Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Mailija Sairusa. (Foto: Rob Latour/Shutterstock/ Vida Press)

Mailija Sairusa “aizvien mīl” Laiemu Hemsvortu un paskaidro šķiršanās iemeslus

Slavenības
2020. gada 3. decembrī 18:45 2020. gada 3. decembrī 18:45
  Jauns.lv
Amerikāņu dziedātāja Mailija Sairusa pastāstījusi, kāpēc izirusi viņas laulība ar aktieri Laiemu Hemsvortu un paziņo, ka viņa “vienmēr mīlēs” savu šķirto vīru.

Skandalozi slavenā popzvaigzne Mailija Sairusa (28) apliecina, ka “aizvien mīl” savu bijušo vīru Laiemu Hemsvortu, un atklāj nianses, kāpēc viņu laulībai pienāca beigas vien sešus mēnešus pēc kāzām.

Par savu izirušo laulību ar 30 gadus veco aktieri Laiemu Hemsvortu dziedātāja vaļsirdīgi dalījusies pārdomās Hovarda Sterna “SiriusXM” radio šovā.

Mailija uzskata, ka lielā mērā vainojams ir “finansiālais slogs”, kāds pārim radies pēc postošā ugunsgrēka, kad 2018. gadā viņi zaudēja savu kopīgo māju Malibu. Viņa uzskata, ka abi steigušies pēc iespējas ātrāk apprecēties, lai šādā veidā pārvarētu traumu par notikušo.

Tā izskatījās Laiema Hemsvorta un Mailijas Sairusas mājā pirms postošā ugunsgrēka 2018. gadā. (Foto: Realtor.com / BACKGRID/ Vida Press)

Sairusa tagad ir pārliecināta, ka 2018. gada 23. decembrī viņas mājās Nešvilā nosvinētās kāzas bijusi liela kļūda.

Laiema Hemsvorta un Mailijas Sairusas īpašums pēc ugunsgrēka. (Foto: SplashNews.com/ Vida Press)

Sairusa un Hemsvorts iepazinās 2010. gadā, kad abi vēl bija tīņi un kopā filmējās kinolentē “The Last Song”. Mīlas stāsts, ko viņi atveidoja uz ekrāna, drīz vien pārauga romantiskās jūtās arī patiesajā dzīvē.

“Mēs bijām kopā kopš 16 gadu vecuma,” norāda dziedātāja. “Bet tad nodega mūsu māja. Mēs bijām saderināti – es pat nezinu, vai mēs tā nopietni bijām maz domājuši par apprecēšanos.”

“Taču, kad zaudējām savu māju Malibu... Ja ieklausīsieties manā balsī pirms un pēc nelaimes, pamanīsiet atšķirību, jo šī trauma atstāja iespaidu uz manu balsi.”

“Es tobrīd biju Dienvidāfrikā un pat nevarēju atgriezties mājās. Mani mājdzīvnieki bija piesieti pie staba pludmalē.”

Mailija slavē, ka Laiems bijis īsts varonis un izglābis visus viņas mājdzīvniekus, pārliecinoties, ka tie ir drošībā, kad uguns liesmas jau neatgriezeniski plosīja māju.

“Es pazaudēju visu,” turpina Mailija. “Man bija [vēsturiskas] Polaroid fotogrāfijas ar Elvisu [Presliju]. Dažas vecmāmiņas bija man atdevušas savas Polaroid fotogrāfijas, kas uzņemtas no pirmajām rindām.”

“Es vienmēr sadraudzējos ar savu draugu vecmāmiņām, tāpēc varēju iegūt to mākslinieku relikvijas, kuri man bija dārgi.”

“Man bija tik daudz visa kā, un tas viss bija zudis. Tajā mājā biju sarakstījusi absolūti visas savas dziesmas.”

“Ikviena fotogrāfija, ko vecāki bija man atdevuši, visi mani [ideju] uzmetumi. Es zaudēju visu.”

“Cenšoties to visu atkal sakārtot, tā vietā, lai teiktu ‘Ak, daba izdarīja ko tādu, ko es nekad nespētu pati; tā piespieda mani ļaut visam aiziet’, es metos tieši ugunī,” tēlaini salīdzina Sairusa.

Runājot par šo salīdzinājumu, Mailija paskaidrojusi: “Tas nav nekas neparasts, daudzi dzīvnieki tā izdara un iet bojā, piemēram, stirnas ieskrien degošā mežā.”

“Tevi vilina šis karstums un man, kā impulsīvam cilvēkam, kas nevēlas sēdēt rokas klēpī salicis, un nevēlas to visu palaist vaļā, bija sajūta – ‘Ko notikušais varētu dot mums pozitīvu?’”

Viņa vēlējusies pieķerties vienam, kas bija vēl palicis, un visu uzmanību veltīja tam, lai pēc dažiem mēnešiem nosvinētu kāzas ar Laiemu.

“Es pieķēros tam, kas man no šīs mājas bija atlicis, kas biju es pati un viņš. Es patiešām ļoti, ļoti, ļoti mīlu un mīlēju viņu. Joprojām mīlu un vienmēr mīlēšu.”

Sešus mēnešu pēc kāzām ar Laiemu Hemsvortu paparaci pieķēra dziedātāju bučojamies ar Brodija Dženera bijušo līgavu Keitlinu Kārteri brīvdienu laikā pie Komo ezera Itālijā.

Pēc fotogrāfiju nonākšanas atklātībā pāris paziņoja par šķiršanos, un divas nedēļas vēlāk Hemsvorts tiesā iesniedza oficiālu šķiršanās prasību.

“Bija pārāk daudz konfliktu... Kad es pārnāku mājās, es vēlos izjust drošu patvērumu pie kāda sāniem,” piebilst Sairusa. “Man nepatīk drāma un strīdēšanās.”

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupantu spēki īstenojuši plašu apšaudi Slovjanskā 19
“10.klasē es gāju divus gadus, bet 11.klasē mācījos trīs gadus.” Inese atklāj savu neapskaužamo pieredzi
"Brīnišķīgs Jūrmalas saulriets!" Krievijas šovmenis Maksims Galkins jūsmo par vakara pastaigu Latvijā 3
Pievienot komentāru