Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Trīs mēnešus pēc Timberleika skandāla viņa sieva Džesika Bīla manīta bez laulības gredzena pirkstā

Slavenības
5. martā 15:07 2020. gada 5. martā 15:07
  Jauns.lv
Amerikāņu aktrise Džesika Bīla (37) atpazīta veikalā iepērkamies, bet viņas pirkstā nebija laulības gredzena. Šādu faktu aculiecinieki novērojuši trīs mēnešus pēc tam, kad atklātībā nonāca dziedātāja Džastina Timberleika (39) skandalozās fotogrāfijas ar kolēģi. Viņš pēc tam sievai par notikušo publiski atvainojās, zvērot, ka tur taču nekas nav bijis.

Džesika Bīla un Džastins Timberleiks šā gada februārī. (Foto: Vida Press)

Labās ziņas: viens no Holivudas saticīgākajiem un harmoniskākajiem pāriem aktrise Džesika Bīla un dziedātājs Džastins Timberleiks aizvien ir kopā, un abi ir gatavi darīt visu, lai laulību saglabātu.

Džesikas Bīlas pirkstā nav laulības gredzena. (Foto: Bruce/Javiles / BACKGRID/All Ove/ Vida Press)

Sliktās ziņas: aizvadītā gada novembrī Džastins visu “salaida dēlī”, kad atklātībā nonāca fotogrāfijas, kurās viņš redzams rokās sadevies ar filmas “Palmer” kolēģi Ališu Veinraitu, bet Džesikas tovakar nebija vīram līdzās. Tagad, kad pagājuši jau trīs mēneši kopš šī skandāla, un sabiedrībai par to pat piemirsies, Džesika redzēta iepērkamies, bet laulības gredzens no viņas zeltneša bija nozudis. Izklausās pēc problēmas…

Džesika un Džastins ar dēlu Seilasu šā gada 23. februārī. (Foto: BrosNYC / BACKGRID/All Over Pres/ Vida Press)

Džesika manīta tuvējā aptiekā, kur paparaci viņu nofotografējuši bez gredzena. Vai tas bija pazudis, aizmirsts uzlikt, sauciet, kā gribat, taču pirkstā tā nebija. Protams, iziešana sabiedrībā bez laulības vai saderināšanās gredzena pirkstā ne vienmēr nozīmē problēmas ģimenē.

Džastins un Džesika šā gada Valentīndienā. (Foto: Splash News / SplashNews.com/ Vida Press)

Atgādināsim, ka šā gada janvāra nogalē Kembridžas hercogiene Ketrīna bija devusies vizītē uz Evelīnas bērnu slimnīcu, bet pirkstā nebija viņas karaliskā saderināšanās gredzena ar safīru un briljantiem, kā arī tā saucamā mūžības gredzena. Pēdējais no tiem esot dāvana no vīra, kas pasniegts pēc tam, kad pasaulē nāca viņu pirmais bērns princis Džordžs.

Hercogiene Ketrīna, dodoties uz bērnu slimnīcu, saderināšanās gredzenu atstājusi mājās. (Foto: SplashNews.com/ Vida Press)

Vēlāk noskaidrojās, ka iemels gredzenu noņemšanai ir pavisam vienkāršs. Tā kā hercogienei bija paredzēts viesoties slimnīcā, viņa šīs rotas ar dārgakmeņiem noņēmusi higiēnas apsvērumu dēļ. Turklāt šī nebija pirmā reize, kad dodoties uz slimnīcu, hercogiene šos juvelierizstrādājumus izvēlējusies atstāt mājās. Laulības gredzenu gan viņa ne reizi no pirksta nav noņēmusi.

Laulības gredzenu gan viņa nekad no pirksta nav noņēmusi. (Foto: Vida Press)

Taču ņemot vērā Džastina un Džesikas aizvadīto mēnešu drāmu, šī zīme var nozīmēt jebko.

Pērn rudenī Timberleiku pieķēra ballītē ar kolēģi Ališu Veinraitu (30). Viņi nebūt neuzvedās tikai draudzīgi: kādā brīdī Ališas roka maigi noslīgusi uz Džastina ceļgala.

Timberleiks un Bīla sākotnēji ignorēja baumas par sānsoli. Taču mēnesi vēlāk krāpšanā vainotais vīrs nolēma publiski atvainoties sievai, šādi cenšoties izpirkt savu vainu arī sabiedrības acīs. Džastins Timberleiks atzinās, ka izvēlējies spert šādu publisku soli savas ģimenes un tās labā goda dēļ.

Džesikas Bīlas laulātais draugs apliecināja, ka ir pieļāvis briesmīgu kļūdu. Dziedātājs gan apzvērējis, ka viņam ar jauniņo aktrisi „nekas nav bijis”.

„Es par daudz izdzēru tajā vakarā un nožēloju savu uzvedību. Šis nav tas piemērs, kādu gribētu rādīt savam dēlam,” atzinies Timberleiks savā „Instagram” profilā. Viņš esot palūdzis Džesikai piedošanu un apsolījis, ka turpmāk būs labāks vīrs savai sievai un labāks tēvs savam dēlam. Tikai dažās stundās pēc publiskās atvainošanās publiskošanas tā atzīmēta ar vairāk nekā vienu miljonu novērtējumu „patīk”.

Saistītās ziņas

“Es par daudz izdzēru,” - Timberleiks taisnojas sievai par skandalozajām fotogrāfijām ar kolēģi 2
"Jebkurai sievai būtu nepatīkami" - Džastins Timberleiks "jūtas vainīgs" par divdomīgo situāciju ar kolēģi
Fani šokēti par iespējamo sānsoli: Timberleiku ar kolēģi pieķer divdomīgā situācijā

Tāpat Timberleiks ar sociālo tīklu palīdzību nupat sirsnīgi sveicis sievu 37. dzimšanas dienā, kas bija šā gada 3. martā.

Arī Džesika savā “Instagram” kontā publiskojusi mīlīgas dzimšanas dienas bildītes, kurās redzams viņas vīrs Džastins.

Džesika Bīla un Džastins Timberleiks apprecējās pirms septiņiem gadiem. Pārim ir dēls Seilass, kurš šā gada aprīlī svinēs piekto dzimšanas dienu.

Citi šobrīd lasa

Noskaidrots, kas ir mistiskās sēklas, kuras daudzi saņēmuši sūtījumos no Ķīnas
Mirusi meitenīte, kuras piedzimšana veicināja pagrieziena punktu ASV surogasijas praksē
Rebeka Koha paziņo, ka beidz sportistes karjeru 18
Pievienot komentāru

Коллеги рассказали, как борьба с раком изменила внешность Заворотнюк

Герцогиня Кэтрин впервые вышла в свет в маске и перчатках