Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Holivudas zvaigzne Boldvins 62 gadu vecumā kļuvis par tēvu piektajam bērnam; sieva atrāda drosmīgus foto
Boldvinu pāris. (Foto: AFP/Scanpix)

Holivudas zvaigzne Boldvins 62 gadu vecumā kļuvis par tēvu piektajam bērnam; sieva atrāda drosmīgus foto

Slavenības
15. septembrī 06:34 2020. gada 15. septembrī 06:34
  Jauns.lv
Aizvadītajā nedēļā, 8. septembrī, Holivudas zvaigzne Aleks Boldvins (62) kļuvis par tēvu piektajam bērnam. Jaundzimušais dēliņš nosaukts par Eduardo Lūkasu.

Par lielo notikumu sociālajā vietnē "Instagram" paziņoja Boldvina sieva Hilarija (36), rakstot: "Aizvadītajā naktī mums piedzima bērniņš. Viņš ir prefekts un nevarētu būt laimīgāks."

Vien trīs dienas pēc bērniņa nākšanas pasaulē Hilarija "Instagram" publicējusi arī gana drosmīgu fotogrāfiju.

“3,5 dienas un mēs jau esam multitāskinga čempioni,” Hilarija komentē pašportretu, kurā redzams, ka viņa vienlaikus ar krūti baro mazuli, tīra zobus un uzņem fotogrāfiju.

Iepriekš Hilarija arī publicēja fotogrāfiju, kurā bija redzama visa ģimene dienā, kad viņa ar Eduardo pārradās no slimnīcas. 

"Divi noguruši vecāki, visi Bolvini kopā, sirds laimīga," fotogrāfiju komentēja piecu bērnu māte. Ņemot vērā, ka fotogrāfija publicēta 11. septembrī, viņa arī atklāj, ka runājusi ar bērniem par šīs dienas notikumiem, kas norisinājās pirms vairākiem gadiem. "Mēs atceramies, sērojam, godājam. Kā māte varu tikai domāt par to, kā izaudzināt bērnus, lai padarītu šom planētu mierīgāku un drošāku."

Atgādinām, ka 2001. gadā četras teroristu pašnāvnieku grupas -kopumā 19 Al-Qaeda teroristi, nolaupīja četras pasažieru lidmašīnas un izmantoja tās kā ieroci pret civiliem un militāriem objektiem ASV. Divas no lidmašīnām ar aptuveni 18 minūšu intervālu ietriecās Pasaules tirdzniecības centra dvīņu torņos, Ņujorkā, kas drīz pēc trieciena sabruka. Bojā gāja 2606 cilvēki.

Neskatoties uz 26 gadu starpību, 2011. gadā Hilarija un Aleks uzsāka romantiskas attiecības un jau pēc gada apprecējās. Laulībā piedzimuši pieci bērni. 

Citi šobrīd lasa

VIDEO: Dobelē cilvēku simti izdejo virālo "Jerusalema" un izaicina citas Latvijas pilsētas 14
Krieķis: Rebenoku brutāli sita, salaužot žokli un galvaskausu; notikušais neliecina par laupīšanas uzbrukumu 18
"Viņš bija alkohola reibumā, man visu laiku plijās virsū. Te gultā gulēja un prasīja, lai mēs kopā guļam." Sievietei nezinot, sociālais dienests viņai dzīvoklī sarūpē kaimiņus 2
Pievienot komentāru

Знаки зодиака, которых ждет карьерный успех в конце 2020 года

Принцесса Евгения молчит о беременности, но прикрывает растущий живот сумкой