Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Bredlijs Kūpers un Irina Šaika. (Foto: ddp/abaca press/ Vida Press)

Parādās visai ticama versija, kas vainojams pie Irinas Šaikas un Bredlija Kūpera šķiršanās 27

Slavenības
2019. gada 12. jūnijā 06:35 2019. gada 12. jūnijā 06:35
  Jauns.lv
Jau kopš filmas „Zvaigzne ir dzimusi” („A Star Is Born”) pirmizrādes fani pauduši aizdomas par to, ka galveno lomu atveidotāji varētu kļūt par pāri arī īstajā dzīvē, tik pārliecinoša bijusi viņu jūtu ķīmija gan uz ekrāniem, gan dažādos balvu ceremonijas vakaros. Taču ne viss ir tā, kā sākotnēji izskatās.

Līdz ar izskanējušajām runām par aktiera Bredlija Kūpera un viņa draudzenes krievu izcelsmes modeles Irinas Šaikas šķiršanos dziedātājai Lady Gaga vairs nebūs miera, jo mūziķes fani deg nepacietībā redzēt viņu kopā ar izskatīgo Kūperu. Taču Šaikas un Kūpera kopīgie paziņas apgalvo, ka šķiršanās nebūt nav notikusi tāpēc, ka Bredlijam izveidojušās romantiskas jūtas pret savu ekrāna partneri dziedātāju Lady Gaga.

Paziņas apgalvo, ka pie šķiršanās patiešām ir vainojama filma, taču ne mūziķe! Filmas uzņemšanas laikā Kūpers esot emocionāli atsvešinājies no dzīvesbiedres, un tas bijis kā pēdējais piliens abu attiecībās.

Lai gan Kūpera un Šaikas šķiršanās apstiprināta vien aizvadītajā nedēļā, draugi izteikušies, ka pāris nav bijis laimīgs kopā „jau kādu laiku”. „Entertainment Tonight” rīcībā nonākusi informācija, ka abu attiecībās bija radušies sarežģījumi, jau pirms Bredlijs uzsāka darbu pie filmas „Zvaigzne ir dzimusi”.

Savukārt Kūpera aizrautība ar kino projektu personīgo dzīvi tikai vēl vairāk sarežģījusi. Paziņa, kas to apgalvo, arīdzan noliedz, ka pie attiecību iziršanas kaut vismazākā mērā būtu vainojama Lady Gaga. Taču viņš piekrīt, ka nemitīgās baumas par Bredlija iespējamu dēku ar ekrāna partneri, aktiera privātajai dzīvei par labu arī nenāca.

Bredlijs Kūpers un Irina Šaika vēl cerēja, ka attiecības sakārtosies. (Foto: David Fisher/REX/ Vida Press)

Kāds Bredlija Kūpera un Irinas Šaikas kopīgs paziņa sarunā ar slavenību žurnālu „People” apstiprinājis, ka darbs pie filmas bijis pagrieziena punkts aktiera un modeles attiecībās. „Visu filmēšanas laiku Bredlijs emocionālā ziņā bija prom no ģimenes,” norāda paziņa un piebilsta, ka pēc tam, kad darbs bija pabeigts „abi centās saglābt attiecības, taču tās jau bija mainījušās”.

Bredlijs Kūpers un Irina Šaika vienmēr ļoti centušies sargāt savas privātās attiecības no publicitātes, un tikai daži tuvākie draugi zinājuši, ka viņu kopdzīvē „kaut kas nav labi”.

Saņemot „BAFTA” apbalvojumu, Bredlijs Kūpers savā runā īpaši pateicās Irinai par to, ka viņa visu aizvadīto gadu bijusi tik pacietīga, kamēr aktieris laiku un sirdi ieguldījis savā kino projektā, kas arīdzan bija viņa debija režijā. Lai kādas tobrīd bija pāra attiecības, ir skaidrs, ka Bredlijs cerēja, ka viss nokārtosies par labu kopdzīvei un ģimenei.

Citi šobrīd lasa

Latvijas simtgadnieki moži nosvin savas dzimšanas dienas. FOTO
Pētnieki nāk klajā ar jaunu suņu un cilvēku gadu salīdzināšanas metodi 1
FOTO: Vjetnamā atklāta pirmā apzeltītā viesnīca pasaulē
Skatīt visus komentārus

Президент Меган: герцогиня станет главой США в фильме, который сама спродюсирует

Редкое фото: Джулия Робертс показала, как отпраздновала с мужем бирюзовую свадьбу