Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Ķibeles mūsmājās" ekspertu komanda juriste Ieva Brante, kolorītā "X faktora" zvaigzne Margarita Kolosova un allaž tiešais modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs. (Foto: Publicitātes)

 

Ģimenes pārmaiņām iedvesmos jauns pašmāju TV šovs "Ķibeles mūsmājās"

TV
25. novembrī 17:30 2021. gada 25. novembrī 17:30
  Jauns.lv
Apnicis mūžīgais bardaks mājās? Bērni kāpj uz galvas, bet vīrs no ģimenes ķīviņiem paslēpjas telefonā? Pozitīvām pārmaiņām ģimenes iedvesmos kanāla "360TV" jaunais šovs "Ķibeles mūsmājās" un tā ekspertu komanda - juriste Ieva Brante, kolorītā "X faktora" zvaigzne Margarita Kolosova un allaž tiešais modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs.

Bruņojušies ar simtiem radošu ideju, labestīgu humoru un vienkāršu attieksmi pret dzīvi, viņi viesosies pie ģimenēm visā Latvijā, lai ar saviem padomiem stiprinātu un palīdzētu risināt jebkuru ķibeli. Viņi ir pārliecināti – tā vietā, lai sūrotos, dzīve jāņem savās rokās, jāķeras pie lietas un jāsāk ar kaut mazumiņu, lai maziem solīšiem panāktu patīkamas pārmaiņas.

Šova galvenais stūrakmens ir cilvēki un viņu sadzīve - lai attiecībās ar sevi un ģimenē valdītu harmonija un miers, vispirms jāsakārto apkārtējā vide un jācenšas uz sarežģījumiem paraudzīties no malas. To palīdzēs izdarīt “Ķibeles mūsmājās” vadītāji. Interesanti, ka viņi nav tikai vērotāji, bet aktīvi piedalās ģimenes sadzīvē, lai plecu pie pleca sasniegtu nospraustos mērķus. Ja pāris zudušo dzirksti stiprinās deju terapijā, tad arī viņi nestāvēs malā, bet uzraus jestru danci. Nekas nav neiespējams, jo vajag tikai piecelties un sākt darīt.

Juriste un veselīga dzīvesveida piekritēja Ieva Brante palīdzēs uzlabot emocionālo gaisotni ģimenē un pamācīs ar vēsu prātu risināt kādu ieilgušu konfliktu vai attiecību problēmu.

Foto: Publicitātes

Piemēram, ja vecāki ierakušies darbos un zaudējuši romantiku vai bērni aizmirsuši, cik lieli palīgi var būt saviem vecākiem. "Projekts nav tikai izklaide. Tā ir Latvijas ģimeņu realitāte - prast izdzīvot katru dienu, rūpēties par sevi, ģimeni un tuviniekiem, tajā pašā laikā saskaroties ar ierobežotām iespējām. Tas, ko darām mēs, "Ķibeles mūsmājās" komanda, ir atbalsts un aicinājums ieraudzīt situāciju no citāda redzes punkta. Mēs esam par iespēju uzlabot attiecības un sadzīvi nenosodot. Mēs meklējam risinājumu un atbalstām, taču nedarām to citu vietā - darīt vai nedarīt, ieklausīties vai noraidīt, ir katras ģimenes pašu lēmums," saka Ieva Brante.

Kolorītā latgaliete Margarita Kolosova mudinās mainīt apkārtējo vidi un savā pārziņā ņēmusi kārtības ieviešanu mājā un sētā.

Foto: Publicitātes

Ja nepieciešams, darbīgā dāma ņems rokās telefonu un zvanīs ģimenes radiem, draugiem un paziņām, aicinot tos uz talku! Ja nepieciešams, arī iespiedīs rokās slotu, lai raidījuma varoņi paši sāktu tīrīt un kārtot. Kādā no sērijām viņa pat pie ciemos ieradīsies ar vistu un gaili, jo ģimenei kūtiņa ir, bet lopiņu nekādu.

