Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Sāra Džesika Pārkere ar vīru Metjū Broderiku. (Foto: MJ Photos/Shutterstock/ Vida Press)

Sāra Džesika Pārkere dēla 18. dzimšanas dienā padalās ar retām fotogrāfijām… viņš ir tik līdzīgs tētim!

Slavenības
30. oktobrī 06:44 2020. gada 30. oktobrī 06:44
  Jauns.lv
“Sekss un lielpilsēta” zvaigzne Sāra Džesika Pārkere (55) sniegusi faniem retu ieskatu savā ģimenes dzīvē, parādot sava 18 gadu vecā dēla bērnības dienu fotogrāfijas. Šādi viņa suminājusi savu vecāko atvasi viņam nozīmīgajā jubilejā.

Sāra Džesika Pārkere sava dēla Džeimsa Vilkija 18. dzimšanas dienu atzīmējusi “Instagram” kontā ar viņa bērnības fotogrāfiju retrospekciju.

Pāršķirstot albumus, Sāra izvēlējusies mīļākās bildes un parādījusi tās 6,3 miljoniem sava profila sekotāju. Džeimsa līdzība ar tēti, aktrises vīru Metjū Broderiku (58), ir nenoliedzama.

Vienā no attēliem Sāra pacēlusi mazo dēliņu rokās virs galvas. Viņš tajā ir vēl pavisam mazs zīdainis, kas ģērbts autiņbiksītēs. Citā fotogrāfijā Džeimss ir mazliet paaudzies un priecīgs skrien pa lauku.

Sāra Džesika Pārkere ir ļoti noslēgta, kad runa ir par viņas privāto dzīvi. Viņa nepublisko savas ģimenes fotogrāfijas ik pārdienas, kā to dara citas slavenības. Tikai šoreiz dēla īpašajā dzimšanas dienā viņa izdarījusi izņēmumu un pie fotogrāfiju izlases klāt pievienojusi sirsnīgu veltījumu nu jau pieaugušajai atvasei un atzīmējusi, ka viņam šogad pirmo reizi būs balsstiesības. Nākamnedēļ Amerikas Savienotajās Valstīs gaidāmas prezidenta vēlēšanas.

“2020. gada 28. oktobris. Mans mīļotais dēls, Džeims Vilkij. Šajā dienā tu kļūsti 18 gadus vecs. Es brīnos, kā paskrējuši šie gadi, bet vienlīdz arī par to, kāds jauns vīrietis tu tagad kļūsti.”

“Mana mīlestība pret tevi ir sāpes un gods. Dodoties uz priekšu nākotnē, es palieku tava priviliģētā un nesatricināmā uzticības persona, un priekpilnā aculieciniece nākamajam gadam.”

“Daudz laimes dzimšanas dienā, mans pirmreizējais vēlētāj. Es tevi tik ļoti mīlu. Mamma.”

Džeimss ir Sāras Džesikas Pārkeres un Metjū Broderika vecākais bērns. Pārim ir arī divas 11 gadus vecas dvīnītes Mariona un Tabita, kuras gan pasaulē nākušas ar surogātmātes palīdzību.

Sāru un Metjū iepazīstināja viens no aktiera brāļiem. Pāris apprecējās 1997. gadā. Pārkerei kāzu dienā bija melna līgavas kleita. Savu jaunības dienu maksimālismu viņa pēc tam daudzreiz nožēlojusi un par to intervijās skaļi atzinusies.

2018. gadā runājot par vecāku lomu, Sāra to raksturoja kā “sāpīgu un uzmundrinošu”.

“Tu par bērniem nemitīgi uztraucies,” viņa atzinās intervijā “Girlboss Radio”. “Tas ir ļoti sāpinoši, un reizē arī uzmundrinoši. Taču šī ir patiešām interesanta pieredze, kādu izdzīvot šajā pasaulē.”

Saistītās ziņas

Sāru Džesiku Pārkeri vaino 150 000 dolāru vērtu rotaslietu nozagšanā
Sāra Džesika Pārkere bērnībā sapņojusi kļūt par balerīnu 1
Sārai Džesikai Pārkerei 50. dzimšanas dienā klēpis rožu. FOTO retrospekcija

“Vecāku loma nav domāta visiem,” norādījusi aktrise. “Nākas saskarties ar ļoti daudz grūtībām. Mēdz būt ļoti nogurdinoši, līdz spēku izsīkumam, jo tu to tik vien dari, kā ej aiz kāda un uzkop. Tu esi kā viena laba un vecmodīga sekretāre.”

“Viss, ko daru, ir organizēju cilvēku ikdienu, viņu nokļūšanu te un tur, un tā joprojām,” pajokojusi aktrise. “Taču es pati to vēlējos. Un tādā gadījumā, tu saskati, kā mazais cilvēks izaug par patiešām interesantu un pieklājīgu personību, kas spēj kaut ko sasniegt.”

Citi šobrīd lasa

"Aldi" apmeklētājs Hertfordšīrā nofilmē neredzētu skatu, kā sieviete speciāli sasit simtiem alkoholisko dzērienu pudeļu 3
Darbdienās tomēr neierobežos veikalu darba laiku, darbību varēs turpināt arī muzeji 5
VIDEO: nejēdzīgākā cīņa MMA vēsturē! Krievu cīkstone ringā noslāna 240 kilogramus smagu milzi 3
Pievienot komentāru

Бритни Спирс и ее бойфренд шокировали фанатов

Выяснилось, почему Ефремов отказался просить Путина о помиловании