Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Laimes eksperiments: miljardieris saviem sekotājiem tviterī sola izdalīt 9 miljonus
Japāņu uzņēmējs 2018.gada oktobrī. (Foto: REUTERS/SCANPIX)

Laimes eksperiments: miljardieris saviem sekotājiem tviterī sola izdalīt 9 miljonus

Trakā pasaule
10. janvārī 06:19 2020. gada 10. janvārī 06:19
  Jauns.lv
Japāņu miljardieris sola atdot vairāk nekā 9 miljonus dolāru (8 miljoni eiro) 1000 “Twitter” lietotājiem, lai noskaidrotu, vai tas padarīs viņus laimīgākus. Viss, kas jādara – jāseko viņa tviterkontam, vēsta CNN.

Tiešsaistes iepirkšanās uzņēmējs Jusaku Maezava uzvarētājiem kopumā iecerējis izdalīt 9 miljonus dolāru, kas nozīmē, ka katram pienāksies nepilni 10 tūkstoši dolāru (9 tūkstoši eiro).  Savā “YouTube” paziņojumā vīrietis apgalvo, ka vēlas uzzināt, kā šāda naudas summa ietekmēs personas dzīvi. Naudu katrs no uzvarētājiem drīkstēšot iztērēt kā vien vēlas, taču katram par to būs jāpastāsta. Naudu savā īpašumā var iegūt ikviens. Galvenais - sekot japānieša “Twitter” kontam un retvītot paziņojumu līdz 7.janvārim.

Aicinājumam atsaukušies vairāk nekā 4 miljoni cilvēku. Uzvarētājus uzņēmējs noteiks loterijā un divu līdz trīs dienu laikā pats par to viņiem paziņos.

Līdzīgu eksperimentu japānietis izpildījis 2019.gada janvārī. Viņš apsolīja teju 100 tūkstošus dolāru (90 tūkstoši eiro) 100 tvitera lietotājiem. Katrs saņēma nepilnus 10 tūkstošus dolāru (9 tūkstoši eiro). Procesa laikā uzņēmējs lauzis rekordu: viņa janvāra tvīts tika retvītots teju piecus miljonus reižu. Pēc “Forbes” applēsēm uzņēmēja bagātība ir teju divi miljardi dolāru (1,8 miljardi eiro). 

Citi šobrīd lasa

Brīva valsts - sauc kā gribi? Māte nespēj reģistrēt bērna vārdu 13
"Pāri palikuši vien kauli" - biedējošs atradums dzīvoklī Jēkabpilī 2
Pie Ukrainas pilsētas Harkovas nogāzusies lidmašīna; tiek ziņots par izdzīvojušajiem 9
Tēmas: Twitter, Youtube
Pievienot komentāru

Стало известно, как звезда "Место встречи изменить нельзя" переживает гибель дочери

Расточительная герцогиня Меган побила антирекорд королевской семьи