Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Vairāki "Silent Disco" apmeklētāji devušies prom ar izdalītajām austiņām

Mūzika
7. septembrī 16:01 2021. gada 7. septembrī 16:01
  Jauns.lv
Pēc piektdien, 3. septembrī, Tallinas kvartāla angārā aizvadītā "Silent Disco" jeb klusā disko, kur ļaudis, klausoties mūziku austiņās, izbaudīja dažādu dīdžeju uzstāšanos, pasākuma organizatori konstatējuši, ka daudzi devušies prom ar izdalītajām austiņām.

Apmeklētāji tiek lūgti atgriezt austiņas. "Katras pazudušās austiņas mazina cilvēku skaitu, kas varēs apmeklēt nākamos pasākumus," sociālajā vietnē "Facebook" vēsta "BRUMO Silent Disco".

Tiek norādīts, ka austiņas nekur citur nav izmantojamas. "Tās nedarbojas ne FM, ne Bluetooth, ne WIFI diapazonos. Tā ir speciāli izgatavota apskaņošanas sistēma, kura ir paredzēta tikai profesionālai lietošanai. "

Pasākuma apmeklētāji, kas prom devušies ar austiņām, aicināti tās atnest atpakaļ uz angāru. "Tā pārstāvji apsolīja neizvirzīt nekādas pretenzijas un uzcienās vēl ar bezmaksas dzērienu," norāda "BRUMO Silent Disco".

Jauns.lv jau vēstīja, ka pasākuma laikā katram dalībniekam tika izdalītas austiņas, kurās varēja pārslēgties starp trim mūzikas stacijām, tādējādi dodot apmeklētājiem iespēju izvēlēties sev patīkamāko mūziku.

Katra stacija bija atzīmēta savā krāsā - zilā, zaļā vai sarkanā. Pārslēdzot staciju, arī gaismiņas uz austiņām nomainīja krāsu, kas ļāva citiem apmeklētājiem redzēt, kādu mūziku katrs klausās.

Paralēli uzstājās trīs mākslinieki. Pasākuma dalībniekus ar dažādu mūziku priecēja dīdžeji DJ Rudd, Artūrs Pudāns, Benders FM, DJ Ķilkuts, DJ all-viss un Magnuss Eriņš.

Šis bija jau trešais "Quarantine Silent Disco" jeb karantīnas klusā disko pasākums Tallinas kvartāla angārā.

Citi šobrīd lasa

Cik pelna Latvijas labākie sportisti 1
"Meitene ar spožu nākotni" - Kas zināms par apšaudes upuriem Permas universitātē un pašu šāvēju? 4
Soctīklu zvaigznes un viņas līgavaiņa pazušana: atklāts iespējamais bojāgājušās meitenes nāves iemesls
Tēmas: Facebook
Pievienot komentāru

Тогда и сейчас: как за 20 лет изменились главные пары шоу-бизнеса и кино

"Последние дни превратились в фильм ужасов": Агату Муцениеце заподозрили в романе с женатым актером