Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kima Kardašjana un Kanje Vests 2019. gadā. (Foto: Mediapunch/Shutterstock/ Vida Press)

 

Kanje Vests par Kimu Kardašjanu: "Sliktākā sieva! Viņa pret mani izturējās kā pret mēslu" 1

Slavenības
2021. gada 19. maijā 06:03 2021. gada 19. maijā 06:03
  Jauns.lv
Pēc nepilniem septiņiem laulībā nodzīvotiem gadiem un četriem kopīgiem pasaulē nākušiem bērniem reperis Kanje Vests un realitātes šova zvaigzne Kima Kardašjana šā gada februārī paziņoja par laulības šķiršanu. Viņu pārstāvji klāstīja, ka šī būs ļoti miermīlīga šķiršanās. Taču šīs prognozes nav piepildījušās.

Jo ilgāk notiek šķiršanās process, jo biežāk presē parādās aizvien jaunas nianses par slavenā pāra privāto dzīvi. Kanjes Vesta vārds atkal nonācis ziņu pirmajās slejās, tādējādi it kā apstiprinot runas par to, ka šķiršanās iniciatore bijusi Kima.

Kanje paziņojis, ka absolūti nenožēlo, ka attiecībām ar Kimu Kardašjanu pienācis noslēgums. Izdevums “The Star” atsaucas uz repera ne pārāk patīkamajiem izteikumiem par savu četru bērnu māti. Bulvārpreses izdevumam šīs privātās dzīves detaļas atklājis kāds pāra paziņa. Kanje draugiem esot apgalvojis, ka dzīve ar Kimu bijusi “īsta elle”.

“Viņa (Kima) bija apsēsta ar slavu, un tas izpostīja viņu laulību. Kanje nožēlo, ka palicis šajās attiecībās tik ilgi. Viņa gadiem ilgi pret viņu izturējusies kā pret mēslu. Regulāri izrādījusi agresiju, bijusi greizsirdīga, visu dramatizējusi,” apliecinājis kāds reperim tuvs, taču vārdā nenosaukts, draugs. Atklājot preses izdevumam slavenā pāra privātās dzīves aizkulises, paziņa padalījies arī ar pikanta rakstura informāciju. Kanje ar draugiem esot pārrunājis arī savu intīmo dzīvi ar Kimu.

“Kanje to uzskatot par ironiju, ka Kimas publiskais tēls ir vērsts uz viņas izskatu un seksualitāti, lai gan, viņaprāt, sieva gultā neesot bijusi tik laba, kā tas citiem varētu šķist,” – ārvalstu presei apgalvo repera draugi.

Pēc to pašu informācijas pienesēju teiktā, Kanje esot priecīgs, ka ir “noslēdzis rēķinus ar iepriekšējo dzīvi un tagad sāks jaunu, bet ar Kimu nekādā gadījumā vairs neatjaunos attiecības”.

Saistītās ziņas

Viņa no prieka staro. Paparaci nofotografējuši Kimu Kardašjanu pēc šķiršanās no Kanjes Vesta
"Tagad drīkst visu!" Kima Kardašjana pēc šķiršanās no vīra nofotografējas kaila
Ko saņems Kima Kardašjana, šķirot laulību no Kanjes Vesta?

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupanti cenšas Donbasā izvērst masīvu uzbrukumu 35
Elvis Merzļikins pirmoreiz satiek brāļa mazo meitiņu
Tūrisma sezonas katastrofa okupētajā Krimā: okupantu varasvīri putrojas skaidrojumos. VIDEO 1
Pievienot komentāru