Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Aktrise Mila Kunisa. (Foto: Birdie Thompson/SIPA)

"Gribēju tikt prom no saviem bērniem" - Mila Kunisa dalās par piedzīvoto pandēmijas laikā

Slavenības
12. februārī 05:21 2021. gada 12. februārī 05:21
  Jauns.lv
Amerikāņu aktrise Mila Kunisa, viesojoties komiķes Elenas Dedženeresas televīzijas sarunu šovā, atklājusi, ka pandēmijas laikā ļoti vēlējusies tikt prom no mājas un saviem bērniem.

Pirms pāris mēnešiem abi ar vīru aktieri Eštonu Kačeru  saņēmuši piedāvājumu filmēties "Cheetos" reklāmā. Viņa tobrīd tik ļoti gribējusi tikt ārā no mājas un prom no saviem bērniem - sešus gadus vecās meitas Vaiatas un četrus gadus vecā Dimitrija -, ka piedāvājumu uztvērusi kā neliela atvaļinājuma iespēju. 

"Tas bija pandēmijas kulminācijā, tas nebija loģisks lēmums, iespējams, tas bija vissliktākais laiks filmēties, bet mēs bijām tik ļoti izolēti, tik ļoti vēlējos tikt prom," stāsta aktrise. 

Viņa turpina: "Man bija vienalga, man vajadzēja tikt ārā no mājas. Es piedāvājumu redzēju kā divu dienu atvaļinājumu. Es domāju par to, ka mēs tiksim ārā un prom no saviem bērniem".

"Es saņēmu divas brīvas dienas no saviem bērniem, es esmu briesmīga māte," smejoties atzina Kunisa. 

Kunisa ar vīru Eštonu Kačeru un meitiņu Vaiatu 2016. gadā. (Foto: Vida Press)

Aktrise norāda, ka ļoti mīl savus bērnus. "Mēs abi mīlam viņus, bet viņi ir kā suņi - vienmēr tevi atradīs. Viņi zina tavu smaržu, atrod, kur tu slēpies. Tu vienkārši nevari tikt prom no viņiem! Viņi vienmēr ir blakus," jokojot stāsta aktrise. 

Kačers un Kunisa slepeni apprecējās 2015. gada jūlijā, deviņus mēnešus pēc tam, kad pasaulē bija nācis viņu pirmdzimtā Vaiata.  

Eštons pirms tam astoņus gadus bija precējies ar Holivudas aktrisi Demiju Mūru. Pāra laulība oficiāli šķirta 2013. gadā. Savukārt Milu pirms tam desmit gadu garumā vienoja romantiskas attiecības ar filmas „Viens pats mājās” aktieri Makoliju Kalkinu.

Citi šobrīd lasa

39 gadus vecais Uldis gandrīz zaudēja dzīvību muļķības dēļ 7
Ādamsona apcietināšana jeb kapteinis “Haizivs” uz āķa 14
"Vietējie negrib strādāt" - Latvijā ar zemeņu novākšanu mēnesī var nopelnīt līdz 1500 eiro 34
Pievienot komentāru

Кошмар в Дании на ЕВРО-2020: футболист Эриксен потерял сознание во время матча и оказался на волосок от смерти 1

Если бы не делали пластику: составлены фотороботы "честно постаревших" Пугачевой и Ротару