Savukārt Aleksandrs Pavlovs, kura kaislība ir “smukuma lietas”, mudina arī attiecību jautājumiem pieiet ar glanci.

Foto: Publicitātes

Ja nepieciešams, Aleksandrs dosies uz mazpilsētas apģērbu veikaliem, lai izdibinātu vietējā stila un šika noslēpumus. Ja pārim apdzisusi romantikas dzirksts, bet sapnis par dzīvošanu laukos tā arī nav īstenojies, Aleksandrs lauku idilli uzburs neaizmirstamā fotosesijā, kas iedvesmos ģimeni un ļaus mērķtiecīgāk īsteno kopīgos sapņus.

Skatītājus gaida satikšanās gan ar sešu bērnu ģimeni, kur mīlestības tauriņus aizdzinusi nemitīgā kņada, bērnu radītais haoss un rutīna,  gan pāri, kuriem atņemtas atvases un nu abi gatavi darīt visu, lai pieļautās jaunības kļūdas labotu. Tāpat iepazīsiet trūcīgas jaunās ģimenes ikdienu, kurā 20 gadus jaunā māmiņa ir trešā bērniņa gaidībās. Lai gan laulātie par savu ikdienu nesūdzas, apstākļi ģimenei nav viegli – mājoklis tā vien prasās pēc remonta, jo šobrīd tajā nav pat siltā ūdens.

"Ķibeles mūsmājās" steidz palīgos dzejniecei Magonei Šutovienei

Krāšņā, emocionālā un skatītājiem jau iemīļotā "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone Šutoviene šova pirmajā sērijā uzņems ciemos "Ķibeles mūsmājās" komandu. Pēc skaļās un sāpīgās šķiršanās viņa apņēmusies sākt jaunu un skaistu dzīvi – sieviete gatava kā vizuālām, tā emocionālām pārmaiņām, skatītājiem ļaujot dzīvot līdz arī patīkamām pārvērtībām “Avotiņu” mājā.

Aleksandrs Pavlovs ķersies pie Magones garderobes revīzijas, šeptēs pa viņas ekscentriskajām galvas rotām un ar savu eksperta skatu dzejnieci pārvērtīs teju līdz nepazīšanai. Tikmēr Ieva Brante sarunās tikšanos ar attiecību konsultanti Ritu Lasmani, kura palīdzēs saprast, kā Magonei atrast ideālo dzīves partneri, kā arī sastādīs mīlas karti, lai izprastu, tieši kādu dzīvesbiedru viņai izvēlēties nākotnē. Dāmas runās arī par seksuālo attiecību lomu ģimenē un to, kā rīkoties, ja laulātajiem ir atšķirīgs seksuālais temperaments.

Vēl Magone saņems numeroloģes ieteikumus, kas palīdzētu izvēlēties nākamo vīrieti pēc viņas dzīves skaitļiem. Tikmēr Margarita ķersies pie pārkārtošanas darbiem mājas iekšienē. Ja jau Magonei pašai dzīvē ir lielas pārmaiņas, tad jaunas vēsmas nepieciešamas arī viņas dzīvesvietā. Varbūt visu veco vienkārši vajag sadauzīt ar beisbola nūju un sākt visu no jauna?

Jauns ģimeņu attiecību šovs “Ķibeles mūsmājas” – no 29. novembra “Mundrajās pirmdienās,” plkst. 21:05, kanālā 360TV.

Citi šobrīd lasa

Kas ir četras mediķes – antivakseres: Dieva mājas, ājurvēda bez medikamentiem... 34
Klāt pirmā advente! Lūk, kādas Ziemassvētku eglītes uzstādītas Latvijas pilsētās: FOTO, VIDEO
Traģēdija Krievijas hokejā: pēc spēlē gūtas traumas miris 16 gadus vecs Maskavas "Dinamo" spēlētājs
Pievienot komentāru

Леонид Агутин раскрыл, что написал Градскому в последнем сообщении

Алла Пугачева посвятила пронзительный пост Александру Градскому