Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Polina Viljun

Dons izziņo koncertu un laiž klajā jauna singla video 48

Mūzika
10. septembrī 07:37 2019. gada 10. septembrī 07:37
Jauns.lv
Mūziķis Dons izdevis jaunu singlu un mūzikas video “Lūdzu vēl neaizej”, vienlaicīgi izziņojot koncertu “Es nāktu mājās”, Daugavas stadionā, 2020. gada 14. augustā.  “Lūdzu vēl neaizej” ir otrais singls pavasarī gaidāmā studijas albuma.

“Ir mirkļi, kurus negribas laist vaļā. Turēties pie tiem, kā pie glābšanas riņķa lielajā rutīnas okeānā. Reizēm mirklis ir vien dažas sekundes, reizēm veselu mūžību. Katram šis mirklis un atmiņas palīdz saskatīt gaismu, pat tad, ja esi jau nolaidies dziļi okeāna dzelmē,” stāsta Dons. 

“Lūdzu vēl neaizej” mūzikas, teksta autors, producents - Dons. Ierakstā piedalījušies - Artūrs Šingirejs (balss, ģitāra), Rūdolfs Dankfelds (sitamie instrumenti) Mārcis Auziņš (ģitāra), Toms Poišs (bass), Antra Kūmiņa un Kristīne Pastare (papildvokāli). Ieraksta mikss - Krišjānis Geidāns, masterings - Kaspars Ansons. Ierakstīts "AnsonsLAB" un "Sound Division" ierakstu studijās. Singlam izveidots arī mūzikas video, kura režisors ir Reinis Spaile. 

''Kā klipa centrālais elements tika izmantota gulta, jo tā ir vieta, ko cilvēki sāk dalīt, tiklīdz tie uzsāk attiecības. Gulta simbolizē ikdienišķo, kopā pavadīto laiku,” saka Reinis Spaile. Dziesmas video operators: Jānis Jurkovskis, producenti: Undīne Buka un Matīss Spaile (Steve Spencer). Uz skatuves 2020. gada augustā Dons atgriezīsies ar līdz šim vērienīgāko koncertu.

“Koncerti ir kā svētki, kurus gaidu. Reizēm nākas gaidīt pārāk ilgi. Sajūtas, emocijas un tā enerģija, kas izplūst cauri koncerta laikā, dod spēku radīt jaunas dziesmas un atkal gaidīt nākamos svētkus. Doma par stadiona koncertu manī mutuļo jau kādu laiku” - tā par gaidāmo koncertu saka Dons. 

Koncerta programmā tiks iekļautas dziesmas gan no pavasarī gaidāmā jaunā albuma, gan, protams, arī publikas iemīļotas dziesmas, kā arī citi pārsteigumu un viesi. 

No 12. septembra plkst. 9:00 biļetes pieejamas www.ekase.lv, t/c Spice informācijas centrā, mūzikas veikalā Randoms, Latgales vēstniecībā Gors un Lielajā Dzintarā, Liepājā. 

Citi šobrīd lasa

FOTO: Latvijas mūziķi lej sviedrus labdarības hokeja mačā dzīvnieku patversmes atbalstam 1
"Varbūt vajadzēja nākt ar aploksnīti?!" - sašutumu raisa slimnīcas mediķu attieksme pret nu jau mirušu pacientu
Matemātikas skolotājs Rīgas skolā bērniem teksta uzdevumu vietā rāda erotiska satura filmas 38
Tēmas: Dons
Skatīt visus komentārus

Шокирующая история: садистка 4 года пытала маленького приемного сына

«Вот, что со мной делает болезнь»: Ким Кардашьян показала честное фото без макияжа