Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Dailes teātra aktrise Akvelīna Līvmane ar savu draugu Andreju. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Akvelīna Līvmane iziet sabiedrībā ar mīļoto 2

Slavenības
18. oktobrī 04:50 2020. gada 18. oktobrī 04:50
  Marta Martinsone | Žurnāls "Kas Jauns"
Dailes teātra aktrise un astroloģe Akvelīna Līvmane (69) pirmo reizi plašākā sabiedrībā izgājusi ar savu mīļoto vīrieti Andreju. Kā raksta žurnāls "Kas Jauns", pagājušajā nedēļā pāris kopā apmeklēja seriāla "Bezvēsts pazudušās" pirmizrādi.

Akvelīna līdz šim nekad nav afišējusi savas attiecības un, apmeklējot dažādus pasākumus, pārsvarā redzēta viena vai kopā ar kolēģiem. Bet šoreiz viņa ieradās kāda vīrieša pavadībā, kurš no aktrises neatkāpās ne soli. Sarunā ar žurnālu "Kas Jauns "aktrise, protams, labprātāk stāstīja par saviem šī rudens plāniem, taču nepārprotami ļāva nojaust, ka ir attiecībās ar līdzās esošo vīrieti.

“Šoruden apmeklēju dažādus pasākumus un skatos, ko dara mani kolēģi. Cenšos paspēt noskatīties visas izrādes, kuras ir Dailes teātrī. Sestdienās, svētdienās dodos ekskursijās pa Latviju. Braucu ar ceļojumu biroju. Šīs ekskursijas ir ļoti vērtīgas, jo redzu tik interesantas vietas, interesantus cilvēkus,” pastāsta aktrise.

Saistītās ziņas

Akvelīna Līvmane nelieto sociālos tīklus un priecājas par iegūto brīvo laiku
Akvelīna Līvmane: "Vienmēr atgādinu sev, ka šajā pasaulē esmu radīta tikai vienā eksemplārā"
"Ak Dievs, cik es skaista!" priecājas Akvelīna Līvmane. FOTO

Līvmane sarunas laikā neslēpj, ka vīrietis, ar kuru ieradusies uz pirmizrādi, ir viņas mīļotais, bet ekskursijās mēdz doties arī bez viņa: “Viņam vasara ir darba režīmā, un tad es braucu viena, jo man taču ir brīvs. Agrāk braucām uz Itāliju vai Spāniju, bet šis gads koronavīrusa dēļ ir citādāks.” Aktrise arī atklāj, kā iesākusi doties ekskursijās. “Pirms pāris gadiem apjautu, ka man vajag kaut kādus jaunus iespaidus – dzīvu bildi, dzīvus cilvēkus –, jo sapratu, ka ar televīzijas skatīšanos un grāmatu lasīšanu ir par maz. Un tagad, dodoties šādos izbraucienos, es tik daudz ieraugu… Cik daudz uzņēmīgu cilvēku, cik daudz neatklātu vietu ir tepat, Latvijā,” priecājas aktrise.

Citas interesantākās ziņas un notikumus skatiet žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numurā!

Citi šobrīd lasa

Elektromobiļu sāpju ceļi un to smagā dzīve 3
Noskaidrots, kuros Latvijas reģionos fiksēti jaunie Covid-19 gadījumi: Rīgā un Daugavpilī situācija turpina pasliktināties 8
VIDEO: Rīgu kārtīgi apceļojušais alnis laimīgi pametis galvaspilsētu 2
Skatīt visus komentārus

Выяснилось, как Меган и Гарри обидели мужа королевы принца Филиппа

Поклонники усомнились, что Лиза Галкина дочь Пугачевой 1