Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Neviens piedāvājums Vaikuli līdz šim tā arī nav pārliecinājis šķirties no Jūrmalas īpašuma. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Laimai Vaikulei jau 10 gadus neizdodas pārdot savu glauno māju Jūrmalā 11

Slavenības
12. jūnijā 06:18 2019. gada 12. jūnijā 06:18
Uldis Landmanis | Žurnāls "Kas Jauns"
Estrādes zvaigzne Laima Vaikule joprojām meklē pircēju savam Jūrmalas īpašumam – pirmoreiz par vēlmi to pārdot viņa publiski pavēstīja jau pirms vairāk nekā desmit gadiem. Laiks iet, bet nopietna pircēja kā nav, tā nav, un savā glaunajā īpašumā Laimai jādzīvo vien pašai.

Gan Latvijā, gan plašajā kaimiņzemē Krievijā populārās dziedātājas māja un pārējie īpašumā esošie objekti (baseins, atpūtas komplekss un citi) Bulduru prospektā atrodas uz vairāk nekā 2300 kvadrātmetru liela zemes gabala. Vaikulei gan esot izteikts ne viens vien piedāvājums, taču piesolītās naudas summas ikreiz dziedātājai likušās pārāk mazas.

Pērn decembrī presē parādījās informācija, ka mājai beidzot ir uzradies „reāls pircējs”, taču jau pēc dažiem mēnešiem Vaikule pavēstīja, ka darījums nav noticis. „Daudzus gadus pēc kārtas man ir piedāvātas dažādas naudas summas, lai es pārdotu savu māju. Līdz šim neviens piedāvājums mani nav pārliecinājis, tāpēc es pati dzīvoju šajā mājā,” šopavasar intervijā TVNET RUS klāstīja dziedātāja, piebilstot: „Lai uzbūvētu tādu pašu, var paiet ilgs laiks, tāpēc es pagaidām dzīvoju šeit.”

Interesanti, ka Vaikules īpašuma tirgošanu uzņēmusies SIA "Royal Real Estate", kuras vadītājs ir bēdīgi slavenais Ronalds Alpe – viņu savulaik atmaskoja radio balss un dīdžejmeitene Liene Ušakova, atklājot, kā viņš, būdams precēts, valdzina sievietes un izmanto krāpnieciskiem nolūkiem.

TOREIZ

To, kā izskatās Laimas Vaikules mājā, "Kas Jauns" atrādīja jau pirms desmit gadiem, kad šajā īpašumā žurnālu uzņēma Laimas dzīvesbiedrs Andrejs Latkovskis. Māju Bulduru prospektā Vaikule iekārtoja veselus piecus gadus, ēkas arhitektūrā un interjerā ieliekot savu individualitāti un bezgalīgo mīlestību pret Japānu. Lakonisms un detaļu nepārsātinātība, no budistu klostera Kioto atvesti zvaniņi koku zaros, zelta zivtiņas strautiņā pie mājas – tas viss rada plašuma un viegluma iespaidu.

Vaikules īpašumā 2009. gadā. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

„Šo stilu grūti raksturot, taču sev pašam esmu to formulējis vienā vārdā – Laima. Viņa bija tā, kas izlēma, kā šeit viss izskatīsies. Manuprāt, mājā pilnībā izpaužas viņas dzīves kredo – kārtība un disciplīna. Ja Laima ko dara, tad izdara līdz galam. Varbūt kāds paveiktu labāk, taču Laima visu dara, cik vien labi iespējams. Un tādu pašu attieksmi prasa arī no pārējiem,” dziedātāju un viņas iekārtoto māju raksturoja Vaikules dzīvesbiedrs.

Saistītās ziņas

FOTOREPORTĀŽA: žilbinošā Laima Vaikule pilnā arēnā nosvin savu 65. dzimšanas dienu 58
Zināms rezultāts pārbaudei par Laimas Vaikules, iespējams, nelegālo koncertēšanu Krievijā 22
"Tev laikam mēle bez kauliem..." Alla Pugačova Jūrmalā iesaka Laimai Vaikulei paklusēt 53

TAGAD

Kas mainījies Vaikules īpašumā desmit gadu laikā? Pagājušajā mēnesī Laima laipni savā īpašumā uzņēma mediju pārstāvjus, informējot par jaunumiem saistībā ar savu vasarā gaidāmo festivālu "Laima Rendezvous Jūrmala". Tā nu ikvienam bija arī iespēja lūkot, kā Vaikule iekārtojusi savu dzīvesvietu, kas tajā parādījies jauns un modernāks.

Pirms vairāk nekā desmit gadiem Vaikules Jūrmalas māju nekustamā īpašuma tirgus eksperti vērtēja 4,5 miljonu eiro apmērā. Diez par cik dziedātāja savu īpašumu būtu gatava pārdot? To gan viņa, visticamāk, atklāj vien potenciālajiem pircējiem.

Citi šobrīd lasa

Vecais pāris, kuri nesen Indijā kļuva par vecākiem dvīnītēm, cīnās par savām dzīvībām 6
Bērns slapina gultā? To var novērst
Sapņi un realitāte: kādi īsti ir Putina brīnumieroči 23
Tēmas: Laima Vaikule
Skatīt visus komentārus

«Насте очень плохо»: адвокат рассказал о состоянии Заворотнюк

"Господи, помилуй": Новые фото Бориса Корчевникова навели фанатов на тревожные мысли