Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Aktrise Šenona Dohertija Ņujorkā. (Foto: ENT / SplashNews.com/ Vida Press)

Šenona Dohertija izskatās tikpat labi kā pirms smagās slimības 1

Slavenības
2019. gada 14. augustā 09:55 2019. gada 14. augustā 09:55
  Jauns.lv
Seriālu “Beverlihilsa 90210” un “Amulets” zvaigznei Šenonai Dohertijai 2015. gadā konstatēja krūts vēzi. Pēc grūtas cīņas 2017. gadā ārsti paziņoja priecīgus jaunumus, ka iestājusies remisija. Dohertijai bija nepieciešams ilgāks pārdomu laiks, taču tagad viņa devusi piekrišanu savai dalībai “Beverlihilsas” atkalapvienošanās projektā. Ak, jā, izskatās viņa tagad tikpat labi kā pirms smagās slimības.

Jau atlabšanas laikā aktrise Šenona Dohertija atzina, ka smagā slimība viņu ievērojami izmainījusi. Viņa pati uzskata, ka ir kļuvusi par “labāku cilvēku”. Ja agrāk Dohertijas vārds figurēja dažādos skandālos, tad tagad tiešām šķiet, ka aktrise mainījusies. Viņa priecājas par ikdienišķiem sīkumiem, neskopojas līdzcilvēkiem pateikt “paldies”.

Pēc tam, kad Dohertijai 2015. gadā diagnosticēja vēzi, viņa pārcieta operāciju, ķīmijterapiju un apstarošanu. Par ārstēšanās gaitu un savām sajūtām aktrise regulāri stāstīja savā „Instagram” blogā.

„Zinu, ka dalīšanās man palīdzēja. Šie aizkustinošie stāsti, ko saņēmu no citiem cilvēkiem par to, kam viņi gājuši cauri... tie deva man cerību, sniedza atbalstu un mīlestību, un patiešām ļoti palīdzēja,” apliecina aktrise. „Mēs bijām kā ģimene. Visā šajā ceļā ir arī kaut kas tik skaists.”

Nesen Dohertija kopā ar “Beverlihilsas” laika kolēģiem Janu Zīringu un Braienu Ostinu Grīnu viesojusies TV šovā “Extra”, kur dalījusies pārdomās gan par topošo projektu, gan savu slimību.

Šenona Dohertija atzinusi, ka viņa un seriāla kolēģi gadu gaitā ļoti mainījušies. “Mēs esam nobrieduši. Mēs esam ļoti auguši. Mēs esam piedzīvojuši likteņa izaicinājumus – kāpumus un kritumus,” apliecina aktrise.

Dohertija, kurai kopš 2017. gada iestājusies remisija pēc pārciestā ļaundabīgā krūts audzēja, tagad norāda: “Es tagad jūtos patiešām labi.” Aktrise ir pārliecināta, ka slimība ļoti izmainījusi viņas dzīves uzskatus: “Es tik daudz ko par sevi iemācījos. Es tik daudz ko iemācījos par apkārtējo pasauli un cilvēkiem tajā. Tu iemācies būt maigs un mācies tikt galā ar sū**, jo visu turpmāko dzīvi tu esi pārliecināts, ka laiks ir dārgs, laiks ir īss un tu nevēlies to izšķiest velti. Manuprāt šī apziņa ir kauts kas patiesi  brīnišķīgs. Tu iemācies novērtēt mirkļus, kas ir tā vērti.”

Šenona Dohertija sākotnēji atteicās no dalības “Beverlihilsas” topošajā projektā, bet mainīja savas domas pēc kolēģa Lūka Perija pēkšņās nāves. “Mana pirmā reakcija par projektu bija – “Lai viņiem veicas”, taču es neplānoju būt viena no viņiem,” atceras aktrise.

Taču tagad Dohertija atzīst, ka jūtas laimīga būt atkal kopā ar saviem senajiem kolēģiem. “Daudzējādā ziņā man ir sajūta, ka laiks vispār nebūtu pagājis,” viņa apliecina.

Citi šobrīd lasa

Dēls atklāj baisus faktus par Rīgā - Tallinas ielā - bojā gājušo māti. Iespējams, notikusi slepkavība 6
"Cik reizes var atkārtot!?" Montesori metode, kas iemācīs bērnu visu izdarīt pēc pirmā lūguma 1
Ieskaties, vai zvaigznes tev sola bagātību - kurās zodiaka zīmēs dzimst visvairāk miljardieru
Pievienot komentāru

Пластический хирург прокомментировал визит к нему Ксении Собчак

61-летняя Мадонна и ее 25-летний бойфренд не скрывали чувств на публике