Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
“Gaidāmā Džeimsa Bonda filma būs mana pēdējā,” – paziņo Daniels Kreigs pēc baumām, ka viņš “nespējot aiziet”
Daniels Kreigs piekto reizi Džeimsa Bonda lomā. (Foto: SplashNews.com/ Vida Press)

“Gaidāmā Džeimsa Bonda filma būs mana pēdējā,” – paziņo Daniels Kreigs pēc baumām, ka viņš “nespējot aiziet”

Slavenības
10. martā 12:07 2020. gada 10. martā 12:07
  Jauns.lv
Aktieris Daniels Kreigs (52) apstiprinājis, ka novembrī uz ekrāniem gaidāmā Džeimsa Bonda filma “No Time To Die” būšot pēdējā, kur viņš iejūtas leģendārā aģenta 007 tēlā. Šī būs piektā reize, kad Kreigs atveidos Bondu. Viņš neplānojot pievienoties Šonam Konerijam, kura filmogrāfijā ir sešas Bonda filmas.

Britu aktieris Daniels Kreigs apstiprinājis, ka nākamā Džeimsa Bonda filma būs pēdējā, kurā viņš atveidos slaveno aģentu. Aktieris sniedzis šādu komentāru pēc tam, kad izskanējušas baumas, ka viņš “nespējot aiziet” no lomas.

Pēc piecu gadu ilga klusuma perioda Daniels Kreigs esot vēl pēdējo reizi gatavs atgriezties uz ekrāniem leģendārā Džeimsa Bonda tēlā. Novembrī gaidāmais ekranizējums “No Time To Die” būs piektā Bonda filma Daniela Kreiga karjerā.

Aktieris noliedzis runas par to, ka viņš būtu atvērts vēl vienai Bonda filmai, lai varētu sacensties ar Šonu Koneriju, kura filmogrāfijā ir sešas aģenta 007 filmas.

Viesojoties TV šovā “Saturday Night Live” 52 gadus vecais Kreigs apstiprinājis: “Šī Džeimsa Bonda filma būs mana pēdējā Taču tā būs pati labākā. Jo ar mums būs Fēbe Volere-Bridža no “Fleabag”, kas palīdzēs ar dialogiem.”

Foto: NBC / BACKGRID/ Vida Press

Kreigs gan arī pajokojis, norādot: “Tik ļoti atšķirīga jau filma nebūs. Laiku pa laikam es pagriezīšos pret kameru un pateikšu – ‘Mans vārds ir Bonds, Džeimss Bonds’.”

Daniela Kreiga atzīšanās par pēdējo filmu nākusi laikā, kad klīst runas, ka aktieris savai marketinga komandai speciāli lūdzis, reklamējot jaunāko filmu, nelikt akcentu uz to, ka šī ir pēdējā reize, kad redzam viņu aģenta 007 lomā.

Atgādināsim, ka arī iepriekš aktieris zvērējis, ka Bonda lomai ir pielikts punkts un viņš šajā tēlā vairs neatgriezīsies.

“Nedomāju, ka šī būs viņa pēdējā Bonda filma, pat par spīti apgalvojumiem,” laikrakstam “The Sun” izteicies kāds vārdā nenosaukts paziņa. “Viņš to pašu teica arī pirms četriem gadiem. Pēc tam, kad uz ekrāniem iznāca filma “Spektrs”. Viņš publiski un skaļi pateica, ka viss – Bonda atveidošanai pielikts punkts. Bet tad pagāja laiks un atklājās, ka tā vis nav.” Paziņa izteicies, ka Kreigs gluži vienkārši vēl neesot gatavs šo lomu atdot kādam citam aktierim.

“Viss ir atkarīgs no tā, kā filmu “No Time To Die” uztvers skatītāji, un vai tā tiešām kļūs par visu laiku ienesīgāko šīs franšīzes darbu,” prāto paziņa. “Ja tā notiks, domāju, ka Daniels piekritīs vēl vienai filmai. Tieši tāpēc viņš lūdza, lai šo filmu neizreklamē, kā viņa pēdējo.”

Sākotnēji filmas “No Time To Die” pirmizrāde bija plānota šā gada aprīlī, taču mārketinga apsvērumu dēļ faniem to būs pusgadu vēl jāpagaida. Uz ekrāniem tā nonāks novembrī.

Foto: SplashNews.com/ Vida Press

Aizvien nepārspēts ir aktieris Rodžers Mūrs, kurš aģentu 007 atveidoja septiņās filmās. Taču Danielam Kreigam jau pieder rekords, kā aktierim, kas visilgāko laika posmu – 15 gadus – bijis saistīts ar Džeimsa Bonda lomu. Pirmo reizi leģendāro aģentu Kreigs atveidoja filmā “Kazino Royale” (2006), darbs pie kuras sākās 2005. gadā.

Citi šobrīd lasa

Lietuvā rekordliels diennakts laikā reģistrēto Covid-19 upuru skaits
Uz Salu tilta notikusi smaga avārija; cietuši trīs cilvēki
Vīrietis tiešraidē lielījās, ka automašīnu labāk vada dzērumā, bet pēc 6 minūtēm izraisīja traģisku avāriju 4
Pievienot komentāru

Герцогиня Меган подогрела слухи о своей второй беременности

МакКонахи рассказал о сексуальном напряжении между Питтом и Энистон