Slavenības
2021. gada 26. marts, 05:59

Krisija Tīgena neiztur kritiķu uzbrukumus un dzēš "Twitter" kontu

Jauns.lv

Amerikāņu modele Krisija Tīgena izdzēsusi mikroblogošanas vietnes "Twitter" kontu, norādot, ka vietnei vairs neesot pozitīvas lomas viņas dzīvē.

"Vairāk nekā desmit gadus jūs, draugi, esat bijuši mana pasaule, bet ir pienācis laiks atvadīties. Šī vietne man vairs nesniedz tik daudz pozitīva, cik negatīva," vienā no pēdējiem ierakstiem minēja Tīgena. 

Modeles konts bija populārs ar jokiem par viņas vīru mūziķi Džonu Ledžendu un bērniem. Diemžēl pērn publicētais ieraksts ar fotogrāfijām no slimnīcas, piedzīvojot spontāno abortu, izsauca pretrunīgu reakciju. Kamēr vieni sniedza atbalstu, tikmēr citi kritizēja lēmumu uzņemt un publicēt šādas fotogrāfijas.

Savos pēdējos ierakstos viņa arī norādīja, ka piedzīvojusi tik daudz mutisku uzbrukumu no saviem sekotājiem, ka esot "dziļi ievainota". 

"Nekad neaizmirstiet, ka jūsu vārdiem ir nozīme," kādā no tvītiem rakstīja Tīgena. 

Pērn 1. oktobrī sociālajos tīklos Tīgena publicēja savas sāpes, zaudējot bērniņu. Oktobra izskaņā viņa savā blogā vērsās pie kritiķiem un skaidroja, kāpēc to darījusi. 

"Es nevaru izteikt, cik maz man rūp, ka jūs ienīstat šīs fotogrāfijas. Man nerūp, ka jūs tā nebūtu rīkojušies. Es to piedzīvoju, es to izlēmu darīt. Vēl jo vairāk - šīs fotogrāfijas nav domātas visiem, bet gan tiem, kuri arī pieredzējuši bērna zaudējumu un līdzīgas situācijas. Fotogrāfijas domāta tiem, kuriem tās ir nepieciešamas. Citu domas man nav svarīgas."

Krisija Tīgena ar vīru cauri laiku lokiem

gallery icon
22

Modelei kopā ar viņas vīru amerikāņu dziedātāju Džonu Ledžendu ir divi bērni. Blogā viņa norādīja, ka arī iepriekš esot bijušas problēmas ar grūtniecības norisi. 

"Es neesmu pārliecināta, ka jebkad spēšu aizmirst šo pieredzi. Es vairāk nekā mēnesi gulēju uz gultas, cenšoties panākt, lai puisēnam būtu 28 nedēļas, kas paredz lielākas iespējas izdzīvot. Ārsti man diagnosticēja daļēju placentas atdalīšanos. Man arī iepriekš bija problēmas ar placentu. Arī Mailzs man bija jādzemdē mēnesi ātrāk, jo viņš neuzņēma pietiekami daudz barības no manas placentas."

Tīgenai bijusi asiņošana, tomēr viņa cerējusi, ka viss tomēr beigsies labi. 

Viņa rakstīja, ka pēc bērna zaudēšanas lūgusi vīru nofotografēt šo mirkli, "lai cik tas būtu neērti".

"Es Džonam paskaidroju, ka man tas ir vajadzīgs. Viņš to nesaprata. Bet es zināju, ka man šis brīdis ir jāiemūžina uz visiem laikiem. Un es zināju, ka man ir jādalās ar šo stāstu," notikušā brīdi atminējās Tīgena.