Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Hercogienes Meganas pēdējais vēstījums tautai, pametot karalisko dzīvi, ir tiešām aizkustinošs
Megana Mārkla. (Foto: DPPA/Sipa USA/ Vida Press)

Hercogienes Meganas pēdējais vēstījums tautai, pametot karalisko dzīvi, ir tiešām aizkustinošs 12

Slavenības
2. aprīlī 07:00 2020. gada 2. aprīlī 07:00
  Jauns.lv
Saseksas hercogiene Megana vēl pēdējo reizi izmantojusi “Sussex Royal” kontu instagramā, lai nodotu savu pēdējo vēstījumu, pirms abi ar vīru princi Hariju atver jaunu savas dzīves lappusi, oficiāli esot prom no karaļnama. Sākot ar šā gada 1. aprīli sākusies viņu kā “parastu” cilvēku dzīve.

Foto: Vida Press

Pēdējā ierakstā, ko Megana vēl veikusi kā britu karaļnama pārstāve, viņa veltījusi sirsnīgus vārdus sabiedrībai. 31. marts bija pēdējā diena, kad Saseksas hercogu pāris vēl skaitījās daļa no britu karaļnama. Sākot ar 1. aprīli viņi atvēruši jaunu savas dzīves lappusi, ko pāris kopā ar dēlu Ārčiju uzsāk, dzīvojot Losandželosā.

Karaliskās dzīves pēdējā vakarā pāris savā “Instagram” kontā padalījies ar saldsērīgu vēstījumu. Laikā, kad pasaule runā tikai par vienu, proti, koronavīrusu, arī  Saseksas hercogu pāris saviem 11,3 miljoniem sekotāju veltījis vārdus saistībā ar šo tēmu. Harijs un Megana mudinājuši cilvēkus “vairāk parūpēties pašiem par sevi un vienam par otru”.

Savu novēlējumu pāris papildinājis ar fotogrāfiju, kur izteikta pateicība sabiedrībai: “Paldies par atbalstu, iedvesmu un kopīgo ticību labajam pasaulē.”

Megana un Harijs šos vārdus papildinājuši ar komentāru: “Kā mēs visi to izjūtam, pasaule šajā brīdī šķiet īpaši trausla.”

Foto: BACKGRID/All Over Press/ Vida Press

“Taču mēs esam pārliecināti, ka ikvienam cilvēkam ir potenciāls un iespēja ko mainīt – kā mēs to redzam visā pasaulē, mūsu ģimenēs, mūsu sabiedrībā un tajos cilvēkos, kuri strādā pirmajās līnijās – kopā mēs varam viens otru uzmundrināt.”

“Šobrīd vissvarīgākā ir ikviena veselība un labklājība visā pasaulē. Atbildes meklējumi tik daudziem jautājumiem, kas radušies šīs pandēmijas rezultātā.” Pāris paudis cerību, ka tad, kad būsim sapratuši, kā dzīvot šajā jaunajā pasaulē, kurā mainās visi līdzšinējie paradumi, mēs iemācīsimies, kā pilnvērtīgi funkcionēt arī turpmāk un spēsim sniegt savu ieguldījumu.

Foto: MEGA / Vida Press

Megana un Harijs arīdzan norādījuši, lai gan viņus tik bieži vairs neredzēsim, darbs nekur nav pazudis un viņi turpinās savus aizsāktos projektus labdarībā.

Savu vēstījumu pāris parakstījis vienkārši, bez jebkādiem tituliem. Tikai kā “Harijs un Megana”.

Saistītās ziņas

Harijs un Megana paziņo, ka paši apmaksās apsardzi ASV, un liek Trampam izskatīties muļķīgi 4
Atklāti žesti, ar kuriem hercogiene Megana vada vīru 2
Pēdējā iziešana: princis Harijs un hercogiene Megana apmeklē pasākumu kopā ar princi Viljamu un hercogieni Ketrīnu
Foto: James Whatling / MEGA / Vida Press

Citi šobrīd lasa

Meitenīte filmēja mājasdarbu, bet par video zvaigzni kļuva viņas tētis un brāļi 2
Pēc statistikas sanāk, ka ar Covid-19 Latvijā inficējas daudzi, bet atlabst - retais. Kāpēc tā? 18
Ģimenes locekle Zviedrijā nejauši atklāj, ka māte 28 gadus tur gūstā savu dēlu 3
Skatīt visus komentārus

Ефремов написал покаянное письмо жене погибшего по его вине водителя

Мадонна собрала вместе шестерых детей и молодого бойфренда