Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Dailes teātra aktrise Lelde Dreimane ar mīļoto vīrieti Ēriku Ozollapu. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

"Ne viss ir tā, kā varētu šķist no malas," - Lelde Dreimane cenšas kliedēt runas par attiecību izjukšanu

Slavenības
11. februārī 05:54 2021. gada 11. februārī 05:54
  Marta Martinsone | Žurnāls "Kas Jauns"
Dailes teātra aktrise Lelde Dreimane, kas ar spožām lomām un apburošo ārieni izpelnījusies publikas uzmanību, radījusi šaubas, vai aizvien ir attiecībās ar hokejistu Ēriku Ozollapu.

Manot, ka Lelde un Ēriks viens otram neseko sociālajos tīklos, daudziem radies jautājums – vai pāra attiecības ir galā? Aktrise žurnālam "Kas Jauns" to skaidrojusi šādi: “Ne viss ir tā, kā varētu šķist no malas. Mēs taču saprotam, ka gandrīz visi, kuriem ir sociālo mediju profils, ir saņēmuši ziņas vai komentārus no cilvēkiem, kurus viņi nepazīst vai ar kuriem nav ieinteresēti iepazīties. Tas joprojām neliedz dažiem cilvēkiem justies mazliet greizsirdīgiem, un šīs jūtas var negatīvi ietekmēt attiecības. Nesekošana savam partnerim sociālajos tīklos parāda, ka jums nav jāiesaistās visos mazajos viņu dzīves aspektos, lai justos pārliecināti par savām attiecībām. Tātad mēs pietiekami uzticamies savam partnerim.”

Ēriks un Lelde. (Foto: no Leldes Dreimanes privātā arhīva (Uldis Stepanovs))

Laime mīl klusumu

Fakts par Dreimanes un Ozollapas attiecībām gaismā nāca pērn pavasarī, kad Lelde sāka atklāt detaļas par abu kopīgo ceļojumu uz Taizemi. Iepriekš Leldi trīs gadus saistīja attiecības ar Dailes teātra kolēģi aktieri Kasparu Zāli.

Pēc šķiršanās viņa atzina, ka pieņēmusi lēmumu vairs nekomentēt savu privāto dzīvi, sakot, ka “laime mīl klusumu”. Pēc Dailes teātra pārīša šķiršanās jautājums, kurš būs nākamais Leldes Dreimanes pielūdzējs, nodarbināja ne tikai dzeltenās preses prātus. Kāds no sarunas ar Dailes teātra premjeru Ģirtu Ķesteri izlobīja frāzi, ka viņš apbrīno Leldi Dreimani un ir sajūsmā strādāt kopā ar viņu. Vai tik no tās puses nepūš kāds “vējš”? – tramīgi aizdomīgs kļuva ne viens vien. Kad Lelde filmas "Spiegs, kurš mans tēvs" pirmizrādi aizvadītajā septembrī apmeklēja kopā ar kādreizējo kursabiedru, aktieri un militārā ekipējuma veikala vadītāju Armandu Ikali, sabiedrība metās “salaulāt” viņus.

Pat Valdis Melderis sarunu raidījumā "Starp mums runājot" it kā kāda uzdevumā centās izdibināt, vai Leldei kāds ir un kā lai iepazīstas ar viņu. Turpat raidījumā arī Lelde atklāja, kādu vīrieti vēlētos redzēt sev blakus – gādīgu un daudzsološu (starp dotajām izvēlēm, kādu vīrieti gribētu, – bagātu, ietekmīgu vai daudzsološu). “Mēs varam augt kopā, es viņu varu stiprināt, atbalstīt,” noteica Dreimane, piebilstot, ka šādās attiecībās tad gaidāms arī pārsteigums. Pacietības gaidīt brīdi, kad tad vīrietis šo savu “daudzsološumu” realizēs, aktrisei būtu gana. “Pacietības pietiktu, man ir neizmērojama pacietība,” palepojās Lelde. Aktrise arī piebilda, ka viņai ļoti nepatīk, ja “kaut kas ir sarunāts un netiek pildīts”, jo tad zūd uzticības kredīts. Pēc šādiem intriģējošiem izteikumiem visi gaidīja, kurš būs Leldes izredzētais.

