Eduards Rediko un Viktors Buntovskis. Bukmeikeru vērtējumā vislielākās izredzes uzvarēt ir Grētai.

Pirms pirmās tiešraides bukmeikeru vērtējumā starp galvenajiem favorītiem bija Diona Liepiņa, Eduards Rediko un Grēta Grantiņa.

"X faktora" ceturtās sezonas pusfināls

Ieskats muzikālā TV šova "X faktors" 2021. gada 5. decembra raidījumā.

gallery icon
76

Taču 5. decembrī šova pusfinālā itin negaidīti no cīņas izstājās Diona Liepiņa, kura līdz šim tika vērtēta kā spēcīgākā Grētas Grantiņas konkurente. Dionai nācās izpildīt glābējdziesmu, pēc kuras skatītāji pieņēma lēmumu, ka mājās dosies tieši viņa, vietu superfinālā nodrošinot Eduardam Rediko.

foto: Publicitātes
Eduards.

Pusfinālā pārliecinošu sniegumu demonstrēja arī Viktors Buntovskis, kurš skatītāju simpātijas ir iekarojis ar skatuvisko mieru un neparasto balss tembru, tādējādi nokļūstot superfinālā.

foto: Publicitātes
Viktors.

Noslēdzošajā raidījumā 12. decembrī skatītājus sagaida saspringta cīņa - uzvaras iespējas lielā mērā ir atkarīgas arī no sagatavotajiem priekšnesumiem. Dalībnieki uz skatuves kāps divas reizes, kur viens no priekšnesumiem tiks izpildīts kopā ar kādu Latvijā populāru mūziķi. Par skatītāju galveno favorīti tiek uzskatīta Grēta Grantiņa, - bukmeikeru kantoris "Betsafe" viņas uzvaras iespējas novērtē ar 55 procentiem.

Šova sākumā savā vizītkartē Grēta vēstīja, ka uzvaras gadījumā darīs visu, lai piepildītu savu muzikālo sapni - doties pasaules turnejā!

TIkmēr Viktoram Buntovskim un Eduardam Rediko paredzētas līdzīgas izredzes, katram 25, 30 procentu robežās.

Šova "X faktors" ceturtās sezonas dalībnieki

Šova "X faktors" ceturtās sezonas dalībnieki.

gallery icon
44

Šova laikā notiek arī liela cīņa starp mentoriem, jo katrs pārstāv savu dalībnieku kategoriju. Jau pirmo divu raidījumu laikā dalība noslēdzās divām Aijas Auškāpas grupām, bet ilgu laiku Marats Ogļezņevs varēja strādāt ar visiem trim dalībniekiem vecuma grupā 25+, tomēr Latvijas svētku nedēļā vismazāk balsu saņēma Olga Palušina, kamēr nedēļu pirms pusfināla šovs vienlaikus noslēdzās Denielam Bērziņam un Edgaram Kārkliņam.

Raidījumu "X faktors" jau no 2017. gada vada mūziķis Markus Riva, savukārt žūrijā darbojas Reinis Sējāns, Aija Auškāpa, Intars Busulis un kopš trešās sezonas arī Marats Ogļezņevs.

Pirmajā posmā jeb atlasē visi žūrijas pārstāvji kopā vērtē dalībniekus, lai izraudzītos labākos. Otrajā posmā atlasītie dalībnieki sacenšas par trijām vietām savā vecuma grupā. Katru no vecuma grupām vērtē un pēcāk ar dalībniekiem strādā viens no žūrijas mentoriem.

Par šova "X faktors" pirmās sezonas uzvarētāju kļuva Arturs Gruzdiņš, otrajā sezonā uzvaras laurus plūca baltkrieviete Kattie, bet trešajā sezonā pirmo vietu ieguva Elīna Gluzunova.

"X faktora" trešās sezonas noslēguma ballīte

2019. gada 15. decembrī notika "X faktora" trešās sezonas noslēguma ballīte.

gallery icon
112