Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kianu Rīvss komentē runas, ka viņš tiekoties ar Andželinu Džoliju
Kianu Rīvss. (Foto: John Salangsang/WWD/REX/ Vida Press)

Kianu Rīvss komentē runas, ka viņš tiekoties ar Andželinu Džoliju 11

Slavenības
2019. gada 23. jūnijā 08:32 2019. gada 23. jūnijā 08:32
  Jauns.lv
Holivudā runas par jaunām romantiskām attiecībām rodas tikpat ātri kā sēnes pēc lietus. Taču šoreiz sirds sāk pukstēt straujāk pat skeptiski noskaņotajiem. Paklīdušas runas, ka aktieri Kianu Rīvss un Andželina Džolija esot pāris. Pēc nedēļu ilgām spekulācijām savu komentāru sniedzis pats Rīvss.

Andželina Džolija. (Foto: Image Press Agency/Sipa USA/ Vida Press)

Baumas par Kianu Rīvsa un Andželinas Džolijas romantiskajām attiecībām uzvirmojušas pēc tam, kad bulvārpreses izdevums „Star” publicēja rakstu, kurā apgalvoja, ka 44 gadus vecā Džolija atkal esot gatava ļauties jaunai mīlestībai.

Kāds vārdā nenosaukts ziņu pienesējs tabloīdam apliecinājis, ka aktrise esot ieskatījusies savā kolēģī Kianu Rīvsā, un kāds abu kopīgs draugs saorganizējis viņiem randiņu. „Viņas dzimšanas diena bija pagrieziena punkts un īstais laiks, lai uzsāktu jaunas attiecības,” norādījis informators. „Tik aizrāvusies ar kādu vīrieti viņa nav bijusi, kopš iepazinās ar Bredu [Pitu].”

„Kianu ir ļoti tuvs ar savu mammu un bieži viņu apciemo,” turpinājis tenku pienesējs. „Tā arī viņš iepazinās ar Endžiju [Andželinu]. Viņi ātri izdibināja, ka abiem ir daudz kā kopīga, un arī abpusējas simpātijas šeit neizpalika.”

Lai cik skaists faniem šķistu šis pāris, Kianu preses pārstāvis norādījis, ka šīs tenkas nav patiesas. „Šis ir paziņojums, ko nosūtīju žurnālam „Star”: Jūsu stāsts ir pilnībā aplams un tajā nav ne mazākās patiesības. Šāda tikšanās nekad nav notikusi. Kārtējo reizi jūs izdomājat un izplatāt melus, lai finansiālu guvuma vārdā vairotu pārdošanas rādītājus,” norādījis Rīvsa pārstāvis.

Portāls „Gossip Cop” vairākkārt akcentējis Džolijas pārstāvja teikto, ka aktrise šobrīd galveno uzmanību vērš uz saviem bērniem un karjeru, nevis randiņiem.

Arī Kianu Rīvss šobrīd ir ļoti aizņemts ar karjeru. Viņa dzīvē romantiskajām attiecībām pašreiz neatliek laika. Taču, ja arī atliktu, sabiedrība par to informēta, visticamāk, netiktu. Rīvss ir pazīstams kā ļoti privāts cilvēks, kurš savu personīgo dzīvi vienmēr ļoti sargājis no publicitātes.

Citi šobrīd lasa

Lietuvā atrastas neredzētas formas baravikas. Brīnās arī mikologs 1
Uzmini nu! Kura no viņām ir 41 gadu vecā māte, bet kura - meita? 5
Rets VIDEO: aculiecinieks nofilmē "nakts dzīvnieku" darbībā 1
Skatīt visus komentārus

Анна Седокова и Янис Тимма поженились

Высокие отношения: муж принцессы Беатрис продолжает работать с экс-возлюбленной