Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

"Atriebējas" ir klāt! Pie skatītājiem nonāk jaunais pašmāju kriminālseriāls

TV
17. septembrī 05:38 2020. gada 17. septembrī 05:38
  Jauns.lv
Nu tas ir noticis! «Shortcut» klientiem pieejams jaunais pašmāju kriminālseriāls «Atriebējas», kam pavasarī tika parādītas pirmās divas sērijas, – uzreiz visas sešas sērijas!

Seriāls «Atriebējas» balstīts kaimiņvalstī novērtētā scenārijā – tā ir adaptācija vienam no Igaunijas populārākajiem seriāliem «Kättemaksukontor», kas piedzīvojis jau 260 sērijas. Tā galvenās varones atveido Santa Didžus un Anete Krasovska, un viņu stāsts savīsies ar Pāvela Griškova un Mārtiņa Upenieka atveidoto varoņu likteņiem.

Kriminālseriāla sižeta centrā ir bijusī izmeklētāja Frīda no smago noziegumu izmeklēšanas pārvaldes un bijusī sekretāre Madara, kurām seriāla gaitā pievienojas arī Frīdas vīra mīļākā.

Neskatoties uz to, ka Frīda un Madara pēc rakstura ir ļoti atšķirīgas, viņas vieno kopējs aizvainojums uz vīriešiem. Un tas nav bez iemesla, jo jau pirmajā sērijā viņām seko sērijveida slepkava, viņas abas zaudē darbu vīriešu dēļ un visam pāri –  abas atstāj viņu tuvākie vīrieši. Šī notikumu ķēde noved pie lēmuma izveidot uzņēmumu, kas atbalstīs visas sievietes, kuras vēlēsies atriebties saviem neuzticīgajiem kungiem!

Iepazīstamies ar galvenajiem varoņiem!

FRĪDA (Santa Didžus)

Foto: Publicitātes

Sieviete virs 40, bijusī izmeklētāja smago noziegumu nodaļā, pilnībā veltījusi sevi darbam,  ironiska un skeptiska dāma. Seriāla sākumā viņa nepievērš lielu uzmanību ne sev, ne vīram. Pēc tam, kad vīrs pamet viņu jaunas mīļākās dēļ, viņa dod solījumu nekad neuzsākt jaunas attiecības. Tā šis solījums kļūst par viņas moto, bet tam nenotic neviens, ieskaitot viņu pašu.

MONTA (Anete Krasovska)

Foto: Publicitātes

Sieviete ap 30. Bijusī sekretāre, pilnīgs pretstats Frīdai, skaista un romantiska. Viņas bioloģiskais pulkstenis nemanāmi tikšķ, viņa sapņo par bērniem un ģimenes ligzdu, bet «tas vienīgais» nesteidzas parādīties pie horizonta. Viņa viegli iemīlas, bet pastāvīgi ne tajos vīriešos. Visi viņas romāni ātri un sāpīgi beidzas. Viņa tic spokiem, eņģeļiem, liktenim, laimīgai mīlestībai, princim uz balta zirga un horoskopiem. Viņai patīk smaržas, mode, zīmoli, romantiskas filmas un, protams, vīrišķīgi vīrieši. No pirmā acu skata liekas pilnīga blondīne, taču šis iespaids ir maldīgs.

GERDS (Pāvels Griškovs)

Foto: Publicitātes

Vīrietis ap 30. Izmeklētājs smago noziegumu nodaļā, strādāja Frīdas pakļautībā, līdz viņa pameta darbu. Viņu nomāc, ka Frīda bieži uzspiež viņam savu viedokli, neļaujot izrādīt savu iniciatīvu.

KASPARS (Mārtiņš Upenieks)

Foto: Publicitātes

Policists, kurš ļoti vēlas apliecināties un tikt pieņemts smago noziegumu nodaļas darbā. Ļoti centīgs un iztapīgs, bieži vien pārcenšas ar savām darbībām. Ar Gerdu vieno aizraušanās ar īstām veču filmām un seriāliem. Abi nav vienaldzīgi pret daiļo dzimumu.

Vairāk ieteikumus, ko skatīties, meklē šeit!  

Materiāls tapis sadarbībā ar «Tet»

Citi šobrīd lasa

Aizturētā sektas līdera Visariona pilsētā dzīvo cilvēki no Latvijas. Viņu atbalstītāju skaits te – ārkārtīgi audzis 8
Vēstniecība par Rumpānes situāciju: tuviniekiem jāsaprot, ka viņa izdarījusi krimināli sodāmu pārkāpumu 37
Stukāns par problēmām sistēmā: 10 jaunas meitenes bez pieredzes spiestas izmeklēt miljonu un miljardu eiro lietas 2
Pievienot komentāru

«Меган - властная, а Гарри зажат»: герцогиня случайно выдала слабые стороны мужа

Первый комментарий семьи: как умерла дочь звезды "Место встречи изменить нельзя"