Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Garlaicības mākti cilvēki pašizolācijā rada sev jaunas frizūras. Bet sanāk tā, kā sanāk…

Trakā pasaule
30. martā 06:19 2020. gada 30. martā 06:19
  Jauns.lv
Jāsēž mājās, ar draugiem tikties nedrīkst. Ievērojot pašizolāciju vai karantīnu, tagad pasaulē daudzus cilvēkus māc garlaicība, tāpēc katrs izklaidē sevi, kā māk. Par interneta hitu kļuvusi jaunu frizūru tapšana no sērijas “dari to pats”.

Popzvaigzne Pinka nesen kā savā “Instagram” kontā publiskojusi video, kurā atrāda jauno frizūru. Ideja jaunajai “zēngalviņai” realizēta pēc nīkšanas pašizolācijā un… iedzeršanas.

View this post on Instagram

Quarantine diaries

A post shared by P!NK (@pink) on

Taču amerikāņu mūzikas zvaigzne nav vienīgā, kas šobrīd izklaidējas, radot sev vai tuviniekiem jaunas frizūras.

22 gadus vecā Lara nolēmusi mazliet uzlabot savu ponijmatu izskatu. Viņa matus nedaudz samitrinājusi pirms griešanas, taču galarezultāts nav sanācis tāds, kā cerēts. Glītas taisnas matu griezuma līnijas vietā Larai sanācis “kā pa kalniem” efekts.

Foto: The Tab / SWNS / Scanpix

Šis gan nav tas bēdīgākais rezultāts.

20 gadus vecajam Metam gribējās izveidot šobrīd vīriešu matu frizūru modē tik iecienīto “skin fade” griezuma efektu, taču viņš pārvērtēja savas spējas. Tā vietā sanāca pilnīgi gludi izskūts pakausis un kā ar nazi nogriezta līnija, kur sākas mati.

Foto: The Tab / SWNS / Scanpix

22 gadus vecajam Tomijam kāds ļoti vēlējās palīdzēt ar frizūru, abos sānos radot “skin fade” efektu ar satušētu matu pāreju sānos (fade), taču čiks vien iznāca. Labi, ka mati nav zobi – ataugs.

Foto: The Tab / SWNS / Scanpix

23 vecais Harijs par savu jauno frizūru spiests atzīt: “Es pats sev izveidoju “bļodiņas”  griezumu, kad biju izbalinājis matus. Lai cik apšaubāms tas sanāca, man tomēr izdevās frizūru padarīt stilīgu. Taču šoreiz ir pavisam citādi. Tagad burtiskā nozīmē izskatās, ka man uz galvas ir vāciņš.”

Foto: The Tab / SWNS / Scanpix

Šo jauno "frizūru izaicinājumu" pamanījuši arī latvieši.

"Vakarnakt tapa šis mākslas darbs uz manas galvas," tā savu jauno sasuku komentē "Draugiem Group" runasvīrs Jānis Palkavnieks.

Citi šobrīd lasa

Latviešu puišu trijotne, kas kājām nāca no Vācijas, ir veiksmīgi atgriezusies mājās 24
Epilepsijas slimniece, kura bijusi atkarīga no "Coca - Cola" dzeršanas, iespējams, mirusi no pārmērīga kofeīna patēriņa 3
Fotogrāfam Garkalnē izdodas nofilmēt četrus mazus lapsēnus, kuri jestri spēlējas
Pievienot komentāru

Жена Робби Уильямса заявила о нежелании скрывать от детей его "распутное" прошлое

"В институте я была - пацан!": Агата Муцениеце удивила подписчиков неожиданным фото