Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Džordžs un Amala Klūniji. (Foto: Rob Latour/Shutterstock/ Vida Press)

Džordžs Klūnijs atklāj, kāpēc draugiem uzdāvinājis 14 miljonus dolāru

Slavenības
2020. gada 20. novembrī 08:17 2020. gada 20. novembrī 08:17
  Jauns.lv
Pirms trīs gadiem Holivudas aktieris Džordžs Klūnijs (59) pārsteidza savus draugus ar prātam neaptveramām dāvanām. Tikai tagad viņš izskaidrojis savas dāsnās rīcības motīvus.

Galvenās lomas atveidotājs filmā “Oušena banda” dāsni atmaksājis draugiem par viņu uzticību un atbalstu laikos, kad aktierim pašam klājies ļoti grūti. Klūnijs uz savu villu ciemos uzaicinājis 14 draugus un katram pasniedzis dizaineru darinātu čemodāniņu. Katrs no viesiem, atverot savu čemodānu, tajā ieraudzīja vienu miljonu ASV dolāru skaidrā naudā.

Džordžam tuvo cilvēku skaitā bija filmas “Patiesie meli” aktieris Grānts Heslovs, aktieri Ričards Kainds un Tomijs Hinklijs, kā arī supermodeles Sindijas Kraufordes vīrs – veiksmīgais uzņēmējs un bijušais modelis Rande Gerbers. Pēdējais no minētajiem centās atteikties no pārāk dāsnās dāvanas, taču Klūnijs šoreiz atteikumu nepieņēma ne no viena.

Džordžs paziņoja, ja kaut viens no viņa 14 draugiem atteiksies pieņemt savu čemodāniņu, tad savus naudas portfelīšus zaudēs visi, kas atrodas šajā telpā. Aktiera izredzēto draugu lokā bija arī cilvēki, kuriem tolaik klājās grūti un nācās risināt finansiālas problēmas. Viņu dēļ arī visi pārējie piekrita pieņemt savus čemodāniņus ar vienu miljonu ASV dolāru.

Aktieris atzinies, kā šādā veidā vēlējies izrādīt savu pateicību cilvēkiem, kuri nekad nepameta viņu grūtās situācijās. “Es tolaik domāju: ‘Es nekad neapprecēšos. Man nekad nebūs bērnu.’ Es strādāšu, man ir lieliski draugi, mana dzīve ir piepildīta, man viss ir labi. Es nesapratu, cik daudz man dzīvē patiesībā pietrūkst, līdz nebiju saticis Amalu. Pēc tam viss mainījās. Man parādījušies divi mazie, par kuriem jāparūpējas,” intervijā žurnālam "GQ" pastāstījis aktieris.

Šobrīd aktieris ir laimīgs precēts vīrs un gādīgs tēvs saviem trīs gadus vecajiem dvīņiem Ellai un Aleksandram. Intervijā Klūnijs arīdzan pastāstījis, kā pavada laiku kopā ar ģimeni, dzīvojot karantīnā. Izrādās, no veiksmīga Holivudas aktiera viņš pārkvalificējies par talantīgu mājsaimnieku.

“Es uzkopju telpas, mazgāju veļu un traukus katru dienu. Es jūtos kā mana māte 1964. gadā,” ar ironiju piebildis Džordžs. Dvīņu tēvs arī apguvis friziera iemaņas. Tagad Klūnijs pats griež matus sev un bērniem.

Viņš apgalvo, ka tagad nespēj vairs iedomāties savu dzīvi bez sievas, ar kuru šogad atzīmēja piekto kāzu gadadienu, kā arī bez sava dēla un meitas. “Es nekad agrāk nebiju tādā situācijā, kad man kāda cita dzīve būtu svarīgāka par savējo. Bet pēc tam parādījās divi mazi cilvēciņi, par kuriem ir jārūpējas un jābaro,” piebildis aktieris.

Citi šobrīd lasa

"Ticu, ka esam skudriņas, kuras vada no Visuma," - Lauris Reiniks par dzīvi, dziesmām un bērnišķību
"Rimi" atklāj, ko domā par "Lidl" ienākšanu Latvijā 4
Vairāku kļūmju rezultāts: sešus gadus vecai meitenītei ASV piedzīvojumu parka apmeklējums beidzas letāli
Pievienot komentāru

Почему первый красавец СССР Петерис Гаудиньш остался один

"Стыд и срам": зрителей возмутили подарки из черного ящика на "Поле чудес"