Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ekrānuzņēmums

Andris Kivičs pēc tiešraides no vannas taisnojas: "Visi domā, ka man ir maziņš, bet man nav!" 439

Slavenības
11. februārī 13:20 2019. gada 11. februārī 13:20
Jauns.lv
Mūziķis un partijas KPV LV 13. Saeimas deputāta kandidāts Andris Kivičs pēc vakardienas šova - "Facebook" tiešraides no kopējas vannošanās ar mīļoto Lieni Skulmi - šodien satraukts tikai par vienu lietu. "Es reāli pārdzīvoju to, ka izskatās, ka man ir maziņš," tā Andris.

Pagājušajā svētdienā pašmāju šovbiznesa karstākais pārītis savus sociālo tīklu sekotājus priecēja un šokēja ar nu jau kārtējo "Facebook" tiešraidi - to bija sarīkojuši no vannas, kur Kivičs gulēja pilnīgi kails, bet Skulme plunčājās peldkostīmā.

Pāra sakāmais bija tas pats, kas iepriekš - neviltota neizpratne par to, kāpēc gan cilvēkiem tā interesē viņu privātā dzīve, taču šoreiz ar privātuma izrādīšanu abi tik tiešām neskopojās - divu stundu garajā seansā dažkārt pavīdēja arī Kiviča dzimumorgāni.

Tam, ka loceklis ir redzams vairāk nekā 4000 cilvēku, kas tobrīd notiekošajam sekoja, abi nespēja noticēt - nevarot būt!

Atguvies no vakardienas tiešraides, šodien pārītis "Facebook" ievietojis jaunu video, kurā Kivičs sūrojās par to, ka šiem tūkstošiem viņu tiešraides vērotāju licies, ka viņa vīrišķais orgāns nav neko diža izmēra. "Es reāli pārdzīvoju to, ka izskatās, ka man ir maziņš. Bet tu taču zini, ka tā nav," pie Lienes vēršas izmisušais Andris.

"Kā tā var izskatīties? Varbūt tāpēc, ka zem ūdens? Tas ir reāli tas, kas mani satrauc visvairāk, ka visi domā, ka man ir maziņš, bet man nav!" taisnoties cenšas mūziķis. "Man ir reāli virs vidējā, es pasaku godīgi. Kā tā var izskatīties..."

Rīt visi Kiviča un Skulmes sekotāji atkal vakarpusē varēšot ņipri lūkoties savos datoros un telefonos - pāris plāno feisbukā sarīkot vēl vienu tiešraidi peldkostīmos. "Būs interesanti," sola Andris un Liene.

Asprātības sociālajos tīklos, protams, pēc Kiviča skaidrošanās par "ūdeni un izmēru" birst ar jaunu sparu:

Citi šobrīd lasa

Sandris Ādminis jau 10 gadus vegānu sektā: "Es nedomāju, ka visiem jāredz šausminoši kadri no lopkautuvēm" 25
Marija Linarte: "Teātri iemīlēju tikai otrajā kursā"
"Man sāp!" - Samanta Tīna neizpratnē par "Supernovas" rezultātiem 114
Skatīt visus komentārus

Студентка легла спать с головной болью и проснулась с новорожденной дочерью

«Мама поймала меня и хотела утопить». 6-летний мальчик был найден с полиэтиленовым мешком на голове