Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

“Pinterest” dzēš visas Bleikas Laivlijas un Raiena Reinoldsa kāzu fotogrāfijas 1

Slavenības
2019. gada 11. decembrī 06:59 2019. gada 11. decembrī 06:59
  Jauns.lv
Tādas interneta platformas kā “The Knot” un “Pinterest”, kurās daudzi smeļas idejas kāzu svinībām, mainījušas privātuma politiku attiecībā uz fotogrāfijām, kas uzņemtas plantācijās. “Pinterest” turpmāk liedz publiskot attēlus, kas popularizē šīs vietas kāzu svinībām. Arī aktieru Bleikas Laivlijas un Raiena Reinoldsa kāzu fotogrāfijas šajās interneta vietnēs vairs nevar atrast. Tās ir dzēstas!

Bleika Laivlija un Raiens Reinoldss. (Foto: AP/Scanpix)

Aktieri Bleika Laivlija un Raiens Reinoldss salaulājās 2012. gadā un kāzu svinības rīkoja “Boone Hall” plantācijā Čarlstonā, ASV.  Interneta vietnē “Pinterest” šī pāra kāzu fotogrāfijas vairs nevar atrast. Tās dzēstas no tādām populārām vietnēm kā “Pinterest” un “The Knot”, jo pieņemts lēmums turpmāk vairs nepopularizēt plantācijas, kā romantisku vietu kāzu svinībām, – informē TV programma “E!”.

“Boone Hall” plantācijā Čarlstonā, Dienvidkarolīnā. (Foto: ?? Richard Taylor/SIME/ Vida Press)

Aizvadīto gadu laikā plantācijas bija iemantojušas īpašu popularitāti jauno pāru vidū. Jaunlaulātie tās bieži izvēlējušies savām kāzu svinībām. Lai gan šīs vietas nenoliedzami ir skaistas, ar tām saistās skarbi pagātnes notikumi.

Bleika Laivlija un Raiens Reinoldss. (Foto: Jennifer Graylock/Sipa USA/ Vida Press)

“Plantācijas ir reāls atgādinājums par visbriesmīgākajiem cilvēktiesību pārkāpumiem, kādus pasaule jebkad pieredzējusi,” savā vēstulē platformu “The Knot” un “Pinterest” veidotājiem raksta cilvēktiesību aizstāvju grupas “Color of Change” pārstāvis. “Lēmums par plantāciju sumināšanu, kā nostalģisku vietu kāzu svinībām, nav patīkams tumšādainajām sievietēm un taisnību mīlošiem cilvēkiem, kas lieto jūsu interneta platformu. Kāzu industrija ignorē vardarbīgos apstākļus, kādus piedzīvoja tumšādainie cilvēki verdzības gūstā, ja plantācijas reklamē kā romantiskas vietas, kur jaunajiem pāriem svinēt kāzas.”

Vietne “The Knot” pieņēmusi lēmumu aizliegt “tekstus, kas slavē, cildina vai apvij ar romantiku dienvidu plantāciju vēsturi”, turpretī “Pinterest” spēruši soli tālāk un dzēsuši visas agrāk publiskotās fotogrāfijas, kurās atspoguļotas plantācijās svinētas kāzas.

“Kāzām jāsimbolizē mīlestība un vienotība,” “Pinterest” pārstāvja teikto citē “E! News”. “Plantācijas neatspoguļo neko no tā. Mēs strādājam pie tā, lai ierobežotu šāda veida saturu visos mūsu platformā esošajos kontos, un arī turpmāk nepieņemsim šādu vietu mārketinga reklāmas.”

Citi šobrīd lasa

Drāma Igaunijā: autobusa pasažiere izglābj 30 cilvēku dzīvības 3
Jānis Timma apprecējis savu mīļoto Annu Sedokovu 8
Anglijā pašnāvību izdara televīzijas šova dalībniece un 13 bērnu māte 4
Pievienot komentāru

"У меня появился новый вид комментаторов-хейтеров": Седокова ответила на критику свадьбы с Тиммой

Подруга Легкоступовой о ее смерти: "Боже, как же Валечка мучилась!"