Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Megana un Harijs. (Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press)

 

Pavisam netālu no Harija un Meganas glaunās villas atrasti cilvēka kauli 4

Trakā pasaule
3. jūnijā 05:24 2021. gada 3. jūnijā 05:24
  Jauns.lv
Strādnieki, kuri iekopa ainavu īpašumā, kas atrodas netālu no prinča Harija un Meganas Mārklas villas Montesito, atraduši zemē apraktus cilvēka kaulus.

Cilvēka kauli atrasti tikai dažu jardu attālumā no prinča Harija un Meganas Mārklas savrupmājas Montesito, Kalifornijā, - informē ārvalstu mediji.

Strādnieki, kas veikuši ainavu iekopšanas darbus netālu esošajā īpašumā, aizvadītajā nedēļā atraduši cilvēka mirstīgās atliekas.

Atklājums noticis vien 350 jardu (320 metri) attālumā no Saseksas hercogiem piederošā īpašuma. Tiek lēsts, ka atrastie kauli, kas bijuši ierakti zemē trīs pēdu (90 centimetru) dziļumā, varētu piederēt kādam indiānim. Saskaņā ar laikraksta “The Sun” rīcībā esošo informāciju, tie varētu būt vairākus gadsimtus seni.

Kāds zinātājs norādījis laikrakstam: “Darbi īpašumā nekavējoties tika pārtraukti, un tika izsaukta policija.”

“Tas ir diezgan liels notikums tādai vietai kā Montesito.”

Policijas pārstāvji esot sazinājušies ar tiesu medicīnas antropologu, lai izpētītu šos kaulus un noskaidrotu to vecumu.

Santabarbaras apgabala amatpersonas apstiprinājušas, ka atradumam nav saistības ar princi Hariju (36) un Meganu Mārklu (39).

Viņi norādīja, ka sāksies izmeklēšana, ja atklāsies, ka šie kauli nav seni.

Saseksas hercogu pāris savrupmāju Montesito iegādājās aizvadītā gada vasarā, kur viņi dzīvo kopā ar divus gadus veco dēlu Ārčiju.

TV personība Opra Vinfrija, kas ar pāri sarunājās šā gada martā demonstrētajā intervijā, dzīvo 90 miljonus vērtā īpašumā netālu no Saseksiem.

Pēc gadu ilgas prombūtnes Harijs Lielbritānijā pirmo reizi atgriezās šā gada aprīlī, lai apmeklētu vectēva prinča Filipa bērēs. Runā, ka Harijs varētu atkārtoti mērot ceļu uz Angliju nākamajā mēnesī, kad Londonā tiks atklāta piemiņas statuja viņa mātei princesei Diānai. To paredzēts atkalāt 1. jūlijā Kensingtonas pilī, šādi atzīmējot princeses 60. dzimšanas dienu.

Harijs un viņa brālis princis Viljams (38) šo statuju pasūtīja 2017. gadā, pieminot 20 gadus kopš mammas traģiskās nāves Parīzē.

Daudzi cer, ka statujas atklāšanas pasākums varētu palīdzēt satuvināt brāļus. Taču aizvien vairāk izskan varbūtības, ka Harijs, iespējams, nedosies uz Angliju, jo tuvākajā laikā pasaulē jānāk viņa un Meganas Mārklas meitai.

Citi šobrīd lasa

Krievijā atrasts ASV studentes līķis; sieviete iepriekš darbojusies kā snaipere 11
"Sargi sevi pats, tad..." - Astrologs Kristaps Baņķis brīdina par riskanti provocējošu Jāņu nedēļu
"Lēcu uz galvas ūdenī un lauzu sprandu" - Jura stāsts, kas aicina aizdomāties 6
Skatīt visus komentārus

Годы не спрячешь... Как звезды выглядели в начале своей карьеры и сейчас?