Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Čipsis vēl maziņš. (Foto: no "Instagram")

Ļaudis satraucas - vai Kiviču pāra suns nonācis dzīvnieku patversmē? 6

Trakā pasaule
22. aprīlī 12:47 2021. gada 22. aprīlī 12:47 | Papildināts, 22. aprīlī 12:28
  Jauns.lv
Mazo dzīvnieku patversme Jelgavā sociālās saziņas tīklā "Facebook" ievietojusi ziņu, kurā atklāj, ka pie viņiem nonācis pieklīdis sunītis, vārdā Čipsis. Un bažīgi interneta komentētāji norāda - šis taksis ir līdzīgs tam sunim, ko savulaik pieņēma skandalozais Kiviču pāris.

"Jaunpienācējs - jaunais takšu puisis nācis no Jaunolaines Smilšu ielas - pieklīdis 21.aprīļa vakarā. Čipsis ( tāds ir vārdiņš:)) ir reģistrēts, bet acīmredzot saimnieks nav bijis sazvanāms, rezultātā suns ir pie mums. Gaidām saimnieku ar dokumentiem," tā vēstīts Mazo dzīvnieku patversmes vēstījumā.

Tagad šis ieraksts papildināts ar tekstu, ka suns jau nonācis mājās un nav ""tas suns" un nepieder "tam pārītim"".

Iepriekš zem šī ieraksta ļaudis pauda viedokli, ka šis pieklīdušais takšu puisis varētu būt muzikanta Andra Kiviča un viņa sievas Lienes suns, kam taču arī tika dots vārds Čipsis. Mazo sunēnu Kiviči pieņēma vēl pirms abu mazuļa - meitas Mias - nākšanas pasaulē, izveidoja tam pat "Instagram" kontu. Čipsis vīdēja arī dažās Kiviča feisbuka tiešraidēs, taču beidzamajā laikā tajās manāms vairs nebija. Tie, kas internetā seko līdzi Kivičpāra dzīves jaunumiem, atminas, ka pārim jau ir vaicāts, kur tad Čipsis palicis, bet tādas konkrētas atbildes neesot bijis.

Kā redzams "Instagram", pēdējais ieraksts kontā "Taksēns Čipsis Kivičs" veikts pirms 39 nedēļām... Tagad, kad skaidrs, ka Jelgavā pieklīdušais Čipsis tomēr nav Kiviču Čipsis, jautājums tomēr paliek aktuāls - kur tad īsti Čipsis ir un kāpēc vairs netiek fotografēts?

Citi šobrīd lasa

Drosmīgais lielceļu policists Semīrs kļuvis par mājsaimnieku
FOTO: Pieminot PSRS represiju upurus, aktīvisti pirms 9. maija uz Uzvaras parku aiznes zārku ar Latvijas karogu 149
Mediķi aicina Saeimu un valdību neatvieglot Covid-19 ierobežojumus 25
Skatīt visus komentārus

"Сделали недоразвитого, больного на голову, распущенного ребенка": жена Виторгана в ужасе от комментариев о ее дочери 1

"Всегда поступаю так, как считаю нужным": почему Вахтанг Кикабидзе больше никогда не вернется в Россию