Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Teilore Svifta un Keitija Perija. (Foto: REUTERS/SCANPIX)

Divus gadus pēc izbeigtā strīda Teilore Svifta nosūta ar rokām darinātu sedziņu Keitijas Perijas jaundzimušajai meitiņai

Slavenības
15. septembrī 11:11 2020. gada 15. septembrī 11:11
  Jauns.lv
Dziedātājas Ketija Perija un Teilore Svifta pēc ieilgušā strīda izlīga jau pirms diviem gadiem. Tagad jaunā māmiņa Keitija Perija savā “Instagram” kontā parādījusi, kādu piemīlīgu un pārdomātu dāvanu viņai ar meitas piedzimšanu atsūtījusi Svifta.

Keitija Perija “Instagram” publiskojusi fotogrāfiju ar persiku rozā satīna sedziņu, kurai stūrī izšūts ziediņš un uzraksts “Baby Bloom”.

Dāvanai Teilore klāt pievienojusi ar roku rakstītu zīmīti “Keitijai, Orlando un mazajai”.

Keitija par dāvanu publiski patiekusies šādiem vārdiem: “Deizijas jaunkundze dievina savu izšūto sedziņu no Teilores Sviftas jaunkundzes. Ceru, ka tā būs tik mīļa, ka viņa gadiem ilgi nēsās līdzi, kamēr tā kļūs par neatpazīstamu skrandiņu viņas, kā tīnes, kabatā.”

Keitija arī atzīmējusi kā lokācijas vietu “Steam Folklore”, mudinot savus fanus iegādāties Teilores jaunāko albumu, ko kolēģe ierakstījusi, esot karantīnā.

Keitija Perija un aktieris Orlando Blūms savu pirmo kopīgo atvasi pasaulē sagaidīja šā gada 26. augustā.

“Mēs zinām, ka esam veiksminieki, jo ne visiem ir tik mierīga dzemdību pieredze kā mums,” par meitiņas nākšanu pasaulē “Instagram” blogā vēstīja dziedātāja.

Ierakstam dziedātāja pievienojusi melnbaltu fotogrāfiju, kurā redzams, kā abi jaunie vecāki tur mazulīša roku. Tāpat nepamanīta nebija palikusi margrietiņa, kurai Perijas dzīvē ir liela nozīme. Pērn Valentīndienā Orlando bildināja Periju ar margrietiņas gredzenu.

Šogad martā dziesmas “Never Worn White” videoklipā mūziķe paziņoja, ka ir mātes cerībās. Grūtniecības laikā dziedātāja vairākkārt bija manāma tērpusies kleitās ar margrietiņu zīmējumiem. Meitenītei dots vārds Deizija, kas tulkojumā no angļu valodas apzīmē margrietiņu.

Gada sākumā Hovarda Sterna sarunu šovā Keitija pastāstīja, kāpēc abas ar Teilori izbeigušas savu ieilgušo kašķi un izlīgušas. Keitija apliecinājusi, ka vēlējusies “aprakt kaujas cirvi” un izlīgt, lai  būtu labs piemērs jaunām meitenēm.

Iepriekš abas ar Sviftu ķildojušās vairāku gadu garumā, līdz 2018. gadā visbeidzot izlīgušas mieru.

Teilore Svifta un Keitija Perija. (Foto: BACKGRID/ Vida Press)

Teilore iepriekš izteikusies, ka abas ar Keitiju visās nesaskaņās, kas sākās 2014. gadā, esot vainojušas savas zodiaka zīmes. Skandāls savulaik aizsākās, kad Teilore apsūdzēja Keitiju par to, ka viņa it kā esot aizvīlusi trīs no viņas fona dejotājām.

Citi šobrīd lasa

Vēstniecība par Rumpānes situāciju: tuviniekiem jāsaprot, ka viņa izdarījusi krimināli sodāmu pārkāpumu 36
Hercogiene Ketrīna un Viljams sniedz oficiālu paziņojumu par princi Hariju 2
Darbinieki šausmās sastinga, kad Mehiko kanalizācijas sistēmā atrada milzu žurku 3
Pievienot komentāru

«Меган - властная, а Гарри зажат»: герцогиня случайно выдала слабые стороны мужа

Первый комментарий семьи: как умерла дочь звезды "Место встречи изменить нельзя"