Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Demjens Hērlijs ar savu slaveno mammu aktrisi Elizabeti Hērliju nule aizvadītajos svētkos. (Foto: ddp socialmediaservice / Vida Press)

Elizabetes Hērlijas dēls pārsteidz fanus - bez krāšņajām matu lokām izskatās pavisam neatpazīstams

Slavenības
11. janvārī 16:44 2021. gada 11. janvārī 16:44
  Jauns.lv
Aktrises un modeles Elizabetes Hērlijas (55) dēls Demjens Čārlzs Hērlijs (18) šokējis fanus, parādot fotogrāfiju, kurā viņam vairs nav krāšņo garo matu, bet ir skūta galva.

Elizabetes Hērlijas 18 gadu vecais dēls Demjens ir savas slavenās mammas kopija. Viņš ir pārsteidzoši līdzīgs aktrisei. Taču pēc “atvadīšanās” no garajiem matiem puisis kļuvis tik svešs un neatpazīstams.

Jaunietis gan vēlāk nomierinājis savus fanus, atklājot ka tā bijusi tikai skūtas galvas efektu radoša cepurīte, kuru viņš uzlicis, lai piedalītos kādā noslēpumainā projektā, par kuru Demjens šobrīd vēl nav gatavs izteikties publiski.

Savā “Instagram” kontā modelis raksta: “Apdeits: es jūs, draugi, tik ļoti mīlu, hahaha, bet es neesmu plikpauris.”

“Tā ir cepurīte jaunajam projektam, bet paldies jums par jaukajiem komentāriem. Tagad jūtu vilinājumu to izdarīt pa īstam.”

Pārsteigtie fani nevilcinājās apbērt Demjenu neskaitāmiem komplimentiem. Kāds no viņiem slavēja jaunieti, sakot: “Ou! Vismaz tu zini, ka tev piestāv!”

“Tas tikai pierāda, ka tu spēj “iznest” visu. Patiesi, nav taisnīgi pret mums pārējiem,” piebilda otrs.

“Nevarēju iedomāties, ka tu vari izskatīties vēl skaistāks,” rakstīja trešais.

Saistītās ziņas

FOTO: tā Latvijā pašmāju aktieru ielenkumā filmējas Holivudas zvaigzne Elizabete Hērlija 1
Pašnāvību izdarījis aktrises Elizabetes Hērlijas bērna tēvs miljonārs Stīvs Bings 1
"Gluži kā dvīņi!" - fani sajūsmā par Elizabetes Hērlijas un viņas dēla Ziemassvētku foto 3

Pēc grūta gada modelis Demjens atkal atgriezies pie darba. Pērn 55 gadu vecumā traģiski bojā gāja viņa tēvs Stīvs Bings, kurš izdarīja pašnāvību, izlecot no kādas Losandželosas mājas 27. stāva loga un nositoties.

Stīvs, kurš savulaik mantoja 600 miljonus ASV dolāru no sava vectētiņa, Losandželosas nekustamo īpašumu mogula Leo Binga, esot sūdzējies par depresiju, vēlāk vēstīja informēti avoti.

Stīvs Bings. (Foto: AXELLE/BAUER-GRIFFIN / MEGA / Vida Press)

Pie lielā mantojuma Bings tika 18 gadu vecumā, pameta mācības un pievērsās darbam kino industrijā. Izmēģināja roku scenāriju rakstīšanā, kas viņa padevās itin neslikti. Kā producents Bings 80 miljonus ieguldīja Roberta Zemekisa animētajā piedzīvojumu filmā "Polārais ekspresis" (“The Polar Express”), finansējis Martina Skorsēzes dokumentālo filmu "Shine a Light" par rokgrupu "The Rolling Stones".

Demjens par traģēdiju nav runājis publiski, tikai jūnijā viņš savā “Instagram” blogā ierakstīja sekojošas rindas: “No visas sirds paldies ikvienam no jums, kas sazinājās ar mani pēc postošajām ziņām.”

“Es cenšos atbildēt pēc iespējas vairāk no jums, taču ziniet, ka vienmēr atcerēšos jūsu laipnību.”

“Šis ir ļoti dīvains un mulsinošs laiks, un es esmu ārkārtīgi pateicīgs par to, ka man līdzās ir mana fenomenālā ģimene un draugi.”

Demjens nekontaktējās ar tēvu viņa dzīves laikā. Miljonāram Stīvam Bingam 2001. gadā bija īslaicīgs romāns ar aktrisi Elizabeti Hērliju. Pēc tam, kad Hērlija atklāja, ka ir mātes cerībās un laida pasaulē dēlu, Bings uzstāja, ka tas nav viņa bērns. Lai gan 2002. gadā veiktās DNS analīzes apliecināja, ka viņš ir Demjena tēvs, vīrietis tā arī neiesaistījās dēla audzināšanā. Viņš reti sazinājies ar dēlu un viņa māti. Pēdējā reize bijusi Demjena 18. dzimšanas dienā, aizvadītā gada 4. aprīlī.

Citi šobrīd lasa

Slēpotāji publicē šausminošus attēlus no sacensībām ekstrēmos apstākļos; divi varētu pat zaudēt pirkstus
Biedējoši kadri no bērnu novērošanas kameras pierāda, kāpēc mazuļa gultiņā nevajadzētu atstāt neko lieku 1
Trampa meita paziņo par saderināšanos ar nigēriešu miljonāru
Pievienot komentāru

Герцогиня Меган обратилась к британскому судье с требованием

Филипп Киркоров намерен судиться с Литвой, запретившей ему въезд