Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kembridžas hercogiene Ketrīna. (Foto: Anthony Harvey/REX/ Vida Press)

Hercogiene Ketrīna varētu mantot princeses Diānas titulu 4

Slavenības
17. septembrī 07:40 2019. gada 17. septembrī 07:40
Jauns.lv
Kad princis Viljams kāps karaļa tronī, viņa dzīvesbiedre kļūs par karalieni konsorti. Hercogiene Ketrīna iegūs arī jaunu titulu.

Kembridžas hercogiene Ketrīna jau ir nogājusi garu ceļu un, pēc ekspertu domām, viņa ir pilnībā gatava karalienes lomai. Kad princis Viljams kāps tronī un kļūs par Lielbritānijas monarhu, Ketrīna būs zināma kā karaliene konsorte. Šādu titulu piešķir valdošā karaļa laulātajai draudzenei.

Ar gadiem Ketrīna mantos arī savu priekšgājēju titulus. Tā kā Viljams ar laiku mantos sava tēva titulu un arī kļūs par Velsas princi, Ketrīnai attiecīgi piešķirs Velsas princeses titulu.

Līdz šim pēdējā Velsas princeses titula „nēsātāja” bija Viljama mamma princese Diāna. Prinča Čārlza otrajai sievai Kornvolas hercogienei Kamillai bija visas tiesības saņemt Velsas princeses titulu pēc tam, kad viņa apprecējās ar Velsas princi. Taču Kamilla labprātīgi atteikusies no šī titula, saprotot, ka pretējā gadījumā viņai nāksies saskarties ar neizmērojami lielu kritiku un nosodījumu no tautas princeses Diānas fanu puses.

Arī kļūstot par karalieni konsorti, Ketrīna aizvien var izmantot Velsas princeses titulu, šādi godinot savu vīramāti, ar kuru viņai tā arī neizdevās personīgi iepazīties. Viņas gadījumā šī titula mantošana nedraud ar negatīvu reakciju no tautas puses.

Kā vēsta eksperti, prinča Viljama kronēšanas gadījumā, arī Ketrīnu par karalieni konsorti kronēs līdz ar vīru, tādā paša ceremonijā. Tiesa, viņas kronēšana nebūs tik grandioza un pompoza, kāda tā būs valdošajam monarham, – informē britu laikraksts „The Sun”.

Karaļnama eksperti apliecina, ka hercogiene Ketrīna brīnišķīgi tiek galā ar saviem oficiālajiem pienākumiem. Viņa esot lieliska sieva un māte. Prinča Viljama kundze dara tieši to, ko sabiedrība no viņas sagaida. Jaunā Sentendrūsas universitātes studentīte šobrīd ir kļuvusi par paraugu visai nācijai, un patiešām ir nākamās karalienes titula cienīga.

Citi šobrīd lasa

Kā noturēt ģimeni, tiekot pāri grūtībām? Stāsta Latvijas pirmais pāris - Egils un Andra Leviti 1
Dārgā Keitija Perija: cik patiesībā maksā viņas ekstravagantais stils 1
FOTO: dalībniekus savai "X faktora" komandai izvēlējies Reinis Sējāns 1
Skatīt visus komentārus

Принц Гарри увезет герцогиню Меган из Великобритании, потому что там она «не живет, а существует»

Евгений Петросян ради молодой возлюбленной истязает себя в зале трижды в неделю