Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Laika posmā no pagājušā gada jūnija līdz šī gada jūlijam Vergaras bankas konts papildinājies par 43 miljoniem ASV dolāru. (Foto: REUTERS/SCANPIX)

Zināms, kura ir pasaulē pelnošākā aktrise

Kino
2020. gada 5. oktobrī 10:30 2020. gada 5. oktobrī 10:30
  Jauns.lv
Aprēķināts, kas šogad ir pasaulē pelnošākā aktrise - šis gods ticis komēdijseriāla "Modern Family" ("Amerikāņu ģimenīte") zvaigznei Sofijai Vergarai.

Laika posmā no pagājušā gada jūnija līdz šī gada jūlijam Vergaras bankas konts papildinājies par 43 miljoniem ASV dolāru, aprēķinājis izdevums "Forbes". Par dalību "Modern Family", kas gan vairs filmēts netiek, viņa ik epizodi saņēma pusmiljonus dolāru. Vēl 10 miljoni gadā nāk par dalību talantu šova "America’s Got Talent" žūrijā, netrūkst aktrisei arī reklāmas līgumu.

Pērn ar nopelnītiem 56 miljoniem saraksta pirmajā vietā bija Skārleta Johansone, bet nu viņas vairs nav pat desmitniekā.

Otro vietu sarakstā ieņem Holivudas veterāne Andželīna Džolija ar 35 miljoniem dolāru, bet 31 miljonu sapelnījusi Gala Gadota, kas 20 miljonus vien saņēmusi par dalību "Netflix" grāvējā "Red Notice", kas pie skatītājiem nonākšot nākamgad.

Tā kā kopš marta kinoteātru darbība ir krietni ierobežota, bet kinozvaigznes taču nereti labi nopelna no kases ieņēmumu procentiem, visvairāk pelnošo aktrišu sarakstā ielauzušās vairākas TV zvaigznes, kas, izrādās, neslikti saņem arī par filmēšanos seriālos.

Bez "Modern Family" zvaigznes Vergaras, kas sarakstā ir pirmajā vietā, desmitniekā ir arī "Grejas anatomijas" aktrise Elena Pompeo un "Kalpones stāsta" spīdekle Elizabete Mosa.

Kopā saraksta pirmo desmit vietu ieguvējas nopelnījušas 254 miljonus ASV dolāru. Un astoņām no viņām lielākie ieņēmumi bijuši no TV seriāliem un straumēšanas platformām.

Pelnošāko aktrišu TOP 10 (miljonos ASV dolāru):

1. Sofija Vergara - 43
2. Andželīna Džolija - 35,5
3. Gala Gadota - 31,5
4. Melisa Makkārtija - 25
5. Merila Strīpa - 24
6. Emīlija Blanta - 22,5
7. Nikola Kidmena - 22
8. Elena Pompeo - 19
9. Elizabete Mosa - 16
10. Viola Deivisa - 15,5

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; Ukrainas spēki sašāvuši pēdējo tiltu, pa kuru Krievija pārsvieda tehniku uz Hersonas apgabalu 6
Speciālo uzdevumu bataljons savalda burku mētātāju, "sašņorē" suteneri un narkomānu, atbrīvo vēžus: kriminālā province
Zelenska padomnieks Arestovičs atklāj, ka domā kandidēt uz Ukrainas prezidenta amatu – taču ir viens nosacījums 11
Pievienot komentāru