Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Kiviču pāris savam jaunajam mīlulim izdomājis vārdu un jau izveidojis arī "Instagram" kontu 2

Slavenības
22. maijā 10:39 2020. gada 22. maijā 10:39
  Jauns.lv
Laulātajam Kiviču pārim - muzikantam Andrim un māksliniecei Lienei - enerģijas, gaidot pirmā kopīgā mazuļa nākšanu pasaulē, netrūkst. Andris ierakstījis albumu, rīko tiešraides koncertus, un nu abi nolēmuši, ka viņiem būs arī pietiekami daudz laika, lai parūpētos par kucēnu.

Sociālajos tīklos Kivičs informējis, ka vien dažas nedēļas vecajam taksēnam, ko pāris paņēmis aprūpē, izdomāts vārds - viņu četrkājaino mīluli sauks par Čipsi Kiviču. Un dzīvnieciņam jau ir izveidots arī savs konts "Instagram".

Tā nu Kivičiem soctīklos būs jāpavada vēl vairāk laika. Aktīvi viņi ir paši savos kontos, tagad būs jāievieto ieraksti arī kucēna profilā, un, protams, vakaros jārīko "Facebook" tiešraides koncerti, kuros Kivičs pelna, pieņemot dziesmu un sveicienu pasūtījumus. Galu galā abiem, visticamāk, saviem bijušajiem laulātajiem draugiem jāmaksā uzturlīdzekļi par kopīgajām atvasēm. Lienei ir trīs meitas, dzimušas laulībā ar Ārenu Skulmi, kas jau iepriekš bija vērsies ar iesniegumu bāriņtiesā. Savukārt Andrim ir dēls Kristofers, dzimis attiecībās ar Danu Dombrovsku, kā arī divas meitas, ko audzina viņa trešā sieva Madara. Bet nu Andris un Liene, kas gada sākumā kļuva par vīru un sievu, gaida savu pirmo kopīgo mazuli.

Un, gaidot mazuļa nākšanu pasaulē, Kivičpārim tagad ir jaunas rūpes - jāaudzina mazais Čipsis, kura dzīves mirkļiem būs iespējams sekot "Instagram" kontā "cipsiskivics". Pagaidām tur ir vien divi ieraksti, un kontam ir 248 sekotāji. "Esmu dzimis Vidzemē, bet tagad - rīdzinieks. Garšo gardumi junioriem, un patīk nosnausties uz saimnieka vēdera," tā tiek raksturots Taksēns Čipsis Kivičs.

Citi šobrīd lasa

Horoskops jūnijam visām zodiaka zīmēm: gatavojieties lielām pārmaiņām
"Tā ir pļauka sejā Harijam" - Megana aizvainota par karaļnama attieksmi pret hercogieni Ketrīnu 2
Vietējā apakšveļas zīmola "Amoralle" jaunākais video raisa neizpratnes pilnas diskusijas soctīklos 6
Skatīt visus komentārus

Боярский объяснил, почему у него такой изможденный вид

"Он сильно за него беспокоится": Принц Уильям посоветовал Гарри вернуться в Лондон