Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Princis Čārlzs ar dēliem un vedeklu Meganu Mārklu Vestminsteras abatijā 2019. gadā, kad hercogiene bija sava pirmdzimtā gaidībās. (Foto: Shutterstock/ Vida Press)

 

Princis Čārlzs ignorējis Meganu, apsveicot viņas dēlu dzimšanas dienā. Briest skandāls 3

Slavenības
8. maijā 05:32 2021. gada 8. maijā 05:32
  Jauns.lv
Velsas princis Čārlzs ar sievu Kornvolas hercogieni Kamillu ar sociālo tīklu palīdzību apsveica savu mazdēlu Ārčiju Mauntbatenu-Vindzoru dzimšanas dienā. Taču sveicienam pievienotajā fotogrāfijā nekur nebija redzama mazdēla mamma Saseksas hercogiene Megana. Princis tīši viņu ignorējis, ir pārliecināti fani.

Princis Čārlzs savos oficiālajos kontos vietnēs “Instagram” un “Twitter” publiski sveicis savu mazdēlu otrajā dzimšanas dienā. Taču klāt pievienotajā fotogrāfijā ir redzams tikai viņš, dēls princis Harijs un mazais jubilārs Ārčijs. Megana fotogrāfijā redzama nav. Saseksas hercogu pāra fani uzskata, ka šāda ignorance ir absolūti nepieņemama.

“Rupji! Viņam ir arī mamma!”, “Es redzu, ka Meganu joprojām izgriež no karaliskās ģimenes fotogrāfijām”, “Vai tiešām šī ir vienīgā Ārčija fotogrāfija, kāda jums ir?” – neizpratnē ir fani.

Jāatzīmē, ka šis kadrs patiešām ir viens no retajiem, kurā princis Čārlzs redzams kopā ar dēlu Hariju un mazdēlu Ārčiju, taču bez Meganas līdzās.

Vairāki prinča Čārlza sociālo tīklu sekotāji izvirzījuši teoriju, ka, uzņemot šo kadru, fotogrāfa uzdevums bijis parādīt trīs paaudžu nepārtrauktību – no vectēva līdz dēlam un mazdēlam.

Tieši šī iemesla dēļ fotogrāfijā nav redzama arī Velsas prinča sieva Kamilla. “Šī ir brīnišķīga fotogrāfija, kurā redzami trīs paaudžu vīrieši. Man ir līdzīga fotogrāfija ar trīs paaudzēm pa sieviešu līniju: ar manu meitu, mani un manu mammu. Turklāt, arī mana fotogrāfija ir melnbalta”, “Skaista fotogrāfija par paaudžu nepārtrauktību. Vectēvs. Tētis. Dēls. Daudz laimes dzimšanas dienā, Ārčij,” – raksta citi fani, kam nešķiet, ka attēls jelkādā veidā aizvainotu Meganu.

Karaliene Elizabete II dzimšanas dienas sveicienam bija izvēlējusies vienu no oficiālās fotosesijas attēliem, kad Megana un Harijs ar dēlu pozēja Vindzorā pāris dienu pēc pirmdzimtā nākšanas pasaulē.

Savukārt Kembridži devuši priekšroku Ārčija kristību fotogrāfijai, kas papildināja viņu sveicienu mazajam jubilāram.

Citi šobrīd lasa

Vienā gadījumā runā par atlaišanu, otrā - klusums: atšķirīgā attieksme pret amatpersonām, kuras parakstīja pretrunīgi vērtēto "vakcīn-vēstuli" 56
Ikauniece: šodien ir skumja diena
Ieskaita bankas kontā 2000, lai pēc tam izkrāptu 3000 eiro
Skatīt visus komentārus

"Вы издеваетесь?! Как вам не стыдно!": Ольга Бузова устроила истерику в прямом эфире после шутки о коньяке 1

"Лицо опухает, губы как после уколов": покрывшаяся пятнами Седокова показала себя во время обострения болезни