"X faktora" ceturtās sezonas pusfināls

Ieskats muzikālā TV šova "X faktors" 2021. gada 5. decembra raidījumā.

gallery icon
76
TV
2021. gada 6. decembris, 09:10

Noskaidroti šova "X faktors" trīs finālisti

Jauns.lv

Svētdien, 5. decembrī, norisinājās muzikālā šova "X faktors" pusfināls, kurā četri Grēta Grantiņa, Diona Liepiņa, Eduards Rediko un Viktors Buntovskis izpildīja divas dziesmas, kas viņiem varētu palīdzēt nokļūt finālā. Žūrija nespēja vienoties par to, kuram šovs jāpamet, tāpēc tika iedarbināts 200 sekunžu skatītāju balsojums, pēc kura noskaidrojās, ka no šova pirms fināla izstājas un godpilno ceturto vietu šova ceturtajā sezonā iegūst Diona Liepiņa.

"Es vēlos pateikt paldies "X faktora" komandai un katram atbalstītājam, kurš pievienojās manam pulciņam. Tagad mēs iesim kopā uz Supernovu, uz Eirovīzuju un citiem projektiem. Paldies, ka esat ar mani”, tā par savu dalību "X faktorā" saka vietas īpašniece Diona Liepiņa.

Diona Liepiņa pusfinālā pārsteidza žūriju ar emocionālu Fila Kolinsa dziesmas “True Colors” izpildījumu. Žūrija šo priekšnesumu vērtēja kā ļoti krāsainu un sapņainu. “Man šķiet, ka tev šī dziesma jāliek savā "X faktora" bagāžā,” norādīja Aija Auškāpa. Vakara otrajā uznācienā Diona izpildīja dziesmu ar simbolisku nosaukumu “Šis ir mans laiks”, ko izpilda pašmāju skatuves dīva Aminata. Žūrijas pārstāvis Marats Ogļezņevs par šo dziesmu izteicās šādi: “Šādu ritmisku un ātru dziesmu ir grūtāk nodziedāt nekā balādi. Tu labi tiki galā, un šis ir tavs laiks!”

Savā pirmajā pusfināla priekšnesumā atraktīvais Eduards Rediko izpildīja mūžam dzīvās grupas “Queen” dziesmu “Don’t Stop Me Now”, kuru viņa mentors Reinis Sējāns vērtēja šādi: “Šis ir tāds mūsu komandas piegājiens – eksperimentēt, dauzīties un priecāties. Es tevi apsveicu ar šo brīnišķīgo pieredzi”. Kā otro dziesmu Eduards dziedāja Bejonsas “Listen”, kura piecēla kājās visu žūriju. “Tu esi lielisks vokālists,” teica Marats Ogļezņevs.

Pusfināliste Grēta Grantiņa kā pirmo dziesmu šova pusfinālā izpildīja Adeles dziesmu “Make You Feel My Love”, kuras izpildījums piecēla kājās gan Reini Sējāni, gan Intaru Busuli, kas Grētai veltīja šādus vārdus: “Tas bija super! Tas bija skaisti! Tas bija patīkami gan acīm, gan ausīm.” Savukārt kā vakara otro dziesmu Grēta izpildīja tikpat spēcīgās vokālistes Bejonsas dziesmu “Love On Top”. “Tu mani nošarmēji. Tavs skatiens atkal trāpīja manā sirdī”, tā atzīmēja Reinis Sējāns.

Publikas mīlulis Viktors Buntovskis pirmajā priekšnesumā izpildīja emocionālo Ērika Kleptona dziesmu “Tears in Heaven”, kura Viktoru īpaši uzrunā ar savu tapšanas stāstu. “Es domāju, ka Ēriks Kleptons var būt mierīgs – šī dziesma ir drošās rokās”, tā teica Aija Auškāpa. Savā otrajā priekšnesumā Viktors izpildīja viņam ļoti piestāvošu grupas “The Lumineers” dziesmu “Ho Hey”. Viktora mentors Reinis Sējāns to vērtēja šādi: “Es vienkārši baudu darba augļus. Šī dziesma bija vēl viens pierādījums tam, ka skatuve tev piestāv!”

Pusfināla raidījums bija īpašs arī ar to, ka  savu pasaules pirmatskaņojumu piedzīvoja šova žūrijas locekļu Reiņa Sējāna un Intara Busuļa dueta “Bujāns” jaunākā dziesma “He, She, You & Me”. Vakara gaitā uz skatuves kāpa arī grupa "Musiqq", kura izpildīja dziesmu “Varu bez tevis”, kā arī Markus Riva kopā ar Samantu Tīnu, kuri izpildīja  dziesmu “Asaras acīs / Man nesanāk”.

Šova "X faktors" ceturtās sezonas dalībnieki

Šova "X faktors" ceturtās sezonas dalībnieki.

gallery icon
44

Nākamajā svētdienā, 12 decembrī, kad tiks aizvadīts šova fināls, šovā atlikušie trīs dalībnieki izpildīs tādas dziesmas, kas, viņuprāt, ļaus viņiem uzvarēt.