Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Dženifera Lopesa un Alekss Rodrigess. (Foto: Xavier Collin/Image Press Agency / MEGA / Vida Press)

Kāzu nebūs? Dženiferu Lopesu nokaitinājusi līgavaiņa bezdarbība

Slavenības
16. septembrī 06:33 2020. gada 16. septembrī 06:33
  Jauns.lv
Latino dīva Dženifera Lopesa (51) pieprasa, lai viņas līgavainis bijušais beisbolists Alekss Rodrigess (45) steidzami kļūtu tikpat čakls un darbu mīlošs, kā viņa. Viņu ļoti nokaitinājusi mīļotā nekā nedarīšana.

Aizvadītā gada martā Alekss Rodrigess savai izredzētajai uzdeva pašu svarīgāko jautājumu un dziedātāja Dženifera Lopesa atbildēja viņam ar jāvārdu. Pagājis jau pusotrs gads, bet kāzas aizvien nav nosvinētas.

Pāris nepārtraukti atceļ svinību plānus, un fani jau sāk raizēties – vai dziedātāja un bijusi sporta zvaigzne vispār plāno vēl precēties?

Ņemot vērā beidzamos jaunumus, ko publicējis žurnāls “National Enquirer”, šīs aizdomas nav bez iemesla. Balstoties uz kāda paziņas teikto, izdevumā apgalvots, ka Dženiferu kaitina tas, ka Alekss pret darbu neizturas tikpat atbildīgi kā viņa.

Kādreiz viņš bija beisbola zvaigzne, bet tagad vēro pie okeāna laikapstākļus, nodarbina sevi ar maziem darbiņiem un dzīvo no ietaupījumiem.

Vārdā nenosauktais ziņu pienesējs žurnālam “National Enquirer” izteicies: “Dženifera vēlas, lai Alekss beidzot izietu no mājām un iekārtotos darbā.”

“Alekss te iesāk vienu darbu, te otru, bet tā arī nav atradis jaunu dedzīgu aizraušanos, kas varētu viņam aizstāt beisbola spēli.”

Pati Dženifera Lopesa ir nenogurdināma un apveltīta ar ārkārtīgi lielām darba spējām, viņu iedvesmo kā mūzika, tā aktierspēle. Turpretī Rodrigesam nav nopietnu aizraušanos, pat pret sportu viņš tagad ir palicis vienaldzīgs. Lopesa mēģināja viņu iedrošināt kļūt par komandas “New York Mets” īpašnieku, taču šī iespēja Aleksu tā arī neieinteresēja.

Citi šobrīd lasa

Baisa nežēlība Indijā: vīrs pārgriež sievai vēderu, lai pārliecinātos par gaidāmā bērna dzimumu 2
Mamma šokēta: mazās meitas erotiskās bildes klases "Whatsapp" čatā 6
Krieķis: Rebenoku brutāli sita, salaužot žokli un galvaskausu; notikušais neliecina par laupīšanas uzbrukumu 18
Pievienot komentāru

Знаки зодиака, которых ждет карьерный успех в конце 2020 года

Принцесса Евгения молчит о беременности, но прикрывает растущий живот сумкой