Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Foto: instagram.com/annasedokova/

Timmas draudzene Sedokova bez krūštura samulsina pazīstamu Krievijas šovmeni 5

Slavenības
2020. gada 8. martā 13:31 2020. gada 8. martā 13:31
  Jauns.lv
37 gadus vecā ukraiņu dziedātāja Anna Sedokova pirmo reizi apmeklējusi Krievijā ļoti populāro TV šovu “Vakara Urgants” ("Вечерний Ургант"). 41 gadus vecais TV šovmenis Ivans Urgants raidījuma laikā mazliet mulsa un brīdināja popzvaigzni, lai viņa atturas no riskantām kustībām.

Foto: instagram.com/annasedokova/

Grupas “ViaGra” bijusī soliste un Latvijas basketbola izlases spēlētāja Jāņa Timmas mīļotā sieviete kļuva par īstu šova zvaigzni. Anna īpašajam gadījumam par godu bija izvēlējusies izaicinošu tērpu. Dziedātāja bija uzvilkusi ļoti atklātu leopardraksta kleitu, un zem tās nebija krūštura.

To zinādama, Timmas draudzene temperamentīgi žestikulēja ar rokām, un viņas dekoltē kļuva vēl izaicinošāks, samulsinot raidījuma vadītāju.

Foto: instagram.com/annasedokova/
Foto: instagram.com/annasedokova/

"Ak Dievs, cik ilgi es to gaidīju! - sacīja Sedokova, apsēzdamās uz viesu dīvāniņa un uzsvērti žestikulēdama. "Ja iespējams, neceliet augšā rokas," - Urgants viņai sacīja. "Labi, necelšu. Es atvainojos," viņa apsolīja. Taču pārraides laikā Anna periodiski turpināja aktīvi kustēties, izrādot savu iespaidīgo dekoltē.

Foto: instagram.com/annasedokova/

Urgants popzvaigznei atklāja, ka seko viņas ierakstiem Instagramā. "Vai jūs spiežat "Like" maniem ierakstiem," uzreiz painteresējās Anna. "Reizi pa reizei," atbildēja Ivans, "mums ir kolektīvais "Like" no visa raidījuma."

Pārraidē Anna pastāstīja arī par savu bērnību. “Es esmu meitene, kura pastāvīgi iekuļas kādās ļoti stulbās situācijās,” atzinās hita "Sārtās lūpas" („Алые губы“) izpildītāja. "Es esmu no ļoti vienkāršas un nabadzīgas ģimenes. Zini, ir guļamrajoni pilsētas nomalē. Kur tu baidies ieiet kāpņu telpā, tur vienmēr ir izdegusi spuldze, kur tu pārkāp pāri šļircei un galvenais - uzskriet līdz sestajam stāvam.”

Sedokovas mamma strādājusi par mūzikas un angļu valodas skolotāju. Kad Annai apritēja pieci gadi, tēvs pameta ģimeni. “Es esmu no vienkāršas ģimenes, kur vecāki šķīrušies,” sacīja dziedātāja, "un galvenais gardums mums bija, kad mamma pēc Skolotāju dienas atnesa mājās neapēstās sviestmaizes."

Saistītās ziņas

Jānis Timma nofilmējies mīļotās Sedokovas jaunākajā videoklipā 2
"Jānis bija uztraucies..." Anna Sedokova atklāj, ka viņai uzbrukuši piedzērušies basketbola fani 8
To ir rakstījusi sieviete? Divdomīgā situācijā nokļūst basketbolista Timmas mīļotā Sedokova 10

Citi šobrīd lasa

Tas nav tikai parasts simptoms. Garšas un ožas zudums kā signāls par nopietnu slimību
Britu Covid-19 variants Latvijā pārsniedzis kritisko robežu, tāpēc nerīkoties nedrīkst. Izskan idejas, ko darīt tālāk 19
Skandāls Galkina šovā: Sedokova apvainojas, atsakās skatīties interviju ar Timmas mammu un pamet studiju 2
Skatīt visus komentārus

Анджелина Джоли продала картину, подаренную Брэдом Питтом, за рекордную сумму

После закрытия шоу "Дом-2" Бузова и Бородина будут вести новый телепроект