Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

"Ērkšķos" jau otro reizi izbalso talsenieci Inu 1

TV
20. novembrī 11:59 2020. gada 20. novembrī 11:59
  Jauns.lv
Vakar pie “STV Pirmā!” un “Shortcut” skatītājiem nonāca "Caur ērkšķiem uz..." jaunākā sērija, kas iezīmējās gan ar virkni izzinošām un meditatīvām meistarklasēm un rituāliem, gan maigu Edgara un Ingas koķetēriju - citiem par prieku un pārsteigumu Edgars nēsāja Ingu uz rokām, ļaujot baumām par abu attiecībām vaļu.

Tāpat krasi saasinājās dalībnieku savstarpējās attiecības un izveidojās pat koalīcija, kas bija sazvērējusies pret Lauru un Inu, izpelnoties bargu šova vadītāja Jāņa Bukuma kritiku.

Neskatoties uz skaļo attiecību skaidrošanu, arī šoreiz nācās atvadīties no kolēģa, kurš ekspertu un arī dalībnieku vērtējumā šajā nodarbību posmā izrādījis vismazāk iniciatīvas. Lai arī īpašā kolēģu nežēlastībā bija kritusi Laura, viņa saņēma plus punktus ekspertu balsojumā, tāpēc “uz strīpas” sēdās Ināra, Ina un Ginta. Šīm dāmām Bukums pārmeta egoismu – tā vietā, lai raudzītos uz sevi, viņas visās likstās vainojot citus. “Jo vairāk sevi izzināsiet, jo vairāk uzņemsieties atbildību un sapratīsiet, ka dzīve ir jūsu pašu rokās. Mainīsieties jūs – mainīsies arī apkārtējā pasaule,” viņām vēlēja Bukums.

Tikmēr kolēģi sprieda, ka mājās būtu jādodas Inai, kura nesen bija izmantojusi otro iespēju un atgriezusies projektā, jo viņa esot “pārāk klusa un neiesaistās nodarbībās”. Tāpat tika nosaukts arī Ināras vārds, pārmetot viņai skarbumu un nedomāšanu par to, cik ļoti viņas vārdi var aizskart.

Saistītās ziņas

"Caur ērkšķiem uz..." pamet Markuss un atgriežas Ina
Dramatiski notikumi "ērkšķu šovā" - nākas saukt pat Neatliekamās palīdzības mediķu brigādi
Patīkama atkalredzēšanās “Ērkšķu” faniem – šova dalībnieki viesojas pie Ineses jeb Bumbulīša

Ekspertu un dalībnieku kopvērtējumā tika lemts, ka “Ērkšķus” pamet Ina – 44 gadus vecā talseniece, kura vēlas pārvarēt skaudrās psiholoģiskās traumas un būt pilnvērtīga mamma savām četrām meitām. “Projekts man deva daudz zināšanu, daudz pamācošu lietu - ja es tā turpināšu, tas mainīs manu dzīvi,” atvadoties no kolēģiem, pārliecinoši sacīja Ina. Savukārt Bukums atzinīgi novērtēja to, ka sieviete saredz un izmanto visas dzīves iespējas -  no tā viņa ir lielākā ieguvēja.

Ina šovā tiek izbalsota jau otro reizi. (Foto: Publicitātes)

Citi šobrīd lasa

Tas maina visu: mājsaimniece atklāj, kā acumirklī notīrīt aizsalušu auto vējstiklu 4
Kā pūķi no pasaku filmas: pludmalē Keiptaunā izskalojušās brīnumaini skaistas jūras radības
Kariņš: "Draugi, nav labi" 46
Pievienot komentāru

"Теперь можно вместо Тарзана выступать": Наташа Королева изменила прическу и стала копией мужа

"Захожу в комнату, а там такая картина": Галкин застал Пугачеву и детей за необычным занятием