Ar kopīgu biznesu

Pērn martā Lelde atpūtās Taizemē un Covid-19 pandēmijas radīto pārvietošanās šķēršļu dēļ tur “iestrēga”.

Kamēr vieni, kam viss ir slikti, nosodīja aktrises blandīšanos pa pasauli, viņa savā "Instagram" kontā atrādīja pasakainas atpūtas ainiņas no tālās Āzijas valsts. Te Lelde pie Budas, te – pie mērkaķiem, te aizdomājusies palmas ēnā, te peldkostīmā met ritentiņu. Un visur – viena. Daudziem radās jautājums – kurš Leldi fotografē, ja reiz liek domāt, ka ceļo viena?

Aprīlī, pēc atgriešanās no Taizemes, Lelde soctīklos atrādīja, kā pavada karantīnu. Ar vārdiem “Lai spēle sākas!” aktrise parakstīja bildi, kurā redzama gultā spēlējam kārtis, taču, visticamāk, runa bija ne par “duraku”, bet gan mīklaino attiecību spēlīti, jo līdz ar šo uzņēmumu aktrise pirmo reizi atklāja, ka nav viena. Bildē bija daļēji redzama kāda persona, nepārprotami – labi iesauļojies vīrietis. Un tas izrādījās hokejists Ēriks Ozollapa – papētot viņa profilu "Instagram", kļuva skaidrs, ka arī viņš martā atradies Taizemes pilsētā Huahinā (Lelde intervijās pastāstījusi, ka šajā pilsētā ar nolūkotu līgavu dzīvo viņas krusttēvs, ko devusies apciemot), arī viņš baudījis jūru, mērkaķu kompāniju un Lieldienās, pēc premjera Kariņa aicinājuma, izrādījis tieši tādas pašas olas kā Lelde savā profilā.

Saistītās ziņas

Es neesmu vēl gatava atkailināties! Aktrises Leldes Dreimanes pieredze
Lelde Dreimane ar mīļoto pirms ārkārtas stāvokļa sarīko pikantu ballīti
Lelde Dreimane: "Neviens man vairs sirdi nesalauzīs"

Kad abu attiecības nāca gaismā, Lelde un Ēriks vairs neslēpās. Kopā gan sabiedrībā izgāja, gan saimniekoja Purvciemā esošajā restorānā "Munch BBQ". Kopš pagājušā gada septembra Dreimane ir šā uzņēmuma vienīgā īpašniece, bet Ēriks ir valdes loceklis ar tiesībām pārstāvēt šo SIA atsevišķi bez Leldes. Pandēmijas laikā, protams, restorānu biznesam viegli neklājas, un redzams, ka SIA "Munch Barbecue" ir 4685 eiro liels nodokļu parāds VID, kā arī saņemts dīkstāves pabalsts. 2019. gadā gan uzņēmums tika norādījis 60 tūkstošu eiro lielu apgrozījumu un teju 3000 eiro lielu peļņu.

Citas interesantākās ziņas lūkojiet žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numurā!

Citi šobrīd lasa

Valdība groza noteikumus un ar īpašiem nosacījumiem atļauj vienā automašīnā braukt kolēģiem 1
Skaidro, vai Ādolfam Hitleram piederošais Covid-19 vakcinācijas sertifikāts ir īsts 6
LĀB viceprezidents Roberts Fūrmanis: pieprasīt veselības ministra demisiju tika nolemts vienbalsīgi 1
Pievienot komentāru

На кого становится похожа Лера Кудрявцева? Шура показал обколотую до неприличия ведущую

"Не жди меня": судьба 37-летнего актера Алексея Осипова, который ушел на лед и не вернулся