Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Elena Dedženeresa. (Foto: CAMERA PRESS/Chris Ashford / Vida Press)

 

Elena Dedženeresa pārceļas dzīvot pie "Draugu" zvaigznes Kortnijas Koksas. Laulībā problēmu gan neesot

Slavenības
8. maijā 10:33 2021. gada 8. maijā 10:33
  Jauns.lv
Populārā sarunu šova vadītāja Elena Dedženeresa saviem faniem apzvēr, ka viņu nav piemeklējušas "nesaskaņas laulībā" ar sievu aktrisi un bijušo modeli Poršu de Rosi. Iemesls, kāpēc viņa pārcēlusies uz dzīvi pie seriāla "Draugi" aktrises Kortnijas Koksas, esot pavisam cits!

Elena Dedženeresa un Kortnija Koksa. (Foto: The Ellen Show / BACKGRID/ Vida Press)

Elena Dedženeresa šobrīd apmetusies labas savas draudzenes aktrises Kortnijas Koksas mājā Malibu. Savā šovā 63 gadus vecā TV personība ar aktrisi, kas devusi viņai jumtu virs galvas, iepazīstinājusi sekojoši: “Pasaule zina manu pirmo viešņu no nelielā seriāla “Draugi”, taču šobrīd es viņu pazīstu kā savu saimnieci.”

Kortnija Koksa (56) par to tikai pasmējusies. “Es neuzskatu sevi par saimnieci, es uzskatu sevi par tavu istabas biedreni,” Elenas teikto komentējusi aktrise.

Kad Dedženeresa apvaicājās, vai viņa ir laba istabas biedrene, Koksa bija ar komplimentiem skopa. Viņa sacīja: “Ellen, teiksim tā: pirmkārt, tu zini, ka esi mans stila guru. Tāpēc es biju noraizējusies, ka apmetīsies pie manis, jo neesmu neko pārveidojusi. Es neesmu te bijusi gadu.”

“Es sakopu māju un vannasistabā izvācu visu no labās puses, lai tev būtu brīva vieta atvilktnēs. Es biju patiešām gatava tevi uzņemt, bet tad nākamajā dienā mana asistente iegāja mājā pēc tam, kad tu aizgāji un es viņai jautāju ‘Kā izskatās? Vai viss ir kartībā?’ Viņa atbildēja – ‘Izskatās lieliski’. Es teicu ‘Parādi’, un tad pēkšņi pamanīju – “Pagaidi! Elenas zobu birste ir manā pusē. Kur gan palikusi mana kosmētika?’”

“Tā, ka tu būtībā esi briesmīga istabas biedrene. Tu piesavinājies manu un savu pusi.”

Tikai pēc tam Elena paskaidroja, kāpēc nedzīvo ar sievu Poršu (48), bet izvelējusies apmesties pie Kortnijas Koksas.

“Man nav problēmu laulībā,” norādījusi Dedženeresa. “Es nedzīvoju pie Kortnijas tāpēc, ka esmu izmesta ārā pati no savas mājas.”

Elena Dedženeresa ar sievu Portiju de Rosi. (Foto: CAMERA PRESS/Caroline Eluyemi / Vida Press)

“Mēs pārdevām savu māju Beverlihilsā, un mums bija vajadzīga vieta, kur apmesties. Kortnija bija tik laipna un teica, ka varu palikt viņas mājā.”

Sākotnēji Elena par savu grezno māju Beverlihilsā prasīja 53,5 miljonus ASV dolāru, taču beigu beigās piekrita pārdot īpašumu par 47 miljoniem.

930 kvadrātmetru lielo īpašumu Elena un Porša nopirka vien 2019. gada maijā, par to samaksājot 42,5 miljonus ASV dolāru. Iepriekš māja piederēja grupas “Maroon 5” solistam Adamam Levainam.

Elenai un Poršai ir samērā bagāta pieredze ar dzīvesvietu maiņu. Viņas iegādājas īpašumus, tos renovē un tad pārdod par lielāku cenu. Aizvadīto gadu laikā Dedženeresa savus īpašumus pārdevusi dziedātājai Arianai Grandei, aktierim Hītam Ledžeram (1979-2008) un radio personībai Raienam Sīkrestam.

Šobrīd Elena un Porša nav vēl paspējušas nopirkt jaunu māju, taču tas ir tikai laika jautājums. Elena pārāk ilgi neizmantos savas draudzenes Kortnijas Koksas viesmīlību.

Dedženersa un seriāla “Arrested Development” zvaigzne Porša de Rosi sāka satikties 2004. gadā un apprecējās četrus gadus vēlāk savas toreizējās mājas pagalmā.

Citi šobrīd lasa

Ēģiptieša Ali un latvietes Santas vakcinācijas stāsts: "Latvijas valsts interesēs" mīļotajam vīrietim liedz vakcīnu
Kāpēc izjūk attiecības? Pretpoli pievelkas... vai tomēr ne?
Vācijas parlamentā ievēlēta arī latviete
Pievienot komentāru

Почему первый красавец СССР Петерис Гаудиньш остался один

Продолжает бороться и стильно одеваться: как выглядит больной раком Юдашкин