Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

FOTO: ar jestru jandāliņu prezentē pašmāju joku seriāla "Lielie Muļķi" otro sezonu 1

Sarkanais paklājs
11. jūnijā 09:33 2020. gada 11. jūnijā 09:33
  Jauns.lv
Trešdien, 10. jūnijā, pasākumu norises vietā "Tu jau zini Kur” notika seriāla "Lielie Muļķi" otrās sezonas prezentācija.

Uz prezentāciju ieradušies bija teju visi seriāla pirmās sezonas galvenie varoņi. Arī otrajā sezonā skatītājus smīdinās mīlā vīlušais Garais (Kristaps Strūbergs no “Singapūras satīna”), dzejnieks Rainītis (Edgars Bāliņš no “Singapūras satīna” un komiķu aprindām) un seksīgais Egīls (aktieris Pauls Iklāvs).

Mēra krēslā joprojām ir Alnis (šovmens Roberts Gobziņš) ar savu palīdzi un tenku eksperti Jolandu (komiķe Jolanda Suvorova) pie sāniem. Protams, neiztikt bez pasaules un savas dzīves glābējas Keitijas (Elīna Bojarkina no Leļļu teātra), kā arī  satiksim Laimu (aktrise Aminata Grieta Diarra).

Bet otrā sezona sola arī "spēcīgus" jaunpienācējus - Mazo Muļķu mērs Madis Mednis mats matā atgādina Andri Freidenfeldu un viņa meita Elīna – populāro jūtūberi Beāti Bērziņu, kas saviem sekotājiem vairāk atpazīstama kā Beta Beidz. Elīna ir barvede savai draudzeņu trijotnei – špidrilkai Anjai, kuru varētu sajaukt ar provokatīvi skandalozo "Instagram" influenceri Janu Bruku jeb Yana Bruk, un Ļenkai, kuru nevarētu atšķirt no Elīnas Pakalnes – daļas no Latvijas slavenākā "TikTok" konta "Latvian Sisters", kam ir 1,5 miljons sekotāju un vairāk nekā 42 miljoniem sarkano sirsniņu jeb “patīk” atzīmju.

Saistītās ziņas

Fredis un "Instagram" zvaigznes - zināms, kas papildinās jautrā seriāla "Lielie Muļķi" varoņu komandu
Kristaps Strūbergs jeb Garais no "Lielajiem muļķiem" sagaidījis otru dēlu
Prieki "Lielo Muļķu" faniem - gada labākajam pašmāju seriālam taps turpinājums 1

Jau ziņots, ka “Lielie Muļķi” otrā sezona atgriezīsies tūlīt pēc maģiskās Līgo nakts svētkiem – Jāņu rītā, 24. jūnijā. Un ciema varoņus visā Eiropā varēs vērot "Shortcut" lietotnē, kas pieejama arī "Helio" interaktīvajā televīzijā.

“Lielie Muļķi” uzņemti mokumentālajā (mo

cumentary) jeb dokumentālās satīras formātā. Sadarbībā ar "Helio Media" seriālu veido jaunie režisori Kristians Alhimionoks un Alberts Viegliņš, savukārt scenāriju veidojusi dramaturģe un rakstniece Rasa Bugavičute-Pēce.

Citi šobrīd lasa

FOTO: Ukrainas lielāko dabisko krūšu īpašniece, 31 gadu vecā Mila, apbalvota svinīgā ceremonijā Kijevā 3
Latgalietis nofilmē "varoņdarbu", kā Kuldīgā uz ielas "izslēdz" nevēlamu garāmgājēju (necenzēta leksika: 18+) 29
Katastrofāli skati Piemaskavā. Kā maza upīte pārvērtās par postošu cunami 4
Pievienot komentāru

За 3 часа до трагедии: опубликованы кадры, на которых пропавшую звезду сериала «Хор» в последний раз видели живой

Выяснилось, почему сын герцогини Меган и принца Гарри не общается с другими детьми