Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

"Bērni būs bēdīgi,"- hercogiene Ketrīna un princis Viljams pieņēmuši grūtu lēmumu 3

Slavenības
14. novembrī 05:55 2020. gada 14. novembrī 05:55
  Jauns.lv
Kembridžas hercogiene Ketrīna (38) pieņēmusi grūtu lēmumu. Viņa šogad nevedīs astoņus gadus veco Džordžu, piecus gadus veco Šarloti un divus gadus veco Luisu pie vecmāmiņas un vectētiņa Ziemassvētkos.

Prinča Viljama sieva ļoti skumst pēc saviem tuviniekiem. Viņa nav satikusi māsu ar ģimeni un savus vecākus kopš koronavīrusa pandēmijas pirmā viļņa pavasarī.

Kembridžas hercogiene Ketrīna. (Foto: BACKGRID/ Vida Press)

Tagad otrais vilnis atņēmis iespēju pavadīt arī Ziemassvētkus pie saviem vecākiem - Kerolas un Maikla Midltoniem - Berkšīras grāfistē.

Hercogienes Ketrīnas mamma apliecinājusi, ka savus mazbērnus šogad redzēs tikai ar video zvana palīdzību. Ketrīnas bērniem ļoti patīk kopā ar vecmāmiņu Kerolu pušķot Ziemassvētku eglīti, taču šogad ģimene šo tradīciju mēģinās nodrošināt tikai ar moderno tehnoloģiju palīdzību.

“Mēs nevarēsim sapulcēties visi kopā. Taču pēc šāda gada, kāds ir izvērties 2020., mums jāatceras, kas šajos Ziemassvētkos ir patiešām svarīgs. Man patiešām ir svarīgi, lai ģimenē cits ar citu izjustu saikni. Parasti es atļauju mazbērniem palīdzēt rotāt eglīti, taču šogad viņi man palīdzēs ar videozvana palīdzību,” pastāstījusi Kerola Midltone.

Hercogienes mamma pajokojusi, ka, iespējams, pēc tam viņai vajadzēs pārkārtot eglīšu rotājumus, lai svētku kociņš izskatītos rotāts ar gaumi. Kembridžu ģimenes fani bija priecīgi uzzināt jaunumus par šo ģimeni. Taču viņi arīdzan atzinuši, ka jūt līdzi Džordžam, Šarlotei un Luisam, kuriem tik ļoti patīk viesoties pie vecmāmiņas Kerolas.

Līdz pandēmijai Kerola bieži pavadīja laiku kopā ar mazbērniem. Džordžam vienmēr patika, ka ome ņem viņu līdzi uz savu darbu ballīšu piederumu veikalā “Party Pieces”. Tur mazais mēdza tēlot pārdevēju un par centīgu darbu no vecmāmiņas vienmēr saņēma saldumus.

Reiz Džordžs, pašam to negribot, “nodevis” vecmāmiņu. Ketrīna tolaik bijusi oficiālā vizītē un zvanījusi vecākiem, lai uzzinātu, kā klājas bērniem. Džordžs izpļāpājies, ka pusdienās omīte iedevusi čipsus. Ketrīna par to tikai pasmējusies, priecājoties, ka bērni jūtas apmierināti un pārāk nepārdzīvo mammas prombūtni.

Citi šobrīd lasa

Viņa kā embrijs tika sasaldēta 1992.gadā: piedzimis pasaulē "vecākais" mazulis
Ilgi gaidītās kāzas: spēkavīrs beidzot apprecējis seksa lelli Margo 3
Covid-19 inficēto un kontaktpersonu izvietošana viesnīcās varētu sākties ap Ziemassvētkiem 7
Skatīt visus komentārus

Видео: 51-летняя Дженнифер Лопез показала себя без макияжа

Джордж Клуни гордится тем, какому жестокому розыгрышу научил детей