Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Gvineta Paltrova uz veikalu dodas ar masku un cimdos

Slavenības
25. martā 08:47 2020. gada 25. martā 08:47
  Jauns.lv
Holivudas aktrise Gvineta Paltrova koronavīrusa pandēmiju uztver ļoti nopietni un cer, ka visi pārējie pasaulē arī.

Aktrise un dzīvesstila bloga “Goop” dibinātāja Gvineta Paltrova manīta dodamies uz vietējo zemnieku tirdziņu Losandželosā. Viņa uz sejas bija uzlikusi medicīnisko masku un rokās uzvilkusi gumijas cimdus. Paltrova kritizējusi to sabiedrības daļu, kas pret sociālās izolēšanās prasību izturas vieglprātīgi, un tādu Kalifornijā, kur viņa dzīvo, aizvadītajās brīvdienās bijis ārkārtīgi daudz. Losandželosas mērs Ēriks Garseti uzskata, ka tieši šie cilvēki ir liela problēma.

Gvineta norādījusi, ka abi ar vīru Bredu Falčuku devušies uz vietējo zemnieku tirdziņu, kas notiek ārā zem klajas debess. Abi “ievērojuši distanci” no citiem cilvēkiem, bet tuvojoties tirdziņam, uzvilkuši arī cimdus un uzlikuši aizsargmaskas. “Mēs tos novilkām tikai, kad bijām jau gandrīz mājās un tuvākajā redzamībā nebija citu gājēju,” paskaidro Paltrova.

Lai gan Gvineta Paltrova un Breds Falčuks darījuši visu iespējamo, lai viņu gājiens pēc produktiem būtu maksimāli drošs, abi arīdzan ievērojuši, ka citi joprojām neveic nekādus drošības pasākumus.

“Vakar es dzirdēju stāstus par pārpildītam pastaigu takām un parkiem,” viņa norādījusi. “Lai gan mēs visi mācāmies un viss vienmēr neizdodas šajā pagaidu jaunajā normālajā ikdienā, mums prasības ir jāuztver nopietni un nedrīkst ļaunprātīgi izmantot brīvību, kāda mums pagaidām ir; pārtikas veikalu apmeklēšanu un izskriešanu pēc svarīgākā, velo braucienus vai pastaigas (disciplinēti ievērojot pareizo porokolu). Šobrīd nav īstais laiks visu noliegt. Mums tas jāuztver nopietni.”

Saistītās ziņas

Slavenības pieiet pašizolācijai mazliet citādi
Britu karaliskās ģimenes šefpavārs atklājis, ko karantīnas laikā ēdīs Elizabete II un pārējie 7
Karantīnas ievērošana dziedātāju Semu Smitu jau novedusi līdz nervu sabrukumam 3

Gvineta, kura aizsargmasku ceļojot lietoja jau aizvadītajā mēnesī, pastāstījusi par pašizolācijas laika aktivitātēm.

“Šis ir laiks ģimenei, lasīšanai, skapju revidēšanai. Tā, ko tu vienmēr esi vēlējies, darīšanai,” noradījusi aktrise. Ieteikumu, ko tagad varētu darīt, saraksts Gvinetai ir plašs: “Sarakstīt grāmatu, iemācīties spēlēt instrumentu vai valodu, zīmēt vai gleznot, izskatīt fotogrāfijas, gatavot ēst un padziļināti (attālināti) sazināties ar cilvēkiem, ko mīli”.

Savu vēstījumu aktrise noslēgusi vārdiem “Es rodu cerību dāsnumā, mīlestībā, aizsardzībā un rūpēs, ko redzu un jūtu mūsu valstī ik dienas. Esmu domās ar visiem, kas saslimuši vai šobrīd dzīvo bailēs. Mēs tiksim galā un varu derēt, ka mūsu cilvēce staros, kā vēl nekad.”

Citi šobrīd lasa

Kas notiek ar ādu, ilgstoši dzīvojot mājās? Padomi sejas kopšanai
Kādēļ Zviedrija iet savu ceļu un neievieš striktus ierobežojumus? Intervija ar zviedru epidemiologu 23
Skatoties uz citu valstu pieeju, Perevoščikovs izdalījis divas stratēģijas, kā apkarot Covid-19 3
Pievienot komentāru

"Она была помешана на мытье рук": совершенно здоровая мать двоих детей умерла от Covid-19, несмотря на самоизоляцию

«Только для избранных»: Лопез во время карантина добилась для себя незаконной привилегии