Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Aktrise Drū Berimora. (Foto: David Warren/Sipa USA/ Vida Press)

Aktrise Drū Berimora atklāj, ka māte viņu pusaudžu gados ievietojusi psihiatriskajā klīnikā

Slavenības
26. februārī 06:17 2021. gada 26. februārī 06:17
  Jauns.lv
Amerikāņu aktrise, producente, režisore un uzņēmēja Drū Berimora, viesojoties sarunu šovā "The Howard Stern Show", atklājusi, ka 13 gadu vecumā māte viņu ievietojusi psihiatriskajā klīnikā.

Pusotru gadu viņa atradusies "Van Nuys Psychiatric" iestādē, kur, kā norāda aktrise, nedrīkstēja izdarīt neko nepareizu, jo tad bijušas divas iespējas - vai nu ievieto polsterētā istabā, vai nu sasien. 

Uz raidījuma vadītāja jautājumu, vai mātei labāk nevajadzēja ar meitu izrunāties, pajautājot: "Drū, kāpēc tu esi tik nikna, kas ar tevi notiek", viņa atbild, ka māte nav zinājusi, ko ar viņu darīt. 

Aktrise Drū Berimora ar māti bērnībā. (Foto: Vida Press)

"Viņa izveidoja briesmoni, un tad pati nezināja, ko ar to iesākt. Tas bija viņas pēdējais elpas vilciens, jo es tiešām biju nevaldāma. Viņai vienkārši nebija, kur likties," stāsta aktrise. 

Viņa arī norāda, ka mātei ir piedevusi šādu rīcību. "Esmu pārliecināta, ka viņa gadiem ilgi dzīvoja ar vainas apziņu, ka ir radījusi šādu briesmoni, tad pārdzīvoja, jo es ilgi ar viņu nerunāju," stāsta Berimora. 

Tagad gan abas komunicējot. "Mēs šorīt sarakstījāmies ar īsziņām. Es tiešām priecājos, ka notiek dziedināšana. Mēs visu dzīvi esam centušās šīs lietas atrisināt."

Aktrise Drū Berimora ar māti. (Foto: Vida Press)

Pati Berimora savus divus bērnus audzinot pilnīgi pretēji, kā to darījusi viņas māte. "Audzināšana ir grūta, bet es savas meitenes audzinu daudz tradicionālāk, klusāk. Tas ir pretstats manai audzināšanai. "

46 gadus vecā Drū Berimora ir divu meitu - astoņus gadus vecās Olīvijas un sešus gadus vecās Frenkijas - māte. 

Citi šobrīd lasa

Aleks Boldvins sniedz pirmo interviju pēc traģiskā negadījuma: "Ja uzskatītu, ka esmu vainīgs, būtu sevi jau nogalinājis" 1
Praktiskas idejas, kā Ziemassvētku noskaņu mājās ieviest jau pirms svētkiem
VIDEO: fiksēta šausminoša avārija, pēc kuras Ģirts ir pateicīgs savai mašīnai, ka palicis dzīvs 8
Tēmas: ASV, Drū Berimora
Pievienot komentāru

ВИДЕО: ностальгический диалог Димы Билана и Александра Градского не вошел в шоу "Голос"

Отказалась от кино из-за сравнений с мамой: как живет дочь актрисы Марины Голуб, трагически погибшей в 54 года