Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Mūziķis Dons atklāj, ka varēja būt arī Pols 1

Slavenības
2021. gada 19. maijā 09:33 2021. gada 19. maijā 09:33
  Jauns.lv
Mūziķis Dons, īstajā vārdā Artūrs Šingirejs, TV šovā “Pasaki to skaļi" pastāstījis, kā ticis pie sava skatuves vārda.

Iemīļotais mūziķis un dziesmu autors Dons, īstajā vārdā Artūrs Šingirejs, kļuva pazīstams, piedaloties šovā “Talantu fabrika,” kur sevi pieteica ar šo skanīgo skatuves vārdu. Taču kāpēc tieši šāda vārda izvēle? Un kāda tam ir nozīme paša mūziķa dzīvē

To viņš pastāstījis kanāla "360TV" šovā “Pasaki to skaļi’, uz kuru viņu aicinājusi dziedātāja Aminata, lai veltītu sirsnīgus pateicības vārdus savam iedvesmas cilvēkam. Lai arī Dons atklāti saka, ka pārsteigumi viņam nepatīk, raidījuma studijā ieraugot Aminatu, viņš neslēps savu aizkustinājumu, atzīstot - jūtas pagodināts, ka spējis kādu tik ļoti iedvesmot un atbalstīt.

Abi mūziķi sarunā atklās, kā pagājusi viņu bērnība un aizsākusies muzikālā karjera. Tāpat dalīsies savos aizskatuves “mednieku stāstiņos” - gan to, kā ticis aizmirsts koncerttērps un nācies uzstāties šortos, gan kādu īpaši amizantu notikumu, kad, iesildoties skatuvei, gadījies ar elegantu boksa paņēmienu iesist kolēģim.

Vaicāts, kā ticis pie sava skatuves vārda, Dons pastāstīs, ka savulaik, startējot “Fabrikā”, viņam bijuši padomā divi varianti – Dons un Pols. Un tieši fakts, ka Latvijā ir pieejams saldējums ar šādu pat nosaukumu, licis mūziķim pieņemt lēmumu par labu Donam. “Pasaki to skaļi” vadītājs Lauris Reiniks interesēsies, ko īsti nozīmē ”Dons” – vai vārdam iedvesmojuši meksikāņu seriāli vai vēsturiski pasaules notikumi? “Tas ir skanīgs vārds – dons Korleone, dons Kihots... – tā ir kā uzruna uz skatuves vai kameru priekšā,” atklāj mūziķis.

Visu sirsnīgo Dona un Aminatas satikšanos raidījuma “Pasaki to skaļi” studijā skaties trešdien, 19. maijā plkst. 21:00, kanālā "360TV".

Citi šobrīd lasa

Olga Kambala tomēr Turcijā netiek pie jauna deguna un krūtīm. Kāpēc tā? 8
"Mani sāpina viņu attieksme," - Liene Kiviča satraukusies, ka meitas noskaņotas pret māti 5
“Būtu slikti, ja kaut kas notiktu...” Medvedevs kinofilmu gangsteru stilā draud Eiropas atomstacijām ar teroraktu 8
Pievienot komentāru