Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Pat Rods Stjuarts vīlies, ka Saseksas hercogi nepavadīs Ziemassvētkus ar karalieni 2

Slavenības
2019. gada 3. decembrī 15:55 2019. gada 3. decembrī 15:55
  Jauns.lv
Britu mūziķis Rods Stjuarts nesenā intervijā izteicies, ka jūtas vīlies par prinča Harija un hercogienes Meganas lēmumu šogad Ziemassvētkus nepavadīt kopā ar karalieni.

Mūziķis Rods Stjuarts 2019. gadā. (Foto: CAMERA PRESS/Keith Mayhew / Vida Press)

Aizvadītajā mēnesī atklātībā nonāca vēsts, ka Saseksas hercogu pāris apsverot savus pirmos Ziemassvētkus kopā ar dēlu Ārčiju pavadīt Amerikas Savienotajās Valstīs - kopā ar Meganas māti Doriju Reglendu.

Līdz šim britu karaliskajā ģimenē tas bijis kā nerakstīts likums, ka visa karalienes kuplā saime Ziemassvētku vakarā pulcējas pie viņas Sandringemas īpašumā Norfolkas grāfistē. Nākamajā rītā visi draudzīgi dodas uz dievkalpojumu baznīcā, bet pēc tam ģimene izklīst uz savām mājām vai pie citiem radiniekiem.

Tā līdz šim darīja arī princis Harijs un hercogiene Megana. Pērn viņi karalienes Ziemassvētku svinības pirmo reizi pagodināja kā precēts pāris, savukārt gadu iepriekš karaliene izdarīja izņēmumu, uzaicinot Meganu piepulcēties viņas ģimenei, kad viņa bija tikai saderināta ar Hariju. Pat hercogiene Ketrīna nebija izpelnījušies šādu godu, un pirmo reizi Ziemassvētkus kopā ar karalisko ģimeni sagaidīta tikai tad, kad bija jau precēta ar princi Viljamu.

Šogad, kad princis Harijs un hercogiene Megana pirmo reizi kļuvuši par vecākiem dēliņam Ārčijam, viņiem ir citi Ziemassvētku plāni.

“Pēc tam, kad pēdējie divi Ziemassvētki pavadīti Sandringemā, viņu karaliskās augstības šogad svētkus kā jauna ģimene pavadīs kopā ar hercogienes māti Doriju Reglendu,” telekompānijai “Sky News” norādījis Saseksas hercogu pāra pārstāvis.

Lai gan ir lieliski saprotams, ka Megana vēlas Ziemassvētkus pavadīt kopā ar savu mammu, nebūt ne visi uzskata, ka tas ir pareizs lēmums.

Sarunā ar žurnāla “Daily Mail Weekend” reportieri leģendārais britu dziedātājs Rods Stjuarts atzinis, ka ir liels karaliskās ģimenes fans.

“Es esmu monarhijas piekritējs,” viņš apliecinājis žurnālistam Ričardam Bārberam. “Karaliene ir brīnišķīga. Turklāt es labi pazīstu Čārlzu. Ar viņu kopā ir jautri.”

Rods Stjuarts ar sievu Peniju Lankasteri satiek princi Čārlzu 2011. gadā. (Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press)

Taču 73 gadus vecais rokeris ir mazliet “vīlies”, uzzinot, ka Saseksas hercogu pāris šogad nepievienosies karalienei viņas svētku svinībās.

Rods Stjuarts un princis Čārlzs 1986. gadā. (Foto: Vida Press)

“Es jūtos nedaudz vīlies par to, ka Harijs un Megana izlēmuši šogad Ziemassvētkus nepavadīt kopā ar karalieni,” viņš izteicies.

“Ja es būtu Harijs, es padomātu, ka nākotnē būs vēl daudz Ziemassvētku, ko pavadīt tikai vieniem pašiem vai kopā ar Meganas mammu.”

“Karalienei ir 93 gadu. Es mēroju ceļu pāri visai pasaulei, lai būtu Ziemassvētkos kopā ar mammu un tēti, jo zināju, ka viņiem vairs nav dots daudz laika,” viņš piebildis.

Rods Stjuarts nav vienīgais, kuram šķiet, ka Saseksas hercogu pāra lēmums pavadīt Ziemassvētkus kopā ar sešus mēnešus veco dēlu Amerikas Savienotajās Valstīs nav pareizs.

Saseksas hercogu pāris ar dēlu Ārčiju. (Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press)

TV šova “Good Morning Britain” vadītājs Pīrss Morgans (54) jau iepriekš ziņoja, ka Harijs un Megana varētu nepavadīt Ziemassvētkus kopā ar karalieni, lai tādējādi aizmuktu no britu preses.

“Tas ir tiešs apvainojums karalienei,” viņš pauda savu viedokli.

Harijs un Megana šobrīd paņēmuši sešas nedēļas garu atvaļinājumu no karalisko pienākumu pildīšanas, lai pavadītu “tik nepieciešamo” laiku kopā ar ģimeni.

Aizvadītajā mēnesī Bekingemas pils pārstāvis vēstīja par Saseksas hercogu Ziemassvētku plāniem un paskaidroja, ka pāris vēlas vairāk laika veltīt ģimenei. Pārstāvis arīdzan norādīja, ka prinča Harija un hercogienes Meganas lēmumu atbalstot Viņas Majestāte karaliene.

Citi šobrīd lasa

"Viss kļūs tikai sliktāk" - Beirūtas sprādzienā izdzīvojusī igauniete dalās pārdomās par notikušo 8
Indijā avarējusi un divās daļās salūzusi pasažieru lidmašīna ar teju 200 cilvēkiem 1
"Tā urna nebija patiesa, es pat nezinu, kas tur bija iekšā." Dairis sašutis par apbedīšanas biroja darbu
Skatīt visus komentārus

«Продала душу дьяволу»: Экс-жена Кузьмина заявила, что Пугачева его приворожила

По просьбам жителей Беларуси российские звезды отказываются от концертов в